-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='iberia']Ciocia B może się pofatygować i sama ucałowac :) I JA I MALUCHY ZAPRASZAMY[/QUOTE] Nie kuś, nie kuś :diabloti:
-
[quote name='PositiveThought'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=VBPajBU26tk[/URL] Di się pakuje.[/QUOTE] Toś mu sztuczkę wymyśliła :evil_lol: Rewelacja!! :loveu:
-
[url]http://images47.fotosik.pl/360/8faf69e442237beb.jpg[/url] ale grubaski już się zrobiły :loveu: Ucałuj w brzuszki od cioci B.. :loveu:
-
Wpadam tylko z "cześć" bo to nie moje tematy te łowiecko-studenckie ;)
-
Cześć Asiu ;) Ciekawe te meble .. ja też choruję na nowe ale póki co zostanę chyba tylko przy kanapie. Yokuli super w różu :loveu:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Cześć Martyna ;) Nadrobić musiałam z 15 stron u CIebe :crazyeye: O co chodzi z tym smartem? Że on wolniej jeździ czy co, że można od 16 lat takim jeździć? Hehe Karola żeś wystrzeliła z tymi 40 tyś.. :eviltong: Kto by takie auto kupił NOWE? Chyba jakiś fanatyk tylko .. zakładam, że to ma być auto tylko do czasu zdobycia normalnego prawka więc w ogóle by się nie opłacało;) Zresztą.. kto w dzisiejszych czasach w ogóle kupuje nowe samochody :shake: A z tymi zdjęciami też Martyna nie przesadzaj .. jak nie trudno się domyślić, chcesz, żebyśmy zobaczyły różnicę po tych 4-ch m-cach no ale przecież w papilotach możesz ją pokazać :roll: -
Cześć Ula :multi: Faktycznie ładnie tu u ciebie - tak jesienno słonecznie :loveu: Mejsi super bez firanki wygląda - chyba i Jess następnym cięciem się jej pozbędzie ;) A Noruś też elegancki :loveu:
-
[url]http://img809.imageshack.us/img809/4083/dsc00526an.jpg[/url] ooo a dokąd ta wycieczka?
-
Cześć dziewczyny.. Znalazłam chwilkę to jestem.. Tapety jeszcze nie ma.. dopiero dziś Łuki pomalował listwy więc jutro jak dobrze pójdzie je zamontuje i meblościankę będzie można ustawić więc będzie więcej miejsca do tapetowania ;) Zresztą póki co łazienka pochłania mnie totalnie.. i końca nie widać :placz: Jestem wyczerpana...
-
Mnie nie pobijecie - ja miałam pobudkę o 6 :roll:
-
A ja zęboli nie widzę :shake: Za to ciężarówkę tak :multi::multi: [url]http://i53.tinypic.com/j7eu50.jpg[/url] :loveu:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Buff w wieku 10 m-cy miała włos do ziemi a mało co ją papilotowałam.. Gorzej było i jest do dziś z kufą ale to już wina bakterii, która się przyplątała :mad: Nie podawałam jej żadnych witaminek ani temu podobnych i włos rósł sam. Z Jess było tak samo tyle, że miała dużo więcej włosa niż Buff. Ciężko powiedzieć czemu Arwenie nie rośnie.. :roll: tym bardziej, że jest papilotowana.. :roll: -
[quote name='agamewa']Przeżyjesz to jakoś.......[/QUOTE] No dziwnie by było umrzeć na remont :evil_lol: [quote name='slawi']Dzięki Be, tyłeczek zrobimy od razu, a resztę tylko "przewinę" A mój fachowiec jak kuchnię robiłam to twierdził,że najpierw podłoga a potem ściany to od d.. strony:)[/QUOTE] No i dobrze twierdził. U mnie miała być podłoga nie ruszana ale moja mama zadecydowała jednak inaczej. Było by ok gdyby już nie była część ścian położona :shake:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Faktycznie marny ten Arwenki włos.. czy ona aby na pewno non stop w papilotach chodzi? :mad: -
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Nie mam już siły na dłuższe wypracowanie no ale chyba wiadomo o co mi chodzi :eviltong: Tak mogą robić tylko ludzie, którzy nie mają serca dla zwierząt.. bo moje na pewno by pękło :shake: -
Noo.. nadrobiłam :multi: Nie gadajcie tyle jak mnie nie ma - pliss :evil_lol: Cześć Aga z wieczora :multi:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
[url]http://i55.tinypic.com/rbkygl.jpg[/url] Martyna jaka "wczuta" :evil_lol: Ale nagadałyście :shake: Wszystko przeczytałam, ale już większej połowy nie pamiętam :eviltong: Wypowiem się tylko na temat oddawania "wysłużonych" suk - NIGDY!!!! No jak tak można? Po co brać sobie na głowę te 30 psów skoro nie ma się dla wszystkich czasu? No litości.. Wiem, że są hodowle, które nie podchodzą do tego tak emocjonalnie, kupują psy dorosłe, jak się wysłużą oddają dalej ale strasznie mnie dziwi takie podejście. Mi jest ciężko oddać szczeniaka a co dopiero sucz która jest ze mną kilka/naście lat :shake: -
Cześć dziewczyny :multi: Miło, że odwiedzacie jeszcze tą opustoszałą galerię :eviltong: Iwonka ja sobie nie wyobrażam, żeby suka z zakrwawionym tyłkiem chodziła .. Myje zaraz po porodzie. Wiadomo - nie wsadzam do wanny na wielką kąpiel ale z prysznica tyłek jest traktowany.. Laski mam ostatnio mało czasu przez ten remont ale w przyszłym tygodniu powinno już być lepiej :oops: Robimy teraz łazienkę i strasznie wolno idzie do tego moja mama mnie zostawiła i sobie pojechała nie podejmując żadnych decyzji co do tej łazienki i wszystko na mojej głowie :shake: Jestem załamana bo Łuki też nie pomaga i ogólnie jest jeden wielki dramat. Kafelki są już na dwóch ścianach a nagle moja mama sobie wymyśliła, żeby podłogę też założyć no i tak od doopy strony jest robione.. Jutro będzie kuta podłoga :shake:
-
Cze Uleńko :multi: Wszystkiego dobrego w dniu imienin :loveu: Przyszłam bo się wieści rozeszły, że ciekawe tematy tu dziś być miały..
-
Madeleine? :loveu: Super Kaśka, że się tu pojawiłaś :multi: Mam nadzieję, że fotki będą na bieżąco :loveu:
-
Cze Klaudia :multi: Ja też się staram zajrzeć dziś do wszystkich ale coś mi marnie idzie.. :shake: