[quote name='Wet-siostra']BOKSER????????:crazyeye: :oops: Nooo,łaaadnie....wet-siostra,a na rasach psów się nie zna...:oops:Będzie śmiechawa na całe dogo...:oops:
A ja byłam pewna,że to bull czy pitt czy amstt..:roll: I sama się sobie dziwiłam,że się go nie boję...Bo,wiecie,na chorobach psów to ja się znam...I na gołębiach...Ale rasy psów,jak widać,z lekka kuleją...:oops:
Ale wpadka...:shake:[/quote]
A ja nie odrozniam pita od asta i strasznie nad tym ubolewam :placz:No oprocz rednoskow ;)