-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Cześć dziewczyny.. Musicie uzbroić się w cierpliwość z tymi fotkami :eviltong: Nie mam czasu na nic ostatnio.. przygotowujemy się do przeprowadzki. W weekend będziemy malować salon i może kuchnię? Jak się uda.. i trza się pakować bo zimno jak nie wiem się robi.. Buff z racji tego, że została pominięta na wrześniowej Bydgoskiej wystawie uprawnień jeszcze nie ma.. W lutym wybieramy się na jej ostatnią wystawę :roll:
-
[quote name='slawi'] Be, dziękuję za zmianę tytułu:loveu:[/QUOTE] Nie ma sprawy ;) Zwróciłam się do odpowiednich służb :cool3:
-
[url]http://img177.imageshack.us/img177/3355/p1040882.jpg[/url] fajna jest Gracula w nowej fryzurce :loveu: Bardzo mi się podoba. U Natalii kiedyś podobnego psiaka widziałam .. znaczys ie taki sam rodzaj włosa i podobnie go obcięła ;)
-
Cześć gapy :p Pomału ogarniam dogo po weekendzie ale marnie mi to idzie.. :roll:
-
[quote name='Pegaza'] taa Be dogo to juz nie to samo co bylo kiedys..ale np nie rozumiem tego ze ktos wchodzi sie do jakies galerii a drugą sie juz omija..mimo ze fotki wstawione a nawet jesli nie ma to wystarczy sie przywitac hmm moze sie i znudzilo komentowanie fotek..nie wiem ale ja staram sie np byc u wszystkich ktorzy nas odwiedzają chyba ze nie wyrobie sie z czasem to pisze o tym;) i to tyle odnosnie tego tematu..[/QUOTE] [quote name='Pegaza']To tak jak i ja..teraz juz wchodze do tych dziewczyn ktore i mnie odwiedzają Jola.. a reszta jesli nie chce to trudno.. na sile nikogo zmuszac nie bede..;)ale tez ta osoba nie moze mi zarzucic ze do niej nie wejde jesli moją galerie omija;) a Be i wierz mi ze na dogo bylyby takie osoby jak Aga od Capri i Fionki ale taka sytuacja wlasnie jak opisuje sprawila ze zamknela galerie..bo nikomu nie jest milo jak czuje sie pominiety w odwiedzinach.. niby wsrod swoich a jednak czujesz sie obca:roll: i znow to samo sie dzieje teraz..wiem bo sama to widze u siebie ale sa osoby dla ktorych tu jeszcze pobede zeby im uprzykrzyc zycie:evil_lol: nie Jola? hehe Asiu mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze u Ciebie sie temat rozwinal ale mysle ze lepiej napisac niz dusic to w sobie co o tym mysle..mimo ze wczesniej napisalam ze "to tyle w tym temacie" ale Jola znow mnie natchnela do napisania pare zdan ;)[/QUOTE] Daria ja mam zupełnie inne zdanie. Uważasz, że jak np. ja wchodzę dziś do 5 na 10 galerii to lepiej jakbym w ogóle nie wchodziła? Bo nic nie napiszę w pozostałych? Bez sensu. Nie zawsze mam czas albo nawet i pomysł co napisać. Czasem wejdę do Ciebie i Jolki np, następnego dnia do Kariny i Marzeny it.d. bo nie mam czasu, żeby codziennie być u wszystkich. Nawet jak są nowe fotki zostawiam sobie daną galerię np. na dzień następny. To forum jest i tak chyba najczęściej uczęszczanym. Wejdź sobie np. na Yorkland. Tam nawet w galerii 3 dni trzeba czekać , żeby ktoś Ci odpisał w ogóle . [quote name='Viky i Ja']Pewnie, że Daria ma racje :) I Jola i Be i Asia.... Pamiętacie jak "burzyłyśmy się" jak zakazano nam pisania samego cześć, czy witam... Ale to było miłe, nikt nikogo nie pomijał a jak nie miał nic do napisania to tylko sie przywitał i pomknął dalej. Szczerze to zastanawiam się czy nie zniknąć na jakiś czas albo może usunąć galerie i wchodzić tylko sporadycznie by sprawdzić co u Was słychać...[/QUOTE] Marzena ale co daje takie "cześć" ? Ja się nie czuję pominięta jak Ty do mnie nie wejdziesz np. we wtorek tylko dopiero w czwartek.. Mnie osobiście bardzo męczyło to "cześć" bo trzeba było trzy strony przelecieć w poszukiwaniu fotek a tam same "cześć" :mad: Jak zdążyłyście zauważyć moja galeria jakoś zastraszającym tempem do przodu nie idzie a mimo to jej nie zamykam i nawet nie mam takich myśli. No co za bezsens :shake: Mam się obrazić bo ktoś mnie dziś nie odwiedził? Dziecinada.. Klaudia Tobie też się dziwię, że masz takie zdanie.. :shake: Chociaż Karolina zdroworozsądkowo myśli :p Aśka kolorek może się zmieniać ale nie martw się - Jokula na pewno czarna nie będzie ;)
-
[quote name='slawi']Tigrunia nie strasz mnie :placz: ja i tak już porteczkami trzęsę wy ten pierwszy psi poród macie już za sobą ehhh... A ja mam tysiąc niepokojów, bo żeby urodzić to raz , a dwa jeszce szczęśliwie odchować gromadkę :lol: Byłoby super jakbyś coś poradziła z tym tytułem;) a to zdjęcie ciążowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] I drugi też.. ;) Nie jest wesoło. :shake: Tak na prawdę to ten drugi poród więcej mnie nauczył niż pierwszy mimo, że był o wiele mniej stresujący :roll: Pisałaś, że Paloma 8 h jest sama.. To nie jest dobry pomysł absolutnie :shake: Co najmniej tydzień przed prognozowanym terminem ktoś będzie jej musiał pilnować 24 h/dobę. U Jess przy pierwszy porodzie do rana wiedziałam, że "dziś" będzie rodzić a urodziła dopiero wieczorem ale przy drugim o 4 rano byłam z nią jeszcze na siusiu i wszystko było ok a o 6 już Łuki do mnie dzwonił, że mam wracać z pracy bo wody odeszły ;) Także jedna wielka loteria ;) [url]http://i53.tinypic.com/vqjhip.jpg[/url] :p
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Martyna a Ty po Grecku umisz gadać? :crazyeye: Ale jaja.. urodziłaś się w Grecji czy w PL? No i cześć :multi: Oceną się nie przejmuj - zaciska się zęby i do przodu w takich momentach ;) Parówki są super :multi: Ja często brałam dla Jess ;) -
Cześć dziewczyny :multi: Faktycznie sporo tych zębów wyrywaliście.. U Jess wszystkie same wypadły. Buff pewnie też by nie musiała mieć zabiegu ale na wystawy szła więc załatwiłyśmy to u weta szybciej ;)
-
Noo Aga co ja widzę.. zaglądam na Yorkland a tam co? Moniś na 2 lokacie :multi: Gratulacje dla was przeogromne!! Teraz to już będzie z górki :multi:
-
[quote name='slawi'] Witam, no to się wydało :lol:, ale zastrzegam wet powiedział minimum cztery :evil_lol:. W sumie wolałabym mniej na pierwszy raz dla Lusi:roll: [/QUOTE] Raczej dla Ciebie lepiej :evil_lol: Przekonasz się o czym mówię.. :diabloti: A gdzie ciążowe fotki? :crazyeye: [url]http://i53.tinypic.com/2h8bnli.jpg[/url] jaki on śmieszny :loveu: Spróbuję coś zaradzić na Twój "tytułowy problem" ;)
-
Święta prawda więc za co opiernicz ;) Nawet Daria już traci cierpliwość.. :evil_lol:
-
Jolka dogo zmieniło się już dużo wcześniej.. w takim głupim momencie się zalogowałyście :-( Mi już też się odechciewa tu wchodzić. Co jakiś czas do was zajrzę, zobaczę co słychać bo z tego uzależnienia trudno wyjść ale to już nie jest to co kiedyś..
-
Słodziak [url]http://i51.tinypic.com/35c4uxj.jpg[/url] :loveu::loveu: Fajne ma kolorki :loveu:
-
[quote name='Yoko2009']wITAMY SIE I SERDECZNIE POZDRAWIAMY SŁONECZNE PANIENKKI:)[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: Jakaś Ty dziś odmieniona :loveu: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Łał są zdjęcia :crazyeye: Fajnie,że chociaż trzy :loveu::loveu:[/QUOTE] Cze Jola :multi: No .. żeby na aż trzy miesiące starczyło :diabloti: [quote name='*kleo*']Ale Jessinka już odrosła ;) A Buff niech nie odbiera tytułu Gracji, toż to ona jest wypłoszem :evil_lol:[/QUOTE] A mi się wydaje właśnie, że nic jej te włosy nie rosną :eviltong: Wygląda mi tak samo jak zaraz po ścięciu :evil_lol: [quote name='slawi']Cześć Be Jessi :loveu:obcięta,nie widziałam :crazyeye:, bardzo ładnie wygląda Zresztą to nic nowego bo zawsze bardzo mi się podobała i podoba niezmiennie niezależnie od fryzury :lol:.[/QUOTE] Ano widzisz.. koleżanka wzięła ją "pod nóż" i tak wyszło o! :evil_lol: Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa :loveu: A ja jak zwykle nie mam czasu i z wami nie posiedzę. Niedawno przyszłam z pracy, obejrzałam Majkę na VOD i zmykam sprzątać Pudzianom pokój bo jutro już będą na mnie czekać jak wrócę z pracy :sweetCyb: Niby mam ciut więcej czasu bo czytam aktualnie mało interesującą książkę i pochłaniam 2 rozdziały dziennie a jest ich 51 ale jakoś tak nie wyrabiam w tym tygodniu. Może w przyszłym będzie lepiej bo ranną zmianę mam.. Się okaże ;) A tymczasem..ulatniam się :roll:
-
[quote name='agamewa']No to jak miareczką zmierzy mi wysokość w kłębie to powie że za dużo.....26 cm!![/QUOTE] A gdzie masz we wzorcu napisane ile York MIERZYĆ powinien? :mad:
-
Znalazłam tymczasowe rozwiązanie :P Wgrałam przez fotosik ale nie logując się.. wchodzi tylko po 1 fotce ale i tak mam tylko 3 więc spoko.. Słoneczna Jessinka : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/350/080c2014acc563dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/345/5a1be78bac77d111med.jpg[/IMG][/URL] I słoneczny wypłosz :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/350/d6a59c5ce2e0aee4med.jpg[/IMG][/URL]
-
No co wy laski.. Moni ma wagę idealną dlaczego niby Aga miałaby go odchudzać? Tym bardziej, że zebra są wyczuwalne :shake: Pilnować tylko,żeby za dużo nie przytył i starczy ;)
-
Cze Daria :multi: Ja to bym papugi mieć chciała. Kiedyś Łuki mi kupił na urodziny ale pożyła tylko 2 tyg bo zwiała z klatki i się nażarła kwiatka trującego :roll: Poza tym strasznie brudziła :shake: No i na razie mam dość..
-
No nie pokażę wam tych zdjęć chyba :evil_lol: Ciągle coś mi staje na drodze.. tym razem zastrajkował fotosik :mad: Skończył mi się abonament a ja nie mam nic na koncie, zeby zapłacić :roll: Na dogo chyba też już nie mam abonamentu bo kiedyś miałam taką opcję, że mogłam bezpośrednio z kompa wstawić miniaturkę a teraz doopa :-o Także na razie tego tematu nie ogarnę. Na weekend znów Pudziany przyjeżdżają więc obiecuję narobić mnóstwo zdjęć i do końca roku powinno starczyć ! :evil_lol:
-
Cześć dziewczyny :multi: Jak już ze skórą się coś zaczyna dziać to masakra :shake: Ja z Buff już walczę ponad rok :shake: Nie zazdroszczę. Skrobana była już 3 razy no i jakoś lekarstwa nie ma :mad: Co jedno zaleczymy zaraz coś nowego wyskakuje :mad: Już nie wspominam ile kasy na to poszło :shake:
-
Kurcze jak nam Palomka wypiękniała :loveu: Zawsze była słodka a teraz do tego jeszcze ten włos.. zdumiewające :loveu: Chłopak widzę też nieźle rokuje [url]http://i56.tinypic.com/2ilezio.jpg[/url] :multi: Udały Ci się te psiaki :loveu:
-
[url]http://i56.tinypic.com/2dahrio.jpg[/url] to jest śliczne :loveu: Ma klimat :loveu: Cześć Aga i chłopaki :multi: Apropo siusiania o którym była mowa jakieś 5 str. wcześniej :eviltong: Buff często sika jak chłopak :oops: Prawie zawsze ma jedną nogę lekko uniesioną :evil_lol:
-
Tak zachwalacie ten torcik a to pewnie mój Łuki go robił :evil_lol: [url]http://i53.tinypic.com/2wpjq6a.jpg[/url] przynajmniej jest 33,333... % szansy :cool3: Chociaż smakował? :eviltong: Yokula jak taka sierotka na tych zdjęciach :loveu: Słodka jest :loveu: Cześć Asiu :multi:
-
Aaaa ta jest fajna [url]http://img816.imageshack.us/img816/4870/p1040805c.jpg[/url] :loveu::multi: