-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Hihi a ja wiem :multi: Na nk pisali :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Weekend też zapowiada się tak atrakcyjnie? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3147.gif[/IMG][/quote] Nad morze jedziemy ? :crazyeye: Czy na mazury nas zabierasz Agnes ? :loveu:
-
[quote name='Kasia']no właśnie ponoć nie niszczy szkliwa :roll: ja pytam bo se kupiłam te CREST, są mocniejsze od tych Blend-a-med. Dziś drugi dzień a zęby mnie nakur***** że cholera :shake: nie wiem czy zdzierżę 7 dni...[/quote] No życzę powodzenia :roll: Moja friends wybielała sobie w Niemczech ale to u dentysty normalnie już sporo czasu temu. Ząbki ma snieżnobiałe :loveu: [quote name='Aga76']Jak już działasz to na całego :cool3:[/quote] A jak :razz: [quote name='Pegaza'] Be nie funduje hihi ale fotke chce widziec Twoją i Twoich :evil_lol:w tej kiecce[/quote] :evil_lol: Zobaczymy moze będą moje a moze nie moje :evil_lol: [quote name='Aga76']Sukienka booska jest :cool3: Jakie butki do tego masz?[/quote] Butki złote mam tylko nie wiem czy będą odcieniem pasować :roll: Jak nie to mam jeszcze czarne a jak te czarne pasić nie będą to jakieś kupię :roll: [quote name='dzasta']Be super ta sukienka :loveu: Też na nią zwróciłam uwagę bo szukam czegoś na wesele przyjaciółki :loveu: A może Pudzianka trochę na osłodę tego deszczowego dnia :loveu:[/quote] Ja szukam jeszcze następnej na następne wesele :cool1: I to takie bardziej eleganckie, że się tak wyrażę i pomysłu mi brak co kupić :shake: Mam więcej czasu więc może zdążę sie po mieście rozejrzeć i poprzymierzać :roll: Pudziuś śpiocha całymi dniami :loveu: Grzeczny chłopaczek :loveu::evil_lol: Na zdjecia jednak dziś nie mam czasu :shake: Wieczorem Panieński :cool3: Który ja organizuje :cool1: Tzn. pomagam Pannie młodej bo świadka ma nie świadkową :eviltong: Ide sałatke dokończyć, potem chwilkę się zdrzemnę bo o 3:40 do pracy wstałam dziś :cool1: Dobrze, że mnie madrina zmieniła bo jeszcze dwie godziny bym tam musiała siedzieć a tak jestem do przodu :multi: No to lete .. baju baj :loveu:
-
[quote name='Aga76']:grins: Spoko, na pewno będzie, [COLOR=Pink]taki very kobiecy jest! [/COLOR][/quote] Napisałam do paru lasek, które tą sukienkę kupiły i bardzo pochlebne opinie uzyskałam :loveu: [quote name='Kasia']fajna sukienka :loveu: a cycki tej Pani to prawie tak jak Skrzyneckiej w ostatnim odcinku [I]Tańca z Gwiazdami[/I] - też prawie podbródka sięgały ino ze zaraz po pierwsze przerwie zmienili Jej na normalne czyli zwisające :diabloti: wybielałyście kiedys se zęby tymi paskami wybielajacymi firmy [I]Blend-a-med albo CREST?[/I][/quote] Mam nadzieję, że też tak fajnie będę w niej wyglądać :loveu: :evil_lol: Skrzynecka ma ze swoimi cyckami mistrzostwo świata :diabloti: Zębów jeszcze sobie nie wybielałam ale słyszałam, ze takie wybielanie nszczy szkliwo i wtedy szybciej żółkną zęby :roll: [quote name='Pegaza']Wkladki Be :evil_lol: tys miala se powiekszyc biust operacyjnie:evil_lol: a co z posciela bedzie tluscic mi czy nie?[/quote] Fundujesz ? :crazyeye: Ty no szczerze to nie wiem :roll: Kiedyś miałam spodnie tłuste od Jessi ale to była świeżo naoliwiona. Tak jak chodzą w ciuchach to wydaje mi sie, że śladów nie zostawia :shake: Ja w każdym bądź razie nic nie zauważam na pościelach :shake:
-
W realu promocje pościelowe są :crazyeye: Za 19,99 kora :crazyeye:
-
[quote name='Pegaza']Be ja tak popatrzylam co ta Mirka ma i widze ze olej kokosowy tez ma..wiec polecasz mi ten kokos czy ten palma? kuna ino nie widze ubranek na papiloty...bo moze na jesien bym ja cala zapapilotowala przynamniej by mi smieci nie znosila do domu:evil_lol: a jeszcze mi powiedz co ile dni mam ja odwijac z tych papilotow? i po kapieli nie bedzie tlusta?czy mi posciel nie potlusci?;)[/quote] Kokosowy ładniej pachnie a skuteczność raczej taka sama ;) No chyba, ze ktoś zapachu kokosu nie lubi.. Najpierw to ty jej na kufie zrób papiloty i zobaczysz czy Ci się będzie chciało całą robić :eviltong: Możesz co 3-4 dni zmieniać .. zobaczysz jak włos bedzie się kołtunił bo Jess np może chodzić cały tydzień a Buff co dwa dni przewijam na kufie bo tak sie kołtuni :cool1: [quote name='Katie']uhu, super ta sukienka, skad tys ja wytrzasnela?:eviltong: dzis bedzie proba olejku kokosowego i przylaczam sie tez do pytan Pegazy;)[/quote] Z allegro :loveu: [quote name='Pegaza']Dopiero tera widze ze link do kiecki byl:evil_lol: fajna jest:loveu: Be a Tobie tez tak z przodu bedzie wypychac?:diabloti:jak tej modelce?:evil_lol:[/quote] [COLOR=LightBlue]Kupiłam sobie wkładki silikonowe w razie gdyby był problem z wypełnieniem [/COLOR]:roflt: [quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise]Pewnie ładniej...[/COLOR] Cześć Be :loveu:[/quote] Noo .. 100 razy ładniej :loveu::evil_lol: Kurde mam nadzieję, że fason będzie pasować .. :roll: Cześć Agnes :loveu:
-
Ł wczoraj w deszczu trawe kosił :cool1: A w nocy burza była ale niezbyt fajna :shake: Waliło, że spać się nie dało , psy szczekały :shake: To chyba nie była taka burza jak u Agi ostatnio :eviltong:
-
[quote name='PositiveThought'][URL]http://images47.fotosik.pl/128/16ad1a9c7710f2cdmed.jpg[/URL] łiiii :loveu: mały pakerek :loveu: truskawki mrożone dobra rzecz :loveu: jaką kieckę? ;)[/quote] :loveu: Właśnie znów jakieś wygibasy trenuje do góry brzuchem :loveu: :evil_lol: Gdzie tam mrożone.. nie ma to jak świeże :loveu: Ano a taką : [url]http://images32.fotosik.pl/438/c2794bfc54507837.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/372/5a4cd397bfa3ceba.jpg[/url] [quote name='Pegaza']Be tak sie ino gada..poprawiny sie na drugi dzien urzadza po weselu..:p[/quote] No ta tyle wiem ale nigdy nie byłam na poprawinach więc nei wiem czy to sie czymś różni :cool1: Wesele jest w domu i poprawiny też w domu .. to jest drugie wesele w sumie bo inni goście :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: Oślepłam :splat:[COLOR=paleturquoise]w mordę jeża, hihihi[/COLOR][/quote] Spoko już się przyzwyczaiłam :evil_lol:
-
[url]http://i41.tinypic.com/2heeud5.jpg[/url] ja tam widze jeszcze 4 poczochrańca :-o Salonik super :loveu: Kolezanka ma podobnie tak z lustrem i w tych samych kolorach :loveu:
-
[quote name='Aga76']:loveu: pełzaczek robaczek :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='Pegaza']Cze Be :multi: ucaluj Pudzianka od cioci:loveu: kuna tez musze w ten olej zainwestowac..poki aukcja trwa:p[/quote] Jasna sprawa ! :loveu: mirka ma cały czas te oleje.. także jak się skończy na pewno wystawi nową ;) [quote name='Kasia']cze Be :lol: smaka narobiłyście tymi truskawkami :loveu: a Pudzian pojedzony wyśmienicie wyglada! te łapinki z tym brzusiem :loveu:[/quote] Cze Kaś :multi: No ja też jeszcze nie kupiłam :cool1: Ale za to młode ziemniaczki były na obiadek :loveu: No nie ? :loveu: Coraz fajniejszy się robi :loveu: Kupiłam kiecke na ślub :multi: Znaczy sie poprawiny i to takie domowe ale nie wiem czym się poprawiny od ślubu różnią :hmmmm:
-
[quote name='Aga76']Cze :loveu: Mnie też, ale już sobie poszło :roll: Szaro się zrobiło[/quote] Te .. ale ja powiedziałam, że mnie NIE powitało :eviltong: I chyba od Ciebie poszło do mnie bo nieśmiało zaczyna wychodzić :loveu:
-
No patrzta w południe żadna truskawek nie miała a z wieczora już wszystkie :-o Czemu mi nie powiedziałyście .. też bym kupiła :evil_lol: Chyba sobie na rynek skocze przed pracą :loveu:
-
Doby dzień :multi: Słonko dziś mnie nie powitało :cool1:
-
[quote name='Aga76']Będzie ogórkowa z grilla :evil_lol:[/quote] :roflt::mdleje: [quote name='Mała Rita']jeezzzuuu dziewczyny to ja biorę Fidka i też lece, dobra? :evil_lol:[/quote] Zachacz jeszcze o Arnolda po drodze :evil_lol: Wejściówką są minimum 2 psy :diabloti: [quote name='Pegaza']Nauczymy Be gotowac zupke:evil_lol: Asia Ty lecisz do Be a ja juz spowrotem..:roll:[/quote] :sweetCyb:
-
[quote name='Aga76']A z czym masz pizzę? Mam truskawki :multi: mniamuśne smakowe[/quote] Serowa lova :loveu: :cool3: Ja też chce :mad: [quote name='Mała Rita']ja tyż mam truskawy, kupilam se :loveu:[/quote] A mi też kupiłaś ?>? :-o :mad: [quote name='Katie']kupilam olej kokosowy, tylko teraz prosze o..... instrukcje obslugi:evil_lol: nie wiem, co mam z tym zrobic, bo to jest stale......[/quote] Podgrzać :razz: Pozdrawiamy w czwartek chyba :hmmmm: Nasz grubasek waży już 156 gram :multi: Ładnie uczy się pełzać ... zatacza coraz większe koła :crazyeye: :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Mam dzis pomidorówe chcesz troche?[/quote] Nie lubie pomidorówki :eviltong: [quote name='Pegaza']nie pytaj tylko jej poslij bo boroczka zas pewno glodna:evil_lol:[/quote] Zaś pizze sobiem kupiłam o ! Mrożonom o ! :evil_lol: Sąsiad podlewał kwiatki przed chwilą .. mysle se też sie wezmę może za moje tujki :cool1: A tu co ? Pada :multi: :evil_lol: Ide pizze wyciągnąć bo się zjara.. :-o
-
D-E można zrobić 2 w 1 :loveu: Przyjemne z pożyteczno/przyjemnym :evil_lol:
-
Ajj wczoraj zjadłam takie dwie soczyste truskawy :loveu: Ale były pyszne :crazyeye: :loveu:
-
[quote name='syla929']Piszę tutaj, aby nie zasmiecac tamtego watku:) wow juz od 6 miesiaca? jak psiaki do tego przygotowywujesz? moja ma 2 miesiace i kil;ka ndi, wiec chyba czas najwyższy.. W hodowli ładnie potrafila stac(postawa), u mnie juz nie bardzo:(.. jak mozna tego nauczyc psiaka?[/quote] No zwyczajne - ustawiasz psiaka na biurku/stole na parę sekund.. jak ładnie stoi nagradzasz i tak codziennie możesz powtarzać :cool3: Ja za dużo nie trenowałam z młodszą - chyba ma to we krwi :loveu: :evil_lol: Stoi na wystawie jak zaczarowana :loveu: [quote name='Aga76']W kartonik zapakowałam, słomkę dołączyłam i poleciała :evil_lol:[/quote] Dobra kobieta z ciebie :loveu:
-
[quote name='Aga76']To lecę... bardzo bardzo chętnie :sweetCyb:[/quote] Tylko niuńki zabierz :loveu: Bez niuniek nie wpuszczam :shake::eviltong: