Jump to content
Dogomania

DuDziaczek

Members
  • Posts

    4485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DuDziaczek

  1. [quote name='Viris']DuDzia - będę się z Tobą kontaktować. Tu na wątku już nie bo już mi się dostało za tą pomoc. Mam nadzieję że dostałaś wczoraj na gg informacje. Fajnie że znalazłaś chwilę i dałaś info o Lizie na gg - nigdy bym nie trafiła na jej wątek bez tego, bo nie bywałam prawie wcale na dogo w ciągu ostatniego miesiąca, a nawet dłużej. Pozdrawiam i życzę powodzenia, dobrego domku dla suni:loveu: Viris dałam Ci info na GG bo bylam przekonana ze pomożesz i się nie myliłam :loveu: Tak tak kontakt ze saba mamy wiec jak cos to tylko pisz albo dzwoń :cool3: Tylko prosze Cie udzielaj sie na watku nawet ze wzgledu na Lizunie ;) [quote name='basiapron']taaa DuDzia działa,ja tez na gg dostałam i znów zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120491 przypominamy się!! Prosimy o pomoc w podnoszeniu bazarku :lol: [quote name='majqa']DuDziaczku na pewno działasz na NK. Dobrym pomysłem (pomysłem, który chwycił u innych psiaków, jeśli nie przyniósł domu to chociaż wsparcie finansowe) jest wrzucić tam info o Lizie. Kieleckimi psami na nk zajmuje sie ewelinka_m dałam jej info na gadu o tym watku napewno jak wejdzie to wstawi Lizunie ;)
  2. Są jakieś wieści od Moherka? :)
  3. [quote name='andzia69']bla bla bla:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [SIZE=1]Dobra przenosimy do "w nowym domu" [/SIZE]:laugh2_2::siara:
  4. [quote name='betel']Czarno -białe też jest piękne:loveu:[/quote] tez tez ale rude!!! :placz::placz::placz: [quote name='betel']Puk ,puk, co słychac???:lol:[/quote] A leci mi życie leci :) Ostatnio jakoś smutno mi więc nie mam siły na nic... Aparat leży bo coś mu sie stało :cool1: Jutro ma wujek w nim pogmerac :cool3:
  5. [quote name='betel']Andziu, chyba wykrakałaś na 80 % Biszkopt zostanie u nas, dziś dzwoniła facet w jego sprawie i rodzina mało mnie nie pobiła. 20 % zostawiam sobie na zdrowy rozsadek:cool3:[/quote] betel zdrowy rosądek? No coś Ty chcesz być pobita :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To nie jest zdrowy rosądek więc... :razz::razz::loveu::loveu:
  6. Zdecydowanie najlesza byla chwila z obrusem:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. teraz cos ruszylo... Po wakacjach jest w końcu....
  8. [quote name='Viris']Ja wróciłam. Zaraz sprawdzę tę karmę co obiecałam dla Lizy a jutro poszperam i poszukam rzeczy na bazarek. DuDzia wszystko Tobie podrzucać czy gdzieś indziej karmę? Jestem już w domu, we środę planuję Kielce. Viris kochana możesz mi wszystko podrzucic a ja jak spotkam sie z KrystynaS to jej przekaże :loveu: Dzieki wielkie naprawde :loveu::loveu::loveu::loveu: Basiupron dzieki ze zawsze mozna liczyc na Twoje bazarki :loveu::loveu::loveu: Co do wczorajszego cieszenia sie to oczywisice zajzalam na watek i... pisałam post ktory "znikł się:cool3:" eh.... W kazdym razie bardzo sie ciesze że postepy u Lizuni tak szybko następuja :loveu::loveu::loveu: ------------------------------------ Swoja droga słuchajcie GameBoy tak bardzo pomogła wielu naszym kieleckim psiakom... Jeżeli jestescie w stanie pomoc psiakowi ktory ma do niej trafic bardzo prosze o pomoc!!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577 Michaś potrzebuje pomocy!!!!!
  9. Co za więści ale dorbze ze juz lepiej... Trzymam za Was kciuki Goniu :loveu: [SIZE=1]Swoja droga jeseli ktos moze pomoc...[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577[/url]
  10. Zglaszam sie na watku ale moge tylko podnieść :-(
  11. jejku... czekam na wieści....:-(
  12. Byłam dziś na bazarach 4 h... Zazwczaj sie rozglądam czy nie ma kogoś z psiakami nei było :shake:
  13. Hop... Lizuniu niestety dziś nie moge do Ciebie pojechać :-(
  14. [url]http://i520.photobucket.com/albums/w327/betelinka/DSC_2666_47_1.jpg[/url] Nie no betel zrobisz z niego psa do walk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. israel to musiałaby być taka mini mini leośka :loveu::loveu: tanitko dziękujemy!!!!!
  16. [quote name='betel']Niestety wiem i moi domownicy też[/quote] 3? :siara: :diabloti:
  17. [quote name='betel']DuDziaczku pozdrawiam i uprzejmie zawiadamiam że ma tymczasika:lol:[/quote] betelku wiem wiem i tobie sie trafil rudy a ja chce coś rudaskowatego :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='andzia69']Krysiu...ja cię zabiję:mad: powiedziałaś, ze sunia taka przecietna, byljaka, nie za ładna...a tu??? przecież ona jest śliczna!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: http://images33.fotosik.pl/366/29c9b95dff78cc99med.jpg Mija ulubiona fotka :diabloti: Wydaje mi sie na niej astowata :evil_lol::evil_lol: Ale ja andziu po pobycie u mnie Liberka wszedzie widze asty :siara:
  19. Betelku on jest... PIEKNY :loveu:
  20. Bellusia kochana, jak sie ciesze ze sie udało :loveu::loveu::loveu:
  21. Juz dałam fotki przepraszam że tak długo ale musiałam wyść z psem imi siespacer przedłużył... :roll::oops::oops::oops:
  22. Andziu wet uznali ze rany wygladaja juz naprawde b. dorbze i nie ma potrzeby zakladania opatrunkow ;)
×
×
  • Create New...