dzisiaj normalnie sie wk...rwilam,odepralam plytke ze zdjeciami z komunii,robila je pani fotograf:angryy:
Wanessa ma 4 zdjecia na ktorych jest sama,a reszta w kociele(pusty kosciol,lawki,oltarz,swieczki)i pare fot dzieci komunijnych w kosciele,zgadnijcie ile zaplacilam za to CD:angryy: