Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Mimo wszystko chętnie zobaczę :eviltong:
  2. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/1051.jpg[/url] rewelacja! :evil_lol: Prosiaka masz the best! :loveu: Cze Darioszka :multi: Wpadłam pytać jak się masz no ale już poczytałam. Ja też czasem taka zakręcona ale nie zdarza mi się spotykać sąsiadów a tym bardziej budzić o 5 rano :eviltong: Noo.. ja o 4:30 wyjeżdżam ;) Chciałam firanki zobaczyć.. zrób no fotę :cool3:
  3. Cześć Klaudia :multi: Szkoda, że na wystawę nie pojechałaś.. :-( Fotki tu u Ciebie rewelacyjne :multi: I synuś nawet się załapał! Rewelacja :loveu: Buzię to on ma obłędną :loveu: No i kolorki super :loveu:
  4. O kurcze Aga ale super :crazyeye: :multi: Mega gratulacje dla was!!!!!! :loveu: Moniś zasłużył na złotko :loveu:
  5. Cześć Martyna :multi: Również czekam na wieści jak wam poszło ;)
  6. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Cześć Iwonka :multi: Jakie te twoje brzdące już duże :crazyeye: Przesłodkie bambaryłki :loveu:
  7. Obiecuję, że wrócę z fotkami :loveu: Ale jeszcze sporo przede mną .. :shake: Ulka no limit transferu danych .. za dużo stron przeglądałam no i zwolnili mi łącze.. :mad:
  8. Cze Ulka :multi: Jaki masz piękny banerek :loveu: U mnie też pogoda do bani.. cały dzień padał śnieg ale było +4 st. więc wszystko się topiło.. :shake: Teraz jest 0 i strach pomyśleć co będzie dalej..
  9. [url]http://i56.tinypic.com/1hcaif.jpg[/url] ale Yokula ma bajerancką kurteczkę :multi: Cześć dziewczynki :loveu:
  10. [url]http://img195.imageshack.us/img195/1457/podsumowaniepl.gif[/url] imponujące :crazyeye: Gratulacje dla was!! :loveu:
  11. Cześć dziewczyny ;) Zasypało swoją drogą ale od soboty miałam wyczerpany limit i nie było sensu wchodzić :shake: Strony ładowały mi się jakieś 5 min :mad: Mam masę do nadrobienia a cały czas jestem zabiegana :shake: Nie wiem.. może w przyszłym tygodniu będzie więcej czasu? :roll: Teraz cały czas odśnieżanie, sprzątanie, drobne wykończenia remontowe i tak się ciągnie.. do tego w pracy już po godzinach siedzę bo święta idą .. :shake:
  12. Mi to wygląda tak jakby mama z córką podzieliły się psiakami i mają dwie osobne hodowle ;) Nic w tym złego, psiaki masz po super rodzicach więc nie ma co wybrzydzać - cena rewelacyjna jak na takie pochodzenie ;) Zdjęcia musisz załadować na jakiś serwer np. fotosik.pl i wtedy wklejasz odpowiedni link na forum ;)
  13. A mi się wydaje, ze lepiej wyciąć te włoski bo tak śnieg się nie przykleja właśnie i nie robi się tyle kulek..
  14. [quote name='Karolina.'] A propos wystaw jeszcze - patrzcie co znalazłam na jednym z wątków o sędziach [URL]http://www.youtube.com/watch?v=NRyREk20v7w[/URL] okropność :crazyeye: :shake: Aż dziwne że właścicielka nie zareagowała - ja to bym w życiu na takie coś nie pozwoliła :angryy: Przecież ten pies będzie miał uraz do wystaw, a do stolika to na bank :-([/QUOTE] :crazyeye: Ta sędzina pochodzi z Hiszpanii.. oceniała już w Polsce Yorki.. żenujące :shake:
  15. [quote name='paulina200']Dopiero niedawno wróciłam. Suczka oczywiście ze mną. Jest dużo jaśniejsza niż niż na zdjeciach w aukcji. W pierwszej chwili myślałam, że to nie ona :) Ma jasną główkę i stalowy tył.Dziewczyny piszcie mi wszystko co wiecie o tej hodowli: Suczka pochodzi z hodowli The Best of Yorex Małgorzata i Katarzyna S. Suczka moja to Tutti Frutti The Best of Yorex /FCI/ nr tatuażu A404, Matka jej to Gudyork Mon Cherie, ojciec Narcilus Wild Fantasy. Dodatkowo mam rodziców matki : I Remember You Durrer's, Cimarron Durrer's i ojca: Dreamlover de Castagnac i Bon Bon Wild Fantasy.[/QUOTE] A gdzie w końcu byłaś po psiaka? Faktycznie w Zielonce? Bo z tego co wiem to hodowla Yorex mieści się w Łomiankach. Coś tu nie gra bo hodowla "The best of Yorex" faktycznie istnieje aczkolwiek pani Katarzyna S. jest właścicielką hodowli "Yorex". Czy otrzymałaś metrykę? Co jest na niej napisane? Kto jest właścicielem hodowli? Faktycznie P.S.? Powiększone sutki mogą być oznaką cieczki. Obserwuj ;) EDIT: Tu jest mama [URL]http://www.yorex.pl/index.php?id=mon_cherry_en[/URL] jak widać należy ona do hodowli Yorex więc już w ogóle nie ogarniam tego.. Tata również należy do Pani S..
  16. Cześć Aga :multi: Western faktycznie rewelacyjną ma tą kurtałkę! Też szukam czegoś dla dziewczyn.. :roll: A Moni :crazyeye: [url]http://i51.tinypic.com/260r1p2.jpg[/url] Istne cudo :loveu: I ten koczek rewelacyjny :loveu: Aga niestety jeszcze nic się nie dowiedziałam w sprawie Hostelu.. ciągle się z Darkiem mijamy, mało czasu spędzamy razem w biurze a jak już jesteśmy oboje to jest dużo spraw do obgadania przed świętami i nie mam głowy .. ale zapytam, obiecuję ;)
  17. [quote name='jot11']Aaaaaa oglądałam Tap madl.....mi się nie marzyło,żeby Paulina wygrała i jestem zła :angryy: U mnie też pełno śniegu.Muszę do lasu się wybrać i zobaczyć jak wygląda taki biały. :p[/QUOTE] U mnie jest masa białego - przyjeżdżaj :eviltong: [quote name='agamewa']Cześć Be:(Dzieciaczki Ci się udały:)śliczne są.[/QUOTE] Cześć Aga :multi: Dziękuję ;) [quote name='Karolina.'][B][SIZE=4]Be!!![/SIZE] [/B]Jak mogłaś?! Popsułaś mi niespodziankę :placz:Nie mam TVNu i zawsze sobie oglądałam ten program na vod onet. Ale finału jeszcze nie dodali, i tak siedzę i czekam i sprawdzam co jakiś czas czy finał już jest. I specjalnie nie wchodziłam na żadne portale informacyjne tudzież plotkarskie, żeby sobie niespodzianki nie psuć i żebym sama dowiedziała się, kto wygra. A tu wchodzę na dogo, i się dowiaduję. Wszystko zepsułaś :eviltong: [SIZE=1] Ale już skoro wiem, to ja też chciałam żeby Paulina wygrała. Te blondynki potwornie działały mi na nerwy, w sumie nie wiem dlaczego, ale były dla mnie irytujące. Dobrze że Paulina wygrała.[/SIZE] :multi:[/QUOTE] Ups :evil_lol: Na to nie wpadłam .. :oops: [quote name='Nati28']masz cos do blondynek?? :mad: czesc Be i milej przprowadzki zycze :)[/QUOTE] Mi tam też się akurat te blondynki nie podobały :eviltong: Cześć Nati ;) Dzięki .. menele już częściowo popakowane.. Chciałam z wieczora wstawić ostatnią pralkę a tam woda zamarzła w piwnicy :shake: Musiałam na noc grzejnik wstawić no i ruszyło.. idę wieszać..
  18. [quote name='Anastazja&Aleksander']czepiam się możliwe, lecz tylko odpowiadam na twoje pytania itp. twoja opinia czy inna, co za różnica mnie nic nie przeszkadza jeśli nie jestem w coś wmieszana a wkładania slow w moje usta nie lubię myślę tu 'każe jej kupować' Zorrico mi się podoba i o nic mi nie chodzi, jest to opinia bez podtekstu. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124239-royal-monarch-fci-OSZUSTWO%21/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/124239-royal-monarch-fci-OSZUSTWO!/page4[/URL] chyba zle zrozumiałam zdjęcie myślałam ze to ty jesteś w czerwonym żakiecie pytałam się czy to nie wina suszarki i braku odzywki, suczkę pokazywałam ale w rzeczywistości myślę o jej kupnie, tylko czekam na informacje od koleżanki z wa-wy[/QUOTE] Czepiasz się również słówek :p Może zamiast "każe" powinnam użyć innego słowa ale nikt normalny by się tego nie czepnął bo wiadomo, że obca osoba raczej nie posłucha kogoś z forum.. Ja niestety nie jestem właścicielką Zahiry a w czerwonym żakiecie to właśnie Ada - hodowla Diamond Passion ze swoją suczką Zahirą - siostrą Zorrico stojącą tuż za nią .. Nie - to raczej na 99% nie wina suszarki. Suczka ma czarny włos więc nie wzorcowy i tego bym już się uczepiła ale z czarnym włosem to tak właśnie jest, że jak już jest no to jest i wełna.. Oczywiście nie zawsze - są wyjątki ale przeważnie niestety jest ta wełna.. [quote name='Anastazja&Aleksander'][URL]http://allegro.pl/york-yorkshire-terrier-yorki-suczka-i1344132043.html[/URL] [FONT=Arial][CENTER][B][COLOR=#ff1616]SUCZKA JEST SZCZENIĘCIEM Z PRZEZNACZENIEM JAKO PUPIL DOMOWY tz. ze na wystawy się nie nadaje ? [/COLOR][/B] [/CENTER] [/FONT][/QUOTE] Ta suczka jest z hodowli CARDEA . Ja mam od nich suczkę z której mówię oficjalnie nie jestem zadowolona ale może faktycznie za mało zapłaciłam :p Widząc teraz ich aukcje chyba powinnam się cieszyć ? nie wiem.. daleko mi do radości. Suczka ma problemy skórne z którymi walczę już 1,5 roku jest zdecydowanie za drobna na wystawy a już w ogóle do hodowli no a nie ukrywam, że w takim celu ją kupiłam. I uprzedzając wasze pytanie "dlaczego akurat tą kupiłam" - zaufałam hodowcy :shake: W tym czasie akurat się "przyjaźniłyśmy" wiec myślałam, że chcą dla mnie dobrze, wiedziały, że będę jeździć na wystawy więc nie powinny sobie anty reklamy robić a tu taki pech.. Suczki były 4 w miocie ale wcale mi nie w głowie było patrzeć, porównywać, oglądać. Jak już kupiłam koleżanki, które również widziały ten miot dziwiły się, że akurat tą suczkę dostałam bo podobno były lepsze no ale jak mówię - nie zwracałam na to uwagi bo przecież hodowca powinien się znać na rzeczy.. Naiwność.. Przynajmniej nauczyłam się, że w hodowli nie ma sentymentów :shake: Ja mam za sobą dopiero dwa mioty i mimo, że mam straszną ochotę nie zdecyduję się jeszcze na trzecią suczkę bo nie potrafiłabym idealnie wybrać.. No a wracając do suczki w aukcji pewnie dlatego nie nadaje się na wystawy bo jest za drobna. Być może ma problemy ze zgryzem np. no ale wtedy cena powinna być inna. Chociaż kto ich tam wie.. Co by nie było świadomie posta napisała Beata Kaczyńska :cool3:
  19. [quote name='Anastazja&Aleksander']użyłaś określenia psów które wybierasz, a komu je pokazuje sobie ? tak literuj mi inaczej nie zrozumie. istotnie pokazuje suczkę jak mówisz z welniastym włosem, choc ja tego nie widzę bo jak tez pisałam wcześniej jestem laikiem a każdy laik ma prawo się nie znać a omego nie trzeba być aby znaleźć ogłoszenie z psem. dla ciebie welniasty włos a dla mnie ma pyszczek mojej zmarłej rity, welniasty widzialam u kolezanki pieska ma z Bakarat, dokładnie dwie suczki jedna śliczna a druga z naprawie welniastym włosem i oklapniętymi uszami. zapewne uszy jej wina :P a waga 3 czy 3,5 kg to nie krowa, szczurołapy zapewne 2 kg ważyły. każe, widziałaś to gdzieś bo ja nie widzę abym coś komuś kazała. tak patrze na ten jej włos i nie może to by brak odzywki i suszenia suszarka na szybko do zdjęć ? zorrico ma siostrę, istotnie płeć pomyliłam jednak tak moja sprawa.[/QUOTE] Ty nie rozumiesz co ja próbuję Ci przekazać? Czepiasz się szczegółów a faktów nie dostrzegasz.. ale mniejsza z tym - ja psa nie szukam i szczerze mówiąc mam to gdzieś kto i jakiego sobie kupić. Wypowiedziałam tylko swoją subiektywną opinię :p Jeśli Tobie to przeszkadza to już Twój problem.. Nie wiem o co Ci chodzi z tą Zorrico? :shake: Zorrico to suczka, ma dwie siostry i wszystkie trzy miałam okazję widzieć na żywo i Zorrico zdecydowanie przegrywa w bojach ...
  20. [quote name='Anastazja&Aleksander']A czy ty widziałaś moje psy ze takie opinie wydajesz ? bo nie rozumie tego stwierdzenia, tutaj podsyłam linki jak zapewne czytasz, taka była prośna. i jak widzisz ogłoszenia psów z rodowodem wiec twierdzisz ze psy te yorków nie przypominają ? czy moje psy nie przypominają ich bo nie wyraźnie sie wyrażasz jedyna co mi sie podoba to [URL]http://allegro.pl/york-yorki-yorkshire-suczka-rodowod-19-miesiecy-i1342044359.html#gallery[/URL] kolor może mi się nie podobać jest jasna a takie niestety nie są w moim typie tak jak za ciemne, jednak te co mi pozostały są właśnie tych kolorów. właścicielem ich nie będę a ze podaje linki to tylko dlatego ze paulina o to prosiła. Anastazja to moja córka wiec dlaczego piszesz do mnie Anastazja. przeglądałam ten watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/124239-royal-monarch-fci-OSZUSTWO[/URL]! i wiesz ładna suczkę nawet bardzo, ale co ja o tym mogę wiedzieć w końcu co podsyłam lub mam to yorków nie przypomina. jeśli nie pisałam w składzie to dlatego ze spieszyłam się z myślami.[/QUOTE] A czy my jesteśmy w Twojej galerii czy w temacie gdzie dziewczyna prosi o pomoc? Chyba jasne jest, że chodzi mi o linki, które tu wklejasz no chyba, że dla Ciebie trzeba literować żebyś zrozumiała ? Suczka, która Ci się podoba ma wełnisty włos i co - każesz dziewczynie się pakować w koszta na regenerację jak to nazwałaś? Na nic to się zda bo z wełny się nie wyjdzie - wiem z doświadczenia żeby nie było :p Do tego jest spora.. wygląda na jakieś 3,5 kg co najmniej .. Nie przedstawiłaś się pisząc na tym wątku więc jak mam do ciebie pisać ? Ja też "tigrunia" na imię nie mam a jednak wiele osób się tak do mnie na dogo zwraca i nie mam z tym problemu :p Podoba Ci się Zorrico Bakarat? Twoja sprawa .. każdy ma prawo do własnej opinii tym bardziej na forum ale nie zniechęcaj dziewczyny bo suczka jest na prawdę ładna a to, że ma jedno pasemko ciemniejsze od drugiego o niczym nie świadczy. Wyraźnie widać, że suczka jest w trakcie wybarwiania się..
  21. O jaa :crazyeye: To Ci prezent :multi: Mi też by się taki przydał, chyba list wyślę do świętego.. [url]http://img72.imageshack.us/img72/2839/p10101770.jpg[/url] dopiero w sumie zwróciłam uwagę jak Ty fajnie tego Norka opitoliłaś - wygląda rewelacyjnie!
  22. Zdjęć się zachciało - też mi coś :eviltong: Nie ma i nie będzie :evil_lol: Nie no nie mam czasu dziewczyny - dziś zaczynam się pakować, remontu końca nie widać a do tego ten śnieg .. już dwa razy latałam z łopatą . Łuki musiał nową kupić bo się trzonek aż złamał :roll: Rano jakoś odśnieżyłam auto i w połowie drogi do pracy już żałowałam, że wyjechałam bo ledwo mi się udawało hamować. Wierzcie lub nie ale myślałam już, że hamulce zamarzły :crazyeye: :splat: Psy już mają większe pole do biegania ale to i tak tyci tyci i wcale na chodniku nie chcą się załatwiać :shake: Trzeba długo z nimi stać aż się namyślą i stwierdzą, że faktycznie innej drogi nie ma :p Idę, wpadnę może później bo teraz muszę choć trochę rzeczy spakować :roll: Aaaa.. oglądałyście Tap madl? :eviltong: Tak mi się marzyło, żeby Paulina przeszła ale z drugiej strony myślałam, że bez angielskiego nie ma żadnych szans a tu taka niespodziewajka :multi: Noo.. teraz już czmycham :multi:
  23. Ja również bym brała tą suczkę! Jest urocza :loveu: Zwłaszcza, że nie ma być na wystawy to od razu bym brała! ;) Mi pierwsze co to rzuciło się w oczy to , że suczka jest zadbana, włos widać zdrowy, wypielęgnowany. Na pewno tam dbają o psiaki i wątpię aby ta suczka już miała szczeniaki ;) Jeśli mówiła Ci, że ma kilka suczek to nic dziwnego, że ma kilka miotów ;) Zapytałabym tylko o nazwę hodowli i zadzwoniła do Związku Kynologicznego - tam jeśli coś będzie nie tak od razu Cię o tym poinformują i na pewno znają mioty tej hodowli bo do związku chodzi się na "przegląd miotu". Anastazja ja nie wiem czym ty się kierujesz ale psy które Ty wybierasz no wybacz ale absolutnie Yorków nie przypominają :shake: Nie podoba Ci się kolor tej suczki z Zielonki a sama podajesz link do czarnej :-o I oświećcie mnie dziewczyny co to znaczy " Sunia w typie Yorka wystawowego" ?? :crazyeye: I dalej .. "[U][B]doskonała na wystawy [/B][/U]jak i na kolanka" :crazyeye: Ludzie to chyba nie myślą jak piszą takie ogłoszenia .. Karolina cena absolutnie nie jest za wysoka. Hodowcy liczą koszty jakie pokryli na danego szczeniaka no i doliczają więc cena uważam jest dość niska tym bardziej, że Pani zeszła z ceny jeszcze te 200 zł. Ja bym przede wszystkim dowiedziała się nazwy hodowli i nazwisko właścicielki, w następnej kolejności pojechała obejrzeć i wybadać sprawę ;) Nie bój się do niej dzwonić. Powiedz, że jesteś zdecydowana tylko chciałabyś zadzwonić do Związku w celu upewnienia się. Nikt nie powinien się obrazić - przecież każdy ma do tego prawo kupując szczeniaka. Albo zadzwoń w innej sprawie np. że chcesz inne zdjęcia suczki np jak stoi i przy okazji zapytaj o nazwę hodowli i czy ma stronę w internecie ? ;)
  24. Najlepszego Martyna !! :new-bday:
  25. NK krzyczy, że ktoś tu ma dziś urodzinki :eviltong: Wszystkiego najlepszego Klaudia! :new-bday: Powodzenia w pisaniu pracy, sukcesów na wystawach i samych ślicznych wnuków Ci życzę :BIG:
×
×
  • Create New...