-
Posts
4485 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DuDziaczek
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
DuDziaczek replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
czekamy na wieści ;) -
[quote name='Viris']DuDzia - będę się z Tobą kontaktować. Tu na wątku już nie bo już mi się dostało za tą pomoc. Mam nadzieję że dostałaś wczoraj na gg informacje. Fajnie że znalazłaś chwilę i dałaś info o Lizie na gg - nigdy bym nie trafiła na jej wątek bez tego, bo nie bywałam prawie wcale na dogo w ciągu ostatniego miesiąca, a nawet dłużej. Pozdrawiam i życzę powodzenia, dobrego domku dla suni:loveu: Viris dałam Ci info na GG bo bylam przekonana ze pomożesz i się nie myliłam :loveu: Tak tak kontakt ze saba mamy wiec jak cos to tylko pisz albo dzwoń :cool3: Tylko prosze Cie udzielaj sie na watku nawet ze wzgledu na Lizunie ;) [quote name='basiapron']taaa DuDzia działa,ja tez na gg dostałam i znów zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120491 przypominamy się!! Prosimy o pomoc w podnoszeniu bazarku :lol: [quote name='majqa']DuDziaczku na pewno działasz na NK. Dobrym pomysłem (pomysłem, który chwycił u innych psiaków, jeśli nie przyniósł domu to chociaż wsparcie finansowe) jest wrzucić tam info o Lizie. Kieleckimi psami na nk zajmuje sie ewelinka_m dałam jej info na gadu o tym watku napewno jak wejdzie to wstawi Lizunie ;)
-
JUŻ W NOWYM DOMKU! Moherowy szczeniaczek na jesienne wieczory :-)
DuDziaczek replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Są jakieś wieści od Moherka? :) -
[quote name='andzia69']bla bla bla:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [SIZE=1]Dobra przenosimy do "w nowym domu" [/SIZE]:laugh2_2::siara:
-
[quote name='betel']Czarno -białe też jest piękne:loveu:[/quote] tez tez ale rude!!! :placz::placz::placz: [quote name='betel']Puk ,puk, co słychac???:lol:[/quote] A leci mi życie leci :) Ostatnio jakoś smutno mi więc nie mam siły na nic... Aparat leży bo coś mu sie stało :cool1: Jutro ma wujek w nim pogmerac :cool3:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='betel']Andziu, chyba wykrakałaś na 80 % Biszkopt zostanie u nas, dziś dzwoniła facet w jego sprawie i rodzina mało mnie nie pobiła. 20 % zostawiam sobie na zdrowy rozsadek:cool3:[/quote] betel zdrowy rosądek? No coś Ty chcesz być pobita :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To nie jest zdrowy rosądek więc... :razz::razz::loveu::loveu: -
Zdecydowanie najlesza byla chwila z obrusem:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
teraz cos ruszylo... Po wakacjach jest w końcu....
-
[quote name='Viris']Ja wróciłam. Zaraz sprawdzę tę karmę co obiecałam dla Lizy a jutro poszperam i poszukam rzeczy na bazarek. DuDzia wszystko Tobie podrzucać czy gdzieś indziej karmę? Jestem już w domu, we środę planuję Kielce. Viris kochana możesz mi wszystko podrzucic a ja jak spotkam sie z KrystynaS to jej przekaże :loveu: Dzieki wielkie naprawde :loveu::loveu::loveu::loveu: Basiupron dzieki ze zawsze mozna liczyc na Twoje bazarki :loveu::loveu::loveu: Co do wczorajszego cieszenia sie to oczywisice zajzalam na watek i... pisałam post ktory "znikł się:cool3:" eh.... W kazdym razie bardzo sie ciesze że postepy u Lizuni tak szybko następuja :loveu::loveu::loveu: ------------------------------------ Swoja droga słuchajcie GameBoy tak bardzo pomogła wielu naszym kieleckim psiakom... Jeżeli jestescie w stanie pomoc psiakowi ktory ma do niej trafic bardzo prosze o pomoc!!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577 Michaś potrzebuje pomocy!!!!!
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
DuDziaczek replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co za więści ale dorbze ze juz lepiej... Trzymam za Was kciuki Goniu :loveu: [SIZE=1]Swoja droga jeseli ktos moze pomoc...[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120577[/url] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
DuDziaczek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Zglaszam sie na watku ale moge tylko podnieść :-( -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
DuDziaczek replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
jejku... czekam na wieści....:-( -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś na bazarach 4 h... Zazwczaj sie rozglądam czy nie ma kogoś z psiakami nei było :shake: -
[url]http://i520.photobucket.com/albums/w327/betelinka/DSC_2666_47_1.jpg[/url] Nie no betel zrobisz z niego psa do walk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='betel']Niestety wiem i moi domownicy też[/quote] 3? :siara: :diabloti:
-
[quote name='betel']DuDziaczku pozdrawiam i uprzejmie zawiadamiam że ma tymczasika:lol:[/quote] betelku wiem wiem i tobie sie trafil rudy a ja chce coś rudaskowatego :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='andzia69']Krysiu...ja cię zabiję:mad: powiedziałaś, ze sunia taka przecietna, byljaka, nie za ładna...a tu??? przecież ona jest śliczna!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: http://images33.fotosik.pl/366/29c9b95dff78cc99med.jpg Mija ulubiona fotka :diabloti: Wydaje mi sie na niej astowata :evil_lol::evil_lol: Ale ja andziu po pobycie u mnie Liberka wszedzie widze asty :siara:
-
Betelku on jest... PIEKNY :loveu:
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bellusia kochana, jak sie ciesze ze sie udało :loveu::loveu::loveu: