Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='paulina200']Proszę dziewczyny pomóżcie co byście zrobiły na moim miejscu? Wzięłybyście tą sunię? [URL]http://allegro.pl/york-yorki-yorkshire-terrier-rodowodem-sunia-mini-i1346610323.html[/URL] czy warta jest tych ieniędzy ? Czy ładna jest ?[/QUOTE] Moim skromnym zdaniem uważam, że suczka jest bardzo ładna. Widać , że zadbana, włos pielęgnowany. Warto by było zadzwonić, wypytać o rodziców, co to za hodowla w ogóle a może i zejdą z ceny? Tak czy inaczej powodzenia życzę ;)
  2. Melduję się! Uhuhu ile śniegu macie :crazyeye:
  3. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Ja też grzańca poproszę Iwonka :modla: -12 :shake:
  4. Hej Aga! Nie pytałam dziś bo w pracy wylądowałam dopiero o 13 a Darecki powinien o 12:30 wychodzić i biedak musiał na mnie czekać więc już mu gitary nie zawracałam.. :roll:
  5. No 20 minut pojedziesz jak przez Maksymilianowo się przebijesz ale to i tak z 15-20 km będzie. Masz jeszcze sporo czasu, poszukaj na spokojnie ;) Ja w wolnej chwili też popatrzę ;) Zapytam jutro kolegi czy by nie załatwił taniej noclegu w tym "Hostel 24" bo jego brat tam pracuje ..
  6. Dopiero do mnie dotarło, że Ty od strony Wa-wy Aga jedziesz.. Kawał drogi będziesz miała do tego noclegu.. z 15 km od wjazdu do Bydgoszczy przez całe centrum bo to jest na drugim końcu praktycznie :shake: I na wystawę tak samo daleko :roll: Spróbuj może coś bliżej poszukać póki jeszcze nic nie wpłaciłaś..
  7. [quote name='agamewa']Hej,hej:)Willa u Alicji..mam nadzieję że dobrze wybrałam??(na razie żadnych zaliczek nie wpłacałam)podam link [URL="http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCgQFDAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pokoje-bydgoszcz.republika.pl%2F&ei=9wv0TOq0NsrBswbQ3YGkCw&usg=AFQjCNEVvUSObcYoCOgU4ob0_9TAc5BKSw&sig2=5rX06aVj0DL2bLJq8gZJig"]KLIK [/URL][/QUOTE] No fajne miejsce.. Całkiem niedaleko Łukiego rodzice mają działkę ;) Tylko tak myślę jak stamtąd dojechać na wystawę :roll: Chyba najlepiej przez to Maksymilianowo żeby do centrum się nie ładować.
  8. Daria.. Nie wiem co napisać :shake: Nie było mnie u Ciebie już parę dni, zaglądam się przywitać a tu takie przykre wieści :-( Nie będę chyba oryginalna pisząc, że i mi łzy popłynęły po przeczytaniu Twojego "listu do Somki" .. [*] Bardzo mi przykro i wiedz, że jesteśmy z Tobą i popieramy wszystkie Twoją decyzję! Somcia już nie cierpi [*]
  9. tigrunia

    Galeria Pheobe

    Cześć :multi: Świetna fotka :loveu: [url]http://i53.tinypic.com/317jvhg.jpg[/url] :loveu: Urocza z nich parka.. :loveu:
  10. Haloo :hand: W którym hotelu zarezerwowałaś sobie nocleg?
  11. Jestem, jestem dziewczyny :multi: Śniegu mało no ale jest.. Dziewczyny dostały jakiegoś energetycznego kopa na zimę i non stop się leją :shake: W dzień, południe, wieczór.. Wczoraj z imprezy wróciłam o 2 to już była okazja, przedwczoraj od fryzjera o 23:30 też sobie nie odmówiły, cały tydzień do pracy wstawałam przed 4 i też były nawalanki :crazyeye: Szalone :eviltong: A ja dziś sobie superancką kurtałkę na zimę kupiłam :multi: Znaczy się taki płaszczyk flauszowy szary tym razem bo stwierdziłam, że praktyczniejszy - nie widać kłaków ;) Jestem mega zadowolona z niego! No nic.. więcej nic nie napiszę bo bateria zaraz się wyładuje.. Jutro z rana może wpadnę :loveu:
  12. tigrunia

    Galeria Pheobe

    Cześć dziewczyny :multi: Ja też się ostatnio za kurtkami/kombinezonami rozglądam dla dziewczyn :roll:
  13. [quote name='agamewa'] Ma na benzynę,także chyba ok sobie krzyknął..;)[/QUOTE] No tak jak mówiłam - z lekką górką ale nie ma się co dziwić w końcu exploatacja samochodu i jego wolny czas .. ;)
  14. [quote name='karkakarka']Be na gaz i diesla się najbardziej opłaca - benzyniaki są najbardziej kasochłonne :cool1:[/QUOTE] Dokładnie o to mi chodziło ;) Że jak kolega ma samochód na gaz lub diesla to drogo sobie woła za te 100 km ;)
  15. No pazurki faktycznie ładne :loveu: Ja też mam nówki z wczoraj :p
  16. [url]http://i56.tinypic.com/mw2wlt.jpg[/url] świetna jest :loveu: Cześć dziewczyny :multi:
  17. Ten jest jeszcze w miarę blisko : [url]http://www.akorhotel.eu/[/url] I tu jest taka sama cena ale trochę dalej : [url]http://www.hostel24.com.pl/[/url] Ale spróbuj podzwonić i ponegocjować ;)
  18. [quote name='agamewa']Beata a jaki namiar dokładnie jest na ten hotel?nie mogę znależć:(((pociągiem sama z tymi tobołkami to nie za bardzo:shake: 40 zł za 100 km.to tak ogólnie to dużo??bo tyle mam liczone:roll:[/QUOTE] [url]http://www.hotel-zawisza.pl/[/url] tu jest ten hotel. No.. 150 zł widzę w cenniku. Jest jeszcze jeden hotel koło Zawiszy .. [url]http://www.hotelfocus.com.pl/[/url] ale tu widzę, że ceny jeszcze wyższe . No trochę z górką ale myślę, że nie ma tragedii. No zależy też jaki to samochód bo jak na gaz lub diesel to wtedy drogo ;)
  19. [quote name='agamewa']Ostatnio jak patrzyłam noclegi w bydgoszczy są dość wysokie ,ponad 100 zł..[/QUOTE] Bym miała Aga gdzie to bym Cię chętnie przenocowała ale przez tą studentkę mam pokój zajęty :mad: Faktycznie nocleg w Hotelu na Zawiszy kosztuje 130 zł chyba za 2-os ale polecam właśnie ten tym bardziej, że wystawa jest w nocy! Hotel jest na terenie wystawy więc raz dwa i jesteś na miejscu bez dodatkowych dojazdów i z tego co wiem odremontowany. W ogóle, żeby coś do 100 zł znaleźć jest ciężko no ale czasem się udaje ;) Aga a pociągiem nie możesz jechać? Jeśli znajdziesz taki, który zatrzymuje się na stacji Bydgoszcz Leśna to na wystawie jesteś w 3 minuty na pieszo ;)
  20. [quote name='karkakarka']Be nie dzwoń i nie pytaj - jakiś zabobon słyszałam, że się nie dzwoni ;) Belcia śliczna jesst - no i ten włos! Ale podobna do mamy :)[/QUOTE] A tam zabobon - nie wierzę w takie rzeczy ;) Noo.. jak dwie krople wody :loveu: Tylko kufę ma dłuższą ;) [quote name='slawi']Be, koniecznie zadzwoń;), mnie teraz każdy sms bardzo cieszy, to jest bardzo ważne dla nowego właściciela, po kupnie Luśki bardzo mi tego brakowało:shake:[/QUOTE] Wiem, wiem .. Pan Arek (od Belki) też zadowolony, że mamy kontakt na bieżąco ;) Już nie wspomnę o Asi od Pudziana :evil_lol: :loveu:
  21. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Śliczne bąbelasy Ci rosną Iwonka :loveu:
  22. [quote name='Paaula']a jak to się fachowo nazywa? żebym wiedziała jak w aptece zapytać ;D[/QUOTE] Podkłady higieniczne Seni ;) Dzieciom do łóżeczek niektórzy wkładają ;)
  23. [quote name='jot11']Przecież wszystkie wiemy,że nie ma idealnych psów ! No musisz mieć nadzieję,że wiadomości o Abisi też bedziesz miała. :loveu:[/QUOTE] No mam nadzieję.. wezmę telefon i zadzwonię w końcu :eviltong: [quote name='*kleo*']O kurczaku, to Bellusia na tej fotce była? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Długaśny już ma ten włos i wygląda, że gatunkowo też ładny :p Teraz to już panna z niej, a ja cały czas pamiętam ją jako czarną kulkę z Sopotu :eviltong:[/QUOTE] No wyrosła pannica :loveu: Fakt - w gatunku włos jest rewelacyjny :loveu: Na pewno jeszcze kiedyś będę Babilonem kryła! :loveu: [quote name='Viky i Ja'][URL]http://images39.fotosik.pl/404/10962c0d2690867fmed.jpg[/URL] śliczna dziewczynka :) Be udały Ci się dzieciaczki ;)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: No wiem , wiem :evil_lol: [quote name='Paaula']Witamy z rana :) Zgadzam się, śliczna dziewczynka ;)[/QUOTE] Cześć Paula ;) Dzięki dziewczyny za miłe słowa :loveu: Do tego wszystkiego dochodzi też wiadomość od Belli, że i jej wszystkie ząbki wypadły same :multi: A ja zmykam sobie tymczasem na paznokietki :loveu:
  24. [quote name='jot11']Be a musisz wybierać te fotki co ja? :cool3: :evil_lol: Wiemy co ładne prawda? :loveu: Fajna galeria no nie? Cześć wieczorkiem :multi:[/QUOTE] A widzisz.. tak jakoś się trafilo :loveu: Galeria rewelacyjna , fotki superaśne :multi:
  25. Noo .. cieszę się bardzo :loveu: Wiadomo - nie są idealne ale wstydzić się też nie ma czego :multi: Tylko strasznie jestem ciekawa co z Abisi wyrosło.. :roll:
×
×
  • Create New...