Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Będzie dobrze Daria ;) Ja trzymam mocno kciuki za Somcię :loveu:
  2. [quote name='chrupcia'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] ojej jaka delikatna dziewczynka :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='jot11']Oj,Be :mad: Tylko na chwilę nam oczy zamydliłaś :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] śliczna Bellusia :loveu: A co słychać u pozostałych dziewczynek? Masz jakieś wiadomości? :razz:[/QUOTE] Nie wiem tylko co u Abisi :shake: Będę musiała zadzwonić.. Lulka co jakiś czas przesyła wieści no a Bellusia to na bieżąco :multi: [quote name='Karolina.'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] Łał, ślicznotka z niej :loveu: Podczepię się pod Jolę, bo miałam się o to samo pytać :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Paaula']witam po raz pierwszy ;) słodka jest ;) [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL][/QUOTE] Witamy również :multi: [quote name='Pegaza']A ta Bellusia to gdzie poszla do tej dziewczynki? bo ja juz nie pamietam.. fajna jest taka slodka chyba na Jess idzie.. Ty tam wyrabiasz z tym remontem.. polek jej sie zachcialo...hehe ten Janek ma stalowe nerwy:evil_lol:[/QUOTE] Tak, do Zuzi ;) To ja mam stalowe nerwy na Janka :eviltong: Łazienka już dawno powinna być skończona a tu ciągle jakieś doróbki :angryy: [quote name='Yoko2009'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] Bellusia śliczniutka jest, taka wyczesana:) Mój remant już skończony a Tobie Be niezazdroszczę:) Wpadnij na fotki do nas[/QUOTE] Byłam, widziałam ;) [quote name='Viky i Ja']Cześć Be :) Śliczna Bellusia :) Udała się malutka ;) Remontu nie zazdroszczę, jeszcze tydzień temu byłam szczęśliwa że u nas juz po a teraz przez ten kapiący sufit znowu mnie czekają atrakcje :([/QUOTE] Cześć Marzenka :multi: Ostatnio rzadko się tam pokazuję także mam w miarę spokój ale dziś pojechałam zobaczyć jak Łuki z Jankiem zamontowali lustro no i już jestem nerwowa bo jest za wysoko :angryy:
  3. Cześć Aga :multi: Zdrówka dla synka :loveu:
  4. Dziewczyny ale jak to tak.. bez firanek ?? :roll: Żaluzje macie czy co? Ja sobie nie wyobrażam :shake: No chyba, że mieszkacie tak, że nikt wam w okna nie patrzy ? :roll:
  5. Gratulacje dla synusia :multi: [url]http://www.isok.ru/img/full/aa027d441646d395128d7d814c7b3281.jpg[/url] dziewczyna wie co dobre :loveu:
  6. [url]http://images46.fotosik.pl/374/92d522c5d3058c21.jpg[/url] brudasy jedne niewychowane :evil_lol: [quote name='*kleo*']Ale ten czas zapiernicza, jakie one już duże :p Wszystkie szczylki, które widziałam przy rozmoczonej karmie zawsze mają ją i na sobie i naokoło, aż się zastanawiam jak moje to robiły, że po jedzeniu były czyste :eviltong:[/QUOTE] Moje też były czyste ale ja Ci powiem dlaczego.. po prostu jedna drugą obżerały i oblizywały z resztek :evil_lol:
  7. tigrunia

    Luśka & Mailo

    W tam.. Iwonka na pewno nie odda i całe stadko zostanie z mamusią :loveu: :evil_lol:
  8. Słyszałam, że tu o Bućce ktoś brzydko mówi :mad: Klaudia no :mad: To się może źle dla Ciebie skończyć :mad: Toć to dziecię przecudne i przekochane :loveu: [url]http://img152.imageshack.us/img152/4270/bucek.jpg[/url] :loveu:
  9. Noo Ulcia fryzurka pierwsza klasa :multi:
  10. [quote name='kinnia']Strasznie fajny pomysł z Tym Gloria Victis. Wiem,że czasem sa problemu z tymi przydomkami i je odrzucając z niewiadomych przyczyn i potem trzeba nad czymś nowym myśleć[/QUOTE] Jak składałam wniosek to jeszcze nic podobnego nie było ale w międzyczasie jak czekałam na odpowiedź pojawiło się w spisie "Gloria Victoris" no i masz.. :mad:
  11. Ale wam zazdroszczę, że już po remoncie.. ładnie wszystko wyszło, mebelki też fajne :multi: [url]http://i54.tinypic.com/6dstbr.jpg[/url] a ta cwaniara nawet w tym bałaganie znalazła swe łoże :loveu: :evil_lol:
  12. [url]http://images49.fotosik.pl/387/d46a0e5de9b2dc04med.jpg[/url] super Ci wyszła ta fryzurka :multi: Do twarzy w niej Cocusiowi :loveu:
  13. [quote name='Princess_York']A jaką miałaś 1 ? :) . Nie no ważne że jest nie ? . A Romantic Passion ładnie :-D . Z Adą się zmówiłyście, bo Passion na końcu ;) ?[/QUOTE] Gloria Victis ;) Co znaczy "chwała zwyciężonym" ;) No ale niestety .. nie poszło :-( Ada miała chyba większe problemy z przydomkiem o ile dobrze pamiętam. Po długim oczekiwaniu przyszła jej odmowa no i podała tak na szybko chyba. Ja już miałam przydomek dawno zatwierdzony także nie było to umówione ;)
  14. Mi zatwierdzili 3 propozycje :mad: Szkoda bo tak bardzo liczyłam na 1 :-(
  15. Ojejcia jakie tu smutne wieści :-( Trzymajcie się dziewczyny :glaszcze:
  16. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Mailo śliczny chłopak :loveu: i sędzina doceniła opisem a oceną nie warto się przejmować tym bardziej w klasie szczeniąt ;)
  17. Ja mam mały spryskiwacz fryzjerski, aluminiowy firmy Fox kupiony na allegro. Sprawdza się super jedyny minus to to, że nie widać zawartości ;)
  18. [quote name='*kleo*']Cześć Be :p Oj też bym sobie pierniczka zjadła chętnie :sabber: Bellusia słodziak :loveu:[/QUOTE] Cześć Klaudia :multi: Zapraszam - jeszcze mam pół blachy :loveu: :loveu: [quote name='kiniaaa']Oj lepiej tak nie zapraszaj na tego pierniczka, bo mam do Ciebie blisko także wiesz, żebyś się nie zdziwiła jak mnie w drzwiach zobaczysz:razz: Ja to dziś wcinałam murzynka :eviltong: oczywiście mówię o cieście :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] ładna dziewczynka:loveu:[/QUOTE] Śmiało -jeszcze sporo zostało :eviltong: Dziękujemy :loveu: [quote name='Nati28']Bella slicznie wyglada :loveu:[/QUOTE] Dzięki Nati :loveu: [quote name='slawi'][URL]http://www.fotosik.pl/[/URL] Jaki delikatny pycholek :loveu:, niby to niewiniątko rozrabiało u ciebie :crazyeye:[/QUOTE] Ojj największa łobuziara :eviltong: [quote name='karkakarka']Bella jest taka dziewczęca i delikatna :loveu:[/QUOTE] :loveu:
  19. tigrunia

    Luśka & Mailo

    [URL]http://i53.tinypic.com/2pzwkue.jpg[/URL] ale bambaryłki nażarte :loveu: A to przesłodkie [url]http://i56.tinypic.com/fdyjw7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Nati28']Witamy :) pierniczka to bym zjadla! :loveu: i do tego pyszna kawa :p jak tak opisujesz ten remont to juz mnie skreca na moja przeprowadzke :roll: a Tobie zycze jeszcze troche cierpliwosci do remontu ;)[/QUOTE] Nie tam, żebym się chwaliła ale wyszedł mi rewelacyjny :loveu: No przyda się oj przyda .. dziękuje ;) Dostałam ostatnio fotkę Bellusi - tylko jedna i to słabej jakości no ale przynajmniej czymś wam oczy zamydlę :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/IMG][/URL]
  21. Cześć laski ;) Dawno mnie tu nie było.. Remont tymczasowo zawieszony.. jutro może się coś ruszy z moją półką w łazience bo sobie wymyśliłam :roll: Nie obyło się też bez stresów bo po obudowaniu wanny okazało się, że woda spod niej wypływa :shake: No i trzeba było ściągnąć jedną kafelkę na szczęście zaradny Janek zamocował ją na silicon ;) Dziś chyba Łuki wreszcie położy tapetę na ścianę.. oczywiście nie było wcześniej czasu :mad: A ja wczoraj upiekłam pierniczka :loveu: Zapraszam :loveu: Kawkę też zaparzę co by nie było.. :p
  22. No właśnie.. Daria pojechała a ja chciałam przepis na jej ślunskie kluski :eviltong: No nic.. poczekam ;)
  23. tigrunia

    Luśka & Mailo

    No faktycznie.. jeszcze trochę i się szaleństwo zacznie :loveu: Ojj jak sobie przypomnę moją niegrzeczną Belluśkę :loveu: :evil_lol:
  24. A ja chcę śniegu na święta i Sylwestra a potem to już wiosnę :loveu:
  25. Cześć Daria :multi: Jak tam kurteczki się sprawują? :cool3:
×
×
  • Create New...