-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Będzie dobrze Daria ;) Ja trzymam mocno kciuki za Somcię :loveu:
-
[quote name='chrupcia'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] ojej jaka delikatna dziewczynka :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='jot11']Oj,Be :mad: Tylko na chwilę nam oczy zamydliłaś :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] śliczna Bellusia :loveu: A co słychać u pozostałych dziewczynek? Masz jakieś wiadomości? :razz:[/QUOTE] Nie wiem tylko co u Abisi :shake: Będę musiała zadzwonić.. Lulka co jakiś czas przesyła wieści no a Bellusia to na bieżąco :multi: [quote name='Karolina.'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] Łał, ślicznotka z niej :loveu: Podczepię się pod Jolę, bo miałam się o to samo pytać :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Paaula']witam po raz pierwszy ;) słodka jest ;) [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL][/QUOTE] Witamy również :multi: [quote name='Pegaza']A ta Bellusia to gdzie poszla do tej dziewczynki? bo ja juz nie pamietam.. fajna jest taka slodka chyba na Jess idzie.. Ty tam wyrabiasz z tym remontem.. polek jej sie zachcialo...hehe ten Janek ma stalowe nerwy:evil_lol:[/QUOTE] Tak, do Zuzi ;) To ja mam stalowe nerwy na Janka :eviltong: Łazienka już dawno powinna być skończona a tu ciągle jakieś doróbki :angryy: [quote name='Yoko2009'][URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] Bellusia śliczniutka jest, taka wyczesana:) Mój remant już skończony a Tobie Be niezazdroszczę:) Wpadnij na fotki do nas[/QUOTE] Byłam, widziałam ;) [quote name='Viky i Ja']Cześć Be :) Śliczna Bellusia :) Udała się malutka ;) Remontu nie zazdroszczę, jeszcze tydzień temu byłam szczęśliwa że u nas juz po a teraz przez ten kapiący sufit znowu mnie czekają atrakcje :([/QUOTE] Cześć Marzenka :multi: Ostatnio rzadko się tam pokazuję także mam w miarę spokój ale dziś pojechałam zobaczyć jak Łuki z Jankiem zamontowali lustro no i już jestem nerwowa bo jest za wysoko :angryy:
-
Cześć Aga :multi: Zdrówka dla synka :loveu:
-
Dziewczyny ale jak to tak.. bez firanek ?? :roll: Żaluzje macie czy co? Ja sobie nie wyobrażam :shake: No chyba, że mieszkacie tak, że nikt wam w okna nie patrzy ? :roll:
-
[url]http://images46.fotosik.pl/374/92d522c5d3058c21.jpg[/url] brudasy jedne niewychowane :evil_lol: [quote name='*kleo*']Ale ten czas zapiernicza, jakie one już duże :p Wszystkie szczylki, które widziałam przy rozmoczonej karmie zawsze mają ją i na sobie i naokoło, aż się zastanawiam jak moje to robiły, że po jedzeniu były czyste :eviltong:[/QUOTE] Moje też były czyste ale ja Ci powiem dlaczego.. po prostu jedna drugą obżerały i oblizywały z resztek :evil_lol:
-
W tam.. Iwonka na pewno nie odda i całe stadko zostanie z mamusią :loveu: :evil_lol:
-
Słyszałam, że tu o Bućce ktoś brzydko mówi :mad: Klaudia no :mad: To się może źle dla Ciebie skończyć :mad: Toć to dziecię przecudne i przekochane :loveu: [url]http://img152.imageshack.us/img152/4270/bucek.jpg[/url] :loveu:
-
Noo Ulcia fryzurka pierwsza klasa :multi:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
[quote name='kinnia']Strasznie fajny pomysł z Tym Gloria Victis. Wiem,że czasem sa problemu z tymi przydomkami i je odrzucając z niewiadomych przyczyn i potem trzeba nad czymś nowym myśleć[/QUOTE] Jak składałam wniosek to jeszcze nic podobnego nie było ale w międzyczasie jak czekałam na odpowiedź pojawiło się w spisie "Gloria Victoris" no i masz.. :mad: -
Ale wam zazdroszczę, że już po remoncie.. ładnie wszystko wyszło, mebelki też fajne :multi: [url]http://i54.tinypic.com/6dstbr.jpg[/url] a ta cwaniara nawet w tym bałaganie znalazła swe łoże :loveu: :evil_lol:
-
[url]http://images49.fotosik.pl/387/d46a0e5de9b2dc04med.jpg[/url] super Ci wyszła ta fryzurka :multi: Do twarzy w niej Cocusiowi :loveu:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
[quote name='Princess_York']A jaką miałaś 1 ? :) . Nie no ważne że jest nie ? . A Romantic Passion ładnie :-D . Z Adą się zmówiłyście, bo Passion na końcu ;) ?[/QUOTE] Gloria Victis ;) Co znaczy "chwała zwyciężonym" ;) No ale niestety .. nie poszło :-( Ada miała chyba większe problemy z przydomkiem o ile dobrze pamiętam. Po długim oczekiwaniu przyszła jej odmowa no i podała tak na szybko chyba. Ja już miałam przydomek dawno zatwierdzony także nie było to umówione ;) -
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Mi zatwierdzili 3 propozycje :mad: Szkoda bo tak bardzo liczyłam na 1 :-( -
Ojejcia jakie tu smutne wieści :-( Trzymajcie się dziewczyny :glaszcze:
-
Mailo śliczny chłopak :loveu: i sędzina doceniła opisem a oceną nie warto się przejmować tym bardziej w klasie szczeniąt ;)
-
Spryskiwacz i inne sposoby na aplikację kosmetyków
tigrunia replied to bluerat's topic in Pielęgnacja
Ja mam mały spryskiwacz fryzjerski, aluminiowy firmy Fox kupiony na allegro. Sprawdza się super jedyny minus to to, że nie widać zawartości ;) -
[quote name='*kleo*']Cześć Be :p Oj też bym sobie pierniczka zjadła chętnie :sabber: Bellusia słodziak :loveu:[/QUOTE] Cześć Klaudia :multi: Zapraszam - jeszcze mam pół blachy :loveu: :loveu: [quote name='kiniaaa']Oj lepiej tak nie zapraszaj na tego pierniczka, bo mam do Ciebie blisko także wiesz, żebyś się nie zdziwiła jak mnie w drzwiach zobaczysz:razz: Ja to dziś wcinałam murzynka :eviltong: oczywiście mówię o cieście :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/URL] ładna dziewczynka:loveu:[/QUOTE] Śmiało -jeszcze sporo zostało :eviltong: Dziękujemy :loveu: [quote name='Nati28']Bella slicznie wyglada :loveu:[/QUOTE] Dzięki Nati :loveu: [quote name='slawi'][URL]http://www.fotosik.pl/[/URL] Jaki delikatny pycholek :loveu:, niby to niewiniątko rozrabiało u ciebie :crazyeye:[/QUOTE] Ojj największa łobuziara :eviltong: [quote name='karkakarka']Bella jest taka dziewczęca i delikatna :loveu:[/QUOTE] :loveu:
-
[URL]http://i53.tinypic.com/2pzwkue.jpg[/URL] ale bambaryłki nażarte :loveu: A to przesłodkie [url]http://i56.tinypic.com/fdyjw7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Nati28']Witamy :) pierniczka to bym zjadla! :loveu: i do tego pyszna kawa :p jak tak opisujesz ten remont to juz mnie skreca na moja przeprowadzke :roll: a Tobie zycze jeszcze troche cierpliwosci do remontu ;)[/QUOTE] Nie tam, żebym się chwaliła ale wyszedł mi rewelacyjny :loveu: No przyda się oj przyda .. dziękuje ;) Dostałam ostatnio fotkę Bellusi - tylko jedna i to słabej jakości no ale przynajmniej czymś wam oczy zamydlę :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/374/1e5f7d164f8b6902med.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć laski ;) Dawno mnie tu nie było.. Remont tymczasowo zawieszony.. jutro może się coś ruszy z moją półką w łazience bo sobie wymyśliłam :roll: Nie obyło się też bez stresów bo po obudowaniu wanny okazało się, że woda spod niej wypływa :shake: No i trzeba było ściągnąć jedną kafelkę na szczęście zaradny Janek zamocował ją na silicon ;) Dziś chyba Łuki wreszcie położy tapetę na ścianę.. oczywiście nie było wcześniej czasu :mad: A ja wczoraj upiekłam pierniczka :loveu: Zapraszam :loveu: Kawkę też zaparzę co by nie było.. :p
-
No właśnie.. Daria pojechała a ja chciałam przepis na jej ślunskie kluski :eviltong: No nic.. poczekam ;)
-
No faktycznie.. jeszcze trochę i się szaleństwo zacznie :loveu: Ojj jak sobie przypomnę moją niegrzeczną Belluśkę :loveu: :evil_lol:
-
A ja chcę śniegu na święta i Sylwestra a potem to już wiosnę :loveu:
-
Cześć Daria :multi: Jak tam kurteczki się sprawują? :cool3: