[quote name='majqa'][SIZE=3][COLOR=red][B]Złe wieści.[/B][/COLOR][/SIZE] Gonia bez netu, przynajmniej na ten moment. Dzwoniła. :-(
Do rany wdała się infekcja. Już jest podawany antybiotyk. Leczenie potrwa 2 tygodnie. Teraz trzeba 3mać kciuki, modlić się, odczyniać czary, whatever, by nie została zaatakowana kość. :placz:[/quote]
Jejku !!!:placz::placz::placz::placz: