Ja już mam pakiet chińskich zupek ^^
Swoją drogą jechałam z psem pociągiem 3 razy (trasa: Katowice-Giżycko) i nikt się nie doczepił ze jestem niepełnoletnia. Jedynie o to ze pies bez kagańca, ale to jej założyłam, bo przecież mój amstaff odgryza rękę w całości i raz kazali mi przygotować potwierdzenie szczepienia na wścieklizne...