Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Posts

  1770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Status Updates posted by Topi

 1. Topi

  Nie chcę pytać na wątku żeby nie prowokować naganiaczek hotelu w Węgrzcach ale chciałabym pomóc Kai. Wiesz jak mogę to zrobić ? W grę wchodzi głównie pomoc finansowa i udział w bazarkach ?  Od razu napiszę Ci, że nie ufam ewu (nie wierzę w jej możliwości "przerobowe" i jestem pewna, że "coś" się za tym, kryje)  - ale zostawmy ten temat. Jeżeli wiesz coś na temat tej suczki i uznasz, że warto mi odpowiedzieć na tę wiadomość to proszę.

  Pozdrawiam

  ewa duda

  1. Anula

   Anula

   Ja dopiero po wątku Kai zorientowałam się,że ewu umieszcza psy u Makili .Te moce przerobowe też mi siedziały w głowie ale nigdy nie było oczywiste gdzie ewu je umieszcza (pisała DT).MALWA zdradziła miejsce oficjalnie pisząc w treści,że jedzie do Makili,później edytowała to.Na temat Kai nic nie wiem,nie wiem co się z nią dzieje.Jestem wrogiem i nikt mnie nie informuje a ja nie pytam.Zaoferowałam hotelik u anecik ale nie dostałam odpowiedzi.Jest to dość niemiłe bo powinnam dostać w stylu,nie dziękuję za pomoc i nikt by nie miał obiekcji,ponieważ Kaja jest pod opieką ewu.

   Pozdrawiam Ania

  2. Topi

   Topi

   Dzięki Aniu.

   Jeżeli taka grupa ludzi uznaje Cię za "wroga" to ja Ci serdecznie gratuluję i jeszcze serdeczniej pozdrawiam.

   ewa duda

  3. Anula

   Anula

   Nio,nie wszystkim się spodobało moje oficjalne wystąpienie na wątku ,no ale trudno.Nie zmienię oceny hotelu u Makili i nie będę maczać palców w tym temacie.Pa

 2. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Zdobyłyśmy przewagę jednego głosu i bardzo nas to cieszy.

 3. Topi

  Zgłaszam do usunięcia wątek:

  http://www.dogomania.com/forum/topic/147717-ochrona-d%C3%B3br-osobistych-a-dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87-na-dogomanii/#comment-16943339

  a jego założycielkę do zbanowania.

   

  UZASADNIENIE

  Jest to kolejny wątek założony przez Usiatę – cztery poprzednie zostały usunięte.

  Na wątku udziela się grupa użytkowników związanych z hotelem Makili.

  Poruszanie tematu hotelu Makili zostało zakazane przez Administratora pod groźbą bana, a mimo to na wątkach zakładanych przez Usiatę, ciągle ta sama grupa osób (w większości oskarżona już o pomówienia z art. 212 kk) nawiązuje do tego tematu i prowokuje posługując się fikcyjną postacią „Halinki”.

  Usiata i jej koleżanki, w postaci Halinki perfidnie łączą faktyczne cechy adwersarzy z cechami wyimaginowanymi, a wszystko obliczone jest na ośmieszanie i szkalowanie prowokowanych osób.

   

  Admin reaguje tylko zamykaniem wątków co odnosi jedynie taki skutek, że Usiata natychmiast zakłada nowy wątek na którym kontynuuje swoje prymitywne prowokacje.

  Zadziwiające jest to, że Admin traktuje te (nagminnie łamiące regulamin Dogo) osoby z niezwykłą łagodnością.

  Wykazuje się natomiast władzą i stanowczością wobec tych, którzy regulaminu dogo nie łamią a tylko starają się bronić przed wulgarnymi, personalnymi atakami.

  Dopóki TaTina, elik itd. ograniczały się tylko do wulgarnych słów i gestów , to choć było to sprzeczne z regulaminem Dogo i zasadami netykiety powodowało jedynie reakcje zdziwienia i uzasadnione podejrzenie, że Dogomania podupada pod względem poziomu.

  Teraz jednak sprawa zaczyna przybierać obrót w którym agresja tych osób wzrasta i zaczynają posuwać się do gróźb – więc tu już żartów nie ma.

   

  Niniejszym proszę o przeanalizowanie aktywności w/wym. użytkowników i na tej podstawie zbanowania TaTiny i Usiaty (po analizie stylu pisania podejrzewam, że to ta sama osoba) jako osób (?)  ogarniętych obsesją na punkcie „Halinki”.

  Ewa Duda

  Kraków

  ps. poniżej kilka obraźliwych postów w/wym. użytkowników pod moim adresem

  1.jpg

  gabrysia - Dudowa jest chora biedna.png

  Usiata o tym że Topi nie jest biedna.png

  Ta Tina znów o moim umysle.png

  Tina - elik pisz ze dopadła mnie pomroczność.png

  3.jpg

 4. ale wstyd, rozmawiałyśmy wczoraj ...

  czemu mnie nie opieprzyłaś że zalegam ... ????

 5. Topi

  Zgłaszam poniższy watek do usunięcia a autorkę wątku Usiatę do zbanowania.

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/

  Informuję, że watek powyższy jest zlepkiem aluzyjnych wypowiedzi tego samego grona osób w odniesieniu do sprawy poruszanej na dwóch poprzednich wątkach utworzonych przez Usiatę a zamkniętych przez Administratora forum z zakazem poruszania tego tematu.

  Jak długo na Dogomanii – pomimo wielu zgłoszeń – będzie jeszcze tolerowana praktyka lekceważenia decyzji Administratora ?

 6. Topi

  Zgłaszam poniższy watek do usunięcia a autorkę wątku Usiatę do zbanowania.

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/

  Informuję, że watek powyższy jest zlepkiem aluzyjnych wypowiedzi tego samego grona osób w odniesieniu do sprawy poruszanej na dwóch poprzednich wątkach utworzonych przez Usiatę a zamkniętych przez Administratora forum z zakazem poruszania tego tematu.

  Jak długo na Dogomanii – pomimo wielu zgłoszeń – będzie jeszcze tolerowana praktyka lekceważenia decyzji Administratora ?

 7. Mam tu takie pole:  "Co masz na myśli ?"

  I niby coś tu mogę napisać, ale... 

  Kochany moderatorze przyrzeknij mi, że za słowa prawdy mnie nie zbanujesz !

 8. Topi

  Proszę o zastosowanie decyzji Admina i zbanowanie użytkownika Usiata. Usiata założyła już czwarty wątek nawiązujący do tematów związanych z hotelem Makili. Usiata zakłada te wątki by perfidnie prowokować tych dogomaniaków, którzy zaangażowani są w sprawy sądowe przeciwko temu hotelowi.

  NIE MA INNEGO CELU !!!!

  Usiata przedstawia się jako obrońca Makili w sprawach hotelu i tym hejtem na dogomanii próbuje zdobyć argument przeciwko adwersarzom.

  Ewa Duda

  Podt Admina o wątkach Makili -przycięty.png

 9. Topi

  Witam Huan,

  przepraszam, że "zawracam głowę" Administratorowi

  ale sam widzisz, że jeżeli nie zbanujesz tych prowokatorów to nigdy nie skończy się ten hejt.

  z poważaniem

  Ewa Duda

 10. Topi

  Proszę o informację, który z moich wpisów uznał Pan za niewłaściwe zachowanie

  Punkty karne od Huan.png

 11. Topi

  Proszę o zastosowanie regulaminu wobec użytkowników Dogomanii prezentujących obraźliwe, ordynarne gesty i wobec osób, które tym gestom przyznają pozytywne reputacje. 

  Ewa Duda

  1.jpg

  4.jpg

  1. Topi

   Topi

   Permanentnie niewłaściwe zachowanie Użytkownika TaTina

   Ta Tina fakju.png

×
×
 • Create New...