Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Sara_i_Aris']Ja też :p Jak mierzyłam były OK, później się za duże zrobiły :cool1:[/quote] Sara - też w New Yorker'ze? Chciałam się dziś wybrać ale Ł jakiś taki niemrawy :cool1: Pono mu sie nie chce :cool1:
  2. [quote name='Pegaza'] Be a jak:cool1: jedne spoznienie i zolta kartka bedzie :evil_lol: [/quote] Kurna to gorzej jak w pracy :evil_lol: [quote name='Kasia']jakie karty? pewnie dla Vipów jakieś, co nie? :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]alem nie w temacie...[/COLOR] :shake:[/quote] Eeee tam :eviltong: Ja mówie o takich kartach co się w pracy odbija wiesz.. przyjscie, wyjście :cool3: Ja kiedyś podbijałam, potem długo nie a teraz znowu przez Dariusza całe biuro musi podbijać :cool1: A on i tak nie podbija :roflt: Bez komentarza ... No i wszystkie poszły :-(
  3. [quote name='Pegaza']nawet nie mow hehehe jutro mi przywieza wiec znow mnie nie bedzie bo bede u siebie sprzatac i montowac:loveu:[/quote] :evil_lol: Fajno :loveu: Tyż chce nowe meble :placz: Co do mej podłogi to się poradziłam specjalisty i doopa będzie a nie bejcowanie :cool1: Sosna niby jest miękkim drzewem, które bardziej wchłania różne takie no i przebarwienia mogą być :placz: [quote name='Kasia']ha ha, zauważyłam:evil_lol: :evil_lol:[/quote] Że muszę odpowiadać czy, ze Atka mi pomaga ? :evil_lol:
  4. [quote name='Kasia']to po coś je zapinała w sklepie? trza było godzine pochodzić i dopiero potem zapiać :evil_lol:[/quote] Dzie w sklepie .. miałam jedne dżinsy, ulubione zresztą :loveu: Często je nosiłam chociaż ledwo w nich oddychałam no i się doigrałam.. jakiś miesiąc temu odpadł guzik :evil_lol: [quote name='Pegaza']Mam juz taka wprawe heh moge przyjsc ale odplatnie:cool1: 3 raz mnie wywalilo z dogo Be Tys mnie zarazila:mad:[/quote] Dobra.. daje 10 zł od okna :cool3: Ino nie wiem kto Ci przejazd fundnie bo to już nie do mnie :shake: :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza']A wiela razy jo mom pisac jedno i to samo:cool1:[/quote] Ja co chwile muszę odpowiadać na pytania o ciążę Jessikową :diabloti: Dobrze, że mi Atka dziś pomaga :loveu: :evil_lol:
  6. [quote name='Pegaza']Jo je od wczora tako robotno ze i na galeriach zrobia porzadki przedswiateczne:evil_lol: Be nie uciekej :evil_lol:[/quote] A moze przyjedziesz mi okna umyć ? :loveu: :diabloti: [quote name='Kasia']bo dżinsy to trza takie obściślaki brać, one w trakcie chodzenia sie rozciągają...[/quote] No jak brałam obściślaki to mi guziki odpadały :cool1: :evil_lol:
  7. [quote name='Pegaza']A Ty zas Be nie czytosz co pisza :evil_lol: cofnij sie strone:evil_lol:[/quote] A na co mam czytać jak wystarczy, ze się zapytam i już wiem :evil_lol:
  8. [quote name='Pegaza']troche musze porzodkow wprowadzic:evil_lol:[/quote] :scared: ......
