Od-Nowa mam u Ciebie dlug!! Dziekuje Ci bardzio bardzio!! ;*
Nom to teraz od czego tu zaczac krotka historia....
Ta sunieczka na zdjeciach to sunia On-kowata.
jest b. ladna troszke obtluszczona:cool3: mila KOCHA DZIECI
dzieci i dorosli opiekowali sie nia przed blokiem (przyszla z innym piesiem ktory skonczyl pod kolami :( ) kiedy okazalo sie ze jest w ciazy byla histeria "ptrzed blokiem nie moze urodzić! "
i pewna mila Pani zgpodzila sie nia zaopiekowac do porodu...
Byl u niej Pan wet i robil USG oraz badalk czy sie dobrze ma. jej wiek okreslil na okolo 5/6 lat.
jak widziicie ma juz szczeniaczki maja teraz 4/5 dni.
urodzilo sie ich siedem . 3 samczyki i 4 sunie.
4 sunie zostaly uspione.
Zostalo 3 samczykow, wbrew pozorom kazdy jest inny (inne ubnarwienie na "klacie" :eviltong: )
Sunia ma tam dobrze wszystko z nia ok ale pani ma 1 sunie 14 latnia w domu i 2 na podworku i nie moze sobie pozwolic na jeszcze 1.
Duzo czasu zostalo jeszcze zeby mogly byc oddane do adopcji ale prosze postarajcie sie cos dla niej JUZ robic.
Sunieczka jest pieskna czesto ja odwiedzam, nie ma problemow zeby wzias ja poglaskac, wziasc na rece maluszka jest b. ufna.
Jest tyle onkowatych suniek... :(
Czy DIANA ma szanse na dom??
A na imie juz reaguje..;]
Co sadzisie o szczeniakach i diance?