Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Czekam na fotki z ringu :loveu:
  2. Ale ładną pogodę mieliście :-o :loveu: U nas byle jak :cool1: Dobrze, ze wystawa na hali :lol:
  3. [quote name='Pegaza']A na Śląsk to kiedy przyjedziesz? super nono Baff bedzie utytulowana:loveu: wykapalam Pipi i ja wycielam..tu i owdzie...:cool1:[/quote] W przyszłym roku :eviltong: No jeszcze tytułu żadnego nie dostała no chyba, że "córka CH.Pl" :roflt:
  4. [quote name='AmiX']Gratuluje 3 lokaty !!!:multi::multi::multi:[/quote] Dziękuję Aniu :loveu: [quote name='Sara_i_Aris']Płock, Olsztyn, Białystok... jedna wystawa na miesiąc :mdleje: Gratuluję 3 lokaty :multi: Buffinka dzielnie sobie radzi na ringu - oby tak dalej :loveu:[/quote] Ojj.. marnie, marnie :eviltong: Ja tak : Czaplinek, Płock, Szczecin+zostajemy na następny dzień na Lubieszyn, Gdynia, Koszalin, Chojnice, Sopot, Toruń, Włocławek, Bydgoszcz Yorkowa, no i Poznań .. jesuuu chyba koniec :-o
  5. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8377.jpg[/url] Ady koki są rewelacyjne ! :loveu: Tym bardziej jak ma się śliczną modelkę idzie zrobić cudo :loveu: Wyczytałam, że w Płocku będziesz :multi: Co dalej ? :cool3:
  6. Włos na brzuchu radzę wygolić bo maluchy będą miały ciężko z cycem no i mogą się zaplątać we włoski. Tylko skoro mama już jest w ciąży i to pewnie zaawansowanej skoro potwierdzona to raczej nożyczki w rękę niźli maszynka :cool1: Na wystawie nikt nie zauważy, ze brzuch wygolony. Resztę włosów naoliwić i warkoczyki lub papiloty ;)
  7. [quote name='Sara_i_Aris']Ojej Be, biedne maluszki ['] :-( Niech Pudzianek rośnie i chowa się zdrowy. Nie zostawiacie go sobie? Ja bym maluszka po Holly zatrzymała, takiego drugiego pieska dla siebie, którego mogłabym wystawiać :loveu: Suczki niet :shake:[/quote] Cześć Sara Ja właśnie nie chcę psa :shake: Jakby była suczka to bym się zastanawiała ale na psa nie ma mowy :eviltong: Sara kiedy się spotkamy na wystawie ? Gdzie się wybierasz? [quote name='Kasia']cze drobne pijaczki :loveu:[/quote] Cze Sie abstynentka odezwała :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze Be :multi: bys fotki malego dala...[/quote] Cze Daria ;) Zamierzam mu zrobić coś dziś lub jutro z rana :razz: Dziś bąbel skończył tydzień :loveu: No i wróciłyśmy z wystawy :multi: Buffy 3 lokata, oc. obiecująca :roll: Za to tatuś Buffinki wygrał rasę :crazyeye: :loveu: :multi: Teraz czekają na wybór Najlepszego z gr. 3 :multi:
  8. [quote name='tigrunia'][URL="http://allegro.pl/item631583915_olej_palmowy_tani_skuteczny_100_naturalny.html"]OLEJ PALMOWY - TANI SKUTECZNY 100% NATURALNY (631583915) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :cool3:[/quote] Noo .. nie widzisz mnie Daria :eviltong:
  9. Aśka nic nie musi mówić - my tu wszyscy doskonale wiemy :evil_lol:
  10. [quote name='Pegaza']Be daj linka na te oleje palmowe..:cool1: no malo go i szybko znika:lol:[/quote] [url=http://allegro.pl/item631583915_olej_palmowy_tani_skuteczny_100_naturalny.html]OLEJ PALMOWY - TANI SKUTECZNY 100% NATURALNY (631583915) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :cool3:
  11. [quote name='AmiX']Ja też :eviltong: Wareczke:beerchug:[/quote] Wiesz co dobre :loveu: :evil_lol:
  12. [quote name='Pegaza']W spozywczym?nie wiedzialam.. a sklepu Piotr i Pawel u nas takich nie ma..:shake: ze papier sniadaniowy to wiem..a jesli chodzi o jedwab kuna to ten z bio silk nie jest wydajny..:roll:[/quote] To na allegro mirka ma różne oleje .. mozesz zmieszać jakieś albo sam palmowy kupić - niecałe 5 zł chyba małe opakowanie. Jak kurde nie wydajny ?? :crazyeye: [quote name='dysia-u']no fakt że nie wydajny.:shake: Ledwo wziełam na palec a w buteleczce ubyło /palec normalny hihi/Daria nie ma papieru śniadaniowego bo teraz pewnie śniadanka do pracy bierze :razz:[/quote] No wiecie co .. Ja mam w domu 4 małe buteleczki. Stosuje na sobie raz w tygodniu, na psach jak są wystawy i jeszcze ani jedna butelka mi się nie skończyła :crazyeye: A mam te mini 10 ml
  13. Ja póki co dwa reddsy wyżłopałam .. mam jeszcze jednego :loveu:
  14. [quote name='Aga76']Be specjalnie dla ciebie! [/quote] Dziekuję :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Przepięknie tam masz :loveu: Czujesz już jak tam się będzie mieszkać ? :evil_lol: Czujesz, jak leżysz w nowej sypialni, gotujesz obiad w nowej kuchni it.d. ?:loveu: :evil_lol:
  15. [quote name='Aga76']Nie ma mocnych na ciebie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellowmix/th_wink1.gif[/IMG][/quote] :eviltong: [quote name='Pegaza']Czytalam to ale myslalam ze to tylko taka ksywka domowa:evil_lol:[/quote] No Pudziek to tymczasowe imie :loveu: Dopóki nie będzie miał swojego nowego właściciela .. :-( [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: Co dziś pijemy ? :evil_lol: [quote name='Magda']Hej Be, nienajmniejsza już Buffy, dzielna mamo i malutki Pudzianku:loveu::evil_lol: Oglądając zdjęcia z baru mlecznego normalnie słychać dźwięk ssania hihi Trzyma cyca pełną gębą:loveu:[/quote] Cze Władzo :loveu: No .. silny jest :loveu: Niczym Pudzian :evil_lol: A ja sie zabieram za szykowanie Buff na jutrzejsze szoł :loveu: Właśnie wróciłam z urodzin kolegi.. byłam tylko 2,5 godziny bo dziecko biedne by z głodu umarło :evil_lol: Ł mnie odstawił do domu i pojechał dalej balować :cool1:
  16. [quote name='Pegaza']Nie kus hihi:evil_lol: nie mam oleju a kujawski sie chyba nie nada co nie?:evil_lol: chyba ze ten spray co mam..hmm[/quote] Kup palmowy.. często są w spożywczych albo w Piotrze i Pawle jest kokosowy fajny .. ładnie pachnie :loveu: Mozesz też na jedwab papilotować :cool3: A papier ? Śniadaniowy może być :cool3: Mi się wąsów do ziemi zachciało więc zapapilotowałam :razz: Teraz czekam aż .. urosną :evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza']Be one czesto sie lubia po czasie odklejac :evil_lol: to nie winny Ł:evil_lol:[/quote] Winny bo powinien podkleić :cool1:
  18. [quote name='Pegaza']Osz noo szkoda....:-( a jak ten rodzynek sie bedzie nazywal?:loveu:[/quote] Daria no jak ty czytasz ? :eviltong: Mały na razie ma imię Pudzian :grins: W metryce wpiszę mu chyba Strong Men :razz:
  19. [quote name='Kasia']to są listwy styropianowe wykończeniowe. są różnego wzoru i różnej szerokości, one kamuflują wszystkie nierówności miedzy sufitem a ścianami.[/quote] No no właśnie o to mi chodziło.. też mam takie :loveu: Świetnie wyglądają tylko mi gdzieniegdzie odstają od ściany :cool1: Ł je tak pięknie przykleił :mad:
  20. Buszki - będę trzymać kciuki - musi być dobrze :loveu: [quote name='Kaladan'] Beatko Pudzian cudny! Ile ważył przy urodzeniu? Moja kruszynka która ledwo przeżyła po wielogodzinnej reanimacji ma na imię Survek (Survivor). Tayekuna śliczne łaciatki! :loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: Ważył 65 gram ale nie był najmniejszy. Pierwszy ważył 62. :roll: [quote name='Asiaczek']Pudzianek - jaki maluśki, a jednocześnie jaki silny...:loveu: Pzr.[/quote] :loveu: Dziś już waży 92 gramy :multi: Jutro kończymy tydzień :loveu: [quote name='Tayekuna']Pozdrowienia dla malutkiego Pudzianka, malutki rozkoszniasty chlopczyk. Spokoju i cierpliwosci dla wszystkich przyszłych mamus i ich Pańć. :lol:[/quote] Dziękuję bardzo :loveu:
  21. A faktycznie .. fotki były :loveu: Ale to nie znaczy, że nie możesz dać więcej :diabloti: :evil_lol: O kurcze ale zabawa :crazyeye: Świetnie :multi: Engi ma super koleżankę :loveu:
  22. [url]http://i39.tinypic.com/iwrvj6.jpg[/url] :loveu: Świetna jest :loveu: Papilotuj kufe to moze wąsy ziemi sięgną :loveu: :evil_lol:
  23. [quote name='Aga76']Będziesz robić fotki na wystawie?[/quote] Ada ma lepszy aparat .. pewnie ona będzie robić :evil_lol:
  24. [quote name='Aga76']:evil_lol: telewizyjna wieczorna pozycja dla wytrwałych, hihihi[/quote] Ten facet to dla mnie jakieś nieporozumienie :cool1: Nie lubie go :cool1: Ale program fajny :evil_lol:
  25. [quote name='Darianna']a czemu mama Pudziana w ubranku?[/quote] Mama Pudzianka ma papiloty na które trzeba zakładać ubranko ażeby nie zachciało jej się ich poodgryzać .. razem z włosami :evil_lol: A przy okazji maluch się nie zaplącze we włosy ;)
×
×
  • Create New...