-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Aśka no ty zaś przyłazisz jak już wszyscy śpią :cool1: :eviltong: Cze dziewczyny :multi: Doma chce zobaczyć :mad:
-
[quote name='Aga76']zachwycona pielgrzymka :evil_lol: :loveu:[/quote] A żebyś wiedziała :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze Be :p ululaj rodzynka ode mnie do snu:loveu:[/quote] Cze Daria :multi: Tak go ululałam, że mi spać dziś nie dał :mad: Co chwile tylko jeść i jeść :shake: :loveu: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: Mam zdjęcia z porannej stołówki :loveu: Mama :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/120/ecebba36226e2ad2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/124/8745b0da642f8ffcmed.jpg[/IMG][/URL] I zajadamy :Cool!: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/b756e9d062ec92eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/124/496c76bbab3a5ab8med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ciekawe.. czemu moje psy nie lubią podwórka ? Siku i do domu zaraz :cool1: Kurczak czasem troche pobiega ale zaraz się nudzi a jak ja mam coś do zrobienia na ogrodzie np. podlewam to one siedzą pod drzwiami jak na skazaniu :crazyeye:
-
Psa nie uczesze a potem wyzywa od poczochrańców :crazyeye: :mad: :evil_lol: Ja tam akrylów na nogach nie chcem :shake: :eviltong: Apropo.. wczoraj byłam na pazurkach :loveu: Ale śliczne mam :loveu: Znów takie białe końcówki jak poprzednio takie zaszronione i na to taki mieniący się pomarańcz wpadający w złoto :loveu: Ajj jak pięknie :loveu: Miała mi nie skracać ale i tak potem jak zaczęła piłować to się skróciły trochu :cool1:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005-4.jpg[/url] No i po imprezie :cool1: :evil_lol:
-
[quote name='pa-ttti']Dziś ważyłam dokładnie suczkę. 2,7kg. 43 dzień ciąży. przytyła o pół kg(przed ciąża 2,2kg). a brzuszek rośnie:)[/quote] To samo co moja ;) Też pół kilograma przytyła. Krótko przed porodem ją ważyłam to już ponad 3 kg ważyła. Dokładnie nie wiem ile bo wagę mam do 3 kg i pokazywała error :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Nic, nic - tylko ostatnio to taka posucha imprezowa raczej nastała.[/quote] No to trzeba coś rozkręcić :drink1:
-
[quote name='Aga76']Jesteś w super formie, wywijasz lepiej niż w YCD !!![/quote] A cos myślała :cool3:
-
[quote name='Aga76']Noo, żesz... jestem pod wrażeniem, jakież piękne i płynne są twe ruchy...[/quote] Dziękować, dziękować :B-fly: No to dalej Aga.. dawaj ze mną :diabloti: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1053/1053409hzbiegnapu.gif[/img][/url] :ylsuper:
-
[quote name='Aga76']Łooo, jak pięknie mkniesz po parkiecie :loveu: niczym nimfa[/quote] Umiem lepiej :razz: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/66/66316ok93eaxzhn.gif[/img][/url] :evil_lol:
-
O kurka biba na całego :cunao:
-
[quote name='Aga76']Toż to kuciak jest :evil_lol: w dodatku rozanielony[/quote] Jak Ty ją poznałaś ? :evil_lol:
-
A może być śpiący .. diabełek ? :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/4c3a7a0f37114a81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/120/8186a49346a65778med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76'][URL]http://images46.fotosik.pl/124/84b9a74217d45f8bmed.jpg[/URL] Dama w słońcu :loveu:[/quote] Jeszcze w błogosławionym stanie :loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images49.fotosik.pl/124/c17e87c775b6841bmed.jpg[/URL] Kuciak :multi: błogo rozleniowiony[/quote] Teraz też się tak rozkłada :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: A na stópkach też są tipsy? :roll:[/quote] Nie chwaliła się :cool1: Może dlatego stópki nie pokazała :roll: :evil_lol:
-
[quote name='laurin']przyszłam się przywitać:multi: Widzę że dużo mnie ominęło... I te radosne i smutne momenty... Przykro mi z powodu maluszków ale dobrze że Jeden kruszynek jest:loveu::loveu::loveu: No to teraz robisz za przybraną mamusię:evil_lol::loveu: hehe masz zaprawkę przed ... (kiedyś tam w przyszłości:eviltong:)[/quote] Cześć Anka :multi: Ale Cię dawno nie było :crazyeye: No na szczęście Pudziek jest coraz bardziej łaskawy :loveu: Daje mi nawet pospać w nocy :-o :loveu: A tak oto śpi kurczak :crazyeye: :evil_lol: Opala się z każdej strony :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/120/8186a49346a65778med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/124/c17e87c775b6841bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/4c3a7a0f37114a81med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/124/177487ab8f763896med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='AmiX']jej jakie kuszynki.....:glaszcze: Buff rośnie ślicznie:loveu::loveu::loveu: Czekam teraz na foty rodzynka:loveu::loveu::loveu:[/quote] Nom.. teraz już wiem, że to były wcześniaki .. :-( Fotek mu jeszcze ładnych nie zrobiłam.. póki co wstawiam dalej z działki :cool3: [quote name='Aga76']Cześć Be :loveu:[/quote] Cze Aga :loveu: :crazyeye: rozmnożyły się :crazyeye: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/57abf0ed03b3c07cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/124/5ba335ac2acac3edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/124/10df33c31d346fb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/124/2be6cd741ab36e5cmed.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/84b9a74217d45f8bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']Jakiż piękny kolor tu widzę :multi: Cudnie muszą wyglądać na stópce :razz:[/quote] Daria - ona się wyraźnie domaga zdjęć Twej stópki :evil_lol:
-
Dzień do bry :loveu:
-
[url]http://i43.tinypic.com/16bn6kp.jpg[/url] Livka jak zwykle skłony trenuje :loveu: Pazury fajne też miałam kiedyś podobne ale już długo, długo nie robię takich "w uśmiech" :roll: Klapiczki też fajne :loveu: I Pipi jaka dama dostojna :loveu:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-6.jpg[/url] Grzywacz? :crazyeye: Podmienili Ci psa ? :crazyeye: To Ci numer :evil_lol: Okienka piękne :loveu:Pokaż więcej domku :loveu:
-
Cze nasz dzielny pracusiu :loveu:
-
[quote name='Milka_85'] A jeśli chodzi cio tam u nas to zaczynamy uczyć się komend i wiecie całkiem nieźle nam idzie tzn.Bonnie:loveu::loveu: Potrafi [B]siad,daj głos i poproś[/B],ale wie ,że jak grzecznie to zrobi to dostanie nagródkę w postaci żółtego sera:lol::lol: Najlepiej wychodzi jej na razie siad,ale nad reszta ćwiczymy....;)[/quote] O kurcze ale macie zdolne psy na tych wyspach :crazyeye: :evil_lol: