Owszem podkradałam D5... Ale to dlatego, że jest tam Antek, jeden z pierwszych psów którego poznałam w schronisku i Tasmania, która jest moja największą schroniskową miłością i bardzo bym chciała ją ze sobą oswoić, a potem zacząć ogłaszać...
Ale jak bardzo chcecie to nie będę ich wyprowadzać...
Niestety póki co mnie w schronie nie bedzie i chyba dopiero po wyjeździe :(