  9. [quote name='Pegaza']hehe Be jaka posluszna:evil_lol:[/quote] :grins: A Ty już masz te swoje meble ? Pokaz no :p
  10. [quote name='Pegaza']Ty Ty :mad: cicho bydziesz to sa sprawy miedzy mna a Be:evil_lol: Be dzis nie bylo dziennie:evil_lol:[/quote] Jeszcze wszystkich wkoło wyzywa :evil_lol: No jeny wagary se zrobiłam :evil_lol:
  11. Będziemy szaleć aż solenizantka nie przybędzie :loveu: :evil_lol:
  12. Tadam :grins: Tu tyż trza kartę podbijać ? :diabloti:
  13. Zara Ci tam coś naskrobie :cool3: Ide tera do ślązaczki się odmeldować :evil_lol:
  14. [quote name='Pegaza']Cze Be :cool1: cos Ci dzis do mnie nie po drodze bylo...:cool3:[/quote] Nie stękaj :eviltong: Codziennie jestem :evil_lol: [quote name='Kasia']Be no co Ty gadasz! Ty nie potrafisz sobie dżinsów dobrać? ja to nawet bez przymierzania jedne Wranglery kupiłam - i strzał w 10 był! najlepsze i najwygodniejsze są teraz :loveu: :evil_lol: [/quote] No tak jakoś .. fajne sobie ostatnio kupiłam w New Yorker'ze no i doopa .. troch ponosiłam i się okazało, że są za duże :cool1: [quote name='PositiveThought']a DE przyszła i od razu wypomina... :p Mała rozkoszna :loveu:[/quote] Te Atka .. szukam ośrodka fajnego w okolicach Międzyzdrojów .. może być tak z 10-15 km dalej nawet. Tyś obeznana w tych rejonach :cool3: Będziemy jechać prawdopodobnie sami z Ł więc domki odpadają bo wszystkie minimum 4-osobowe :placz: [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy sie przywitac.[/quote] Cześć :multi:
  15. [quote name='laurin'] tylko czemu nie mogę nawet trójki trafić:shake:[/quote] Ty patrz Anka - mam ten sam problem :-o :evil_lol:
  16. Fiu fiu, co za laska :loveu:
  17. [quote name='Kasia']dziecko zdecydowanie lepiej wygląda po wstaniu :evil_lol: a kto będzie przymierzał te suknie? Ty? :cool3: jutro jadę na zakupy szmaticzkowe!!! buty se kupie, dżinsy jakieś i pewnie cos jeszcze :loveu:[/quote] :loveu: Dzie tam ja :p Ślubna bo kościelny w tym roku przecie :eviltong: Fajnie masz.. ja buty już zakupiłam ino mi spodni brak ale strasznie nie lubię kupować dżinsów :cool1: Nie wiem jakoś tak ciężko mi coś dobrać fajnego :roll:
  18. [quote name='Kasia']no właśnie wszystko w gazetach było albo katalogach firm produkujących farby... ale słuchaj - ja mam dostęp do gazet znaczy się zwrotów gazet - chcesz to prześlę Ci te które mogę i które dotyczą remontów i urządzania ;) [/quote] O jeny Kasia - Aniele :loveu: :evil_lol: Dawaj ile wlezie :loveu: Jak masz jakieś fajne wnętrza takie właśnie fioletowe, lub beżowo/czekoladowe to dawaj śmiało :loveu:
  19. [quote name='PositiveThought']Eh, ja jak stwierdzam, że pogoda ładna, to idę na spacer, a nie myć okna :eviltong: Aj tam, taki facet, taka mamuśka, na pewno wyszło :cool3: A właściwie weszło... Sie gra sie ma :cool3:[/quote] Co Ty - dziewczyno - ja nie mam czasu na spacery :evil_lol: Oby :loveu: :cool3: Tak dziecko śpi : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/78561284c30138c8med.jpg[/IMG][/URL] A tak wygląda jak się zbudzi : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/97/8513b43e3f9328de.jpg[/IMG][/URL]
