zdjecia wstawie moze jutro jak znajde troche czasu;)
jak narazie wzielysmy sie za sport;)codziennie jezdzimy na rolkach,tzn.ja ,one biegaja:)Bella pol godziny i jej wystarcza,a Bebe godzine i nie ma jeszcze dosc,ale boje sie dluzej,zeby nie przedobrzyc:roll: