Dziewczyny sprawdzicie Becie na koty, bo na króliki nie da rady.
Jest szansa na super domek. Jutro będę dzwonić i się wszystkiego dowiem. Bedę w kontakcie telefonicznym z Dominiką, albo Wami jak się tylko dowiem czegokolwiek bo jutro wyjeżdżam...
Proszę bardzo :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206261-Wyp%C5%82osz-Maurycy-przestraszony-pies-z-nu%C5%BCyc%C4%85-SZUKAMY-DT-%21%21%21"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1650/maurycy1.png[/IMG][/URL]
Której kolwiek się uda będzie dobrze.
Wiadome, kibicuje Meli, ale z każdego psa będę się cieszyć w sparawdzonym domku...
Zajrze do czarnych świnek po wyjeździe :loveu:
Paula - nie wiem jak to jest dokładnie, ale wydaje mi się że możesz miec problem.
Żeby moja tyle schudła...
Ja będę mieć walizke, plecak, torbe z aparatem i kundla.
Coś dla Hobiego:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211332-Male%C5%84ki-Hobi-wyciaga-%C5%82apeczk%C4%99-i-prosi-quot-wez-mnie-quot-...pom%C3%B3zmy-Mu-%28"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3139/hobi2.png[/IMG][/URL]