  20. Pisałam coś i uciekło na poprzednią stronę :cool1: Atka Ty tam dużo fotów porób co by nam pokazać to cudowne miejsce :loveu: Ja akurat przedwczoraj zajechałam na mamowy plac budowy bo byłam auto odstawić do mechanika w okolicy. Nie byłam tam kupe czasu i normalnie byłam w szoku :loveu: Dach zrobiony i zaraz dom inaczej wygląda.. pojadę jutro, może w niedzielę to porobię foty :loveu:
  21. [quote name='Kasia']to prawie jak ja - mi zostało jeszcze to balkonowe a zaczęłam myć jakieś dwa tydnie temu... ale do Świąt mam nadzieje skończę...:evil_lol:[/quote] Ja wczoraj jedno machnełam i dziś też już mam jedno z głowy :diabloti: Ino ja muszę rozkręcać i jeszcze w środku myć :angryy: Dziś ma friends przyjechała z Niem (ta z Egiptu i co ślub był w sierpniu :cool3:) i jedziemy jutro suknie ślubne przymierzać :loveu: :multi: No i fot parę mam :multi: Z Wawki jeszcze dziaduś Rokuś (pamietacie jak kiedyś jego foto dałam ? Z 1,5 roku temu chyba :cool1: Dziadziuś był cały siwy, schorowany bardzo, wyłysiały a dziś :crazyeye: Zupełnie inny pies :crazyeye: Tylko dwie foty mam bo aparat zastrajkował :-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/97/95da366c634e8bcemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/93/2f1906559fab5e49med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Kaśka na necie też przeglądałaś ? Daj no linka jakiegoś :loveu:
  23. [quote name='Kasia']cze Beatrycze weekendowo :loveu:[/quote] Cze :loveu: Ale pogoda pikna :loveu: Zara ide jakieś okno umyć następne :evil_lol: [quote name='PositiveThought']Aale trafiłam :loveu: Takie nowiny... Znaczy właściwie to czytałam na Twojej PIĘKNEJ! stronce, ale teraz będę mogła śledzić "od kuchni" :loveu: Też trzymam kciuki za bezpieczną ciążę :loveu: Pozdrawiamy trzy kobietki :calus:[/quote] No cze Atka :loveu: Jesio nic nie potwierdzone :eviltong: [quote name='laurin']Cześć :) a będzie też widać na USG ile jest maleństw:loveu:???[/quote] Cze Anka :multi: A to różnie bywa.. powinno być widać ale czasem nie widać :eviltong: Łatwiej określić chociaż czy ciąża jest mnoga ;) [quote name='meja']Przyszliśmy się przywitać:multi: Jessi i Buffy cudowne:loveu: Jeśli dobrze wyczytałam, to Jessi jest w ciąży? Masz hodowlę? Ciężko mi się odnaleźć w Waszej galerii, co nie przeszkadza mi wpadać oglądać ślicznej parki:loveu: Czy mogłabyś dla przypomnienia napisać w jakim wieku są Twoje pieski? Pozdrawiamy[/quote] Cześć :multi: Jessi jest pokryta a czy w ciąży to jeszcze nie potwierdzone ;) [quote name='PositiveThought']Ja powiem, ja powiem! Be ma hodowlę Romantic Passion :loveu: Jess za miesiąc skończy 2 latka, a Buffy ma trochę ponad pół roku... Dobrzeee? :loveu:[/quote] No piknie :loveu: Skąd Ty to wszystko wiedziałaś ? :evil_lol:
  24. Cze Kaś :multi: Ja chyba koncepcję zmieniłam :cool1: Tyż mi się śliwkowego zachciało :roll: Bardzo nie lubię fioletów jeżeli o ciuchy chodzi ale tak sobie myślę, że pokój fioletowy fajny by był :loveu: Już wczoraj liczyłam ile kasy by trzeba. Czekam na odpowiedź ile facet za wygipsowanie weźmie no i jak tylko jakaś gotówka napłynie wezmę się za zrywanie tapet :diabloti: :cool1: Podłogę też bym chciała zmienić .. tzn. wycyklinować i bejcą machnąć coby troszku przyciemnić :loveu:
  25. Cze wam :multi: Nom.. USG ;) Zrobimy gdzieś za tydzień :loveu:
×
×
  • Create New...