[quote name='taks']
Biorę się juz na ostro za szycie na kolejny bazarek. Wstępnie przymierzam się do terminu otwarcia na 10-15 września:lol:[/QUOTE]
Oby ani dnia później, bo jadę na zlot dogo. A aż wstyd się przyznać, ale nie mam już żadnej taksówki... :oops:
[quote name='NightQueen']a nie wypoczęłam, przyjechałam jeszcze bardziej zmęczona :evil_lol: wejście na szczyt i jazda na Słowacji - rowerem pokazała mój brak kondycji :shake: ale było fajnie :loveu:
[/QUOTE]
Nie lubię jak coś pokazuje brak mojej kondycji :evil_lol: Ale też bym sobie pojechała na Słowacje rowerem :razz:
[quote name='evel']Mojej nie pasuje, bo ma pasek na czole. Widocznie ją to upokarza :evil_lol:[/QUOTE]
:lol:
My od kilku lat mamy fizjologa i jest boski! Jedyny kaganiec, w którym kudłata biega, skacze, chodzi nie wyjąc o glebę.
Witamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego!
Piękny pies, ale czemu go topisz?:diabloti: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-OUDwTxfDkeM/UB_oCMCclrI/AAAAAAAAL8I/FLgFYRP3h80/s800/_IGP1246.JPG[/URL]
[quote name='Aleks89']Niech stary zrobi mu bude na podwórku i już.[/QUOTE]
No właśnie! A Ty kup sobie czarnego foxa, tana, luxa i silverki :lol:
Moim marzeniem jest czarno/biały fox... nie widziałam nigdy ale wyobrażam sobie :loveu: oczywiście sheltusia :D
Mówię Ci to lemonek na bank! :D Też wyhoduje sobie lemonki i silvery :) A potem moje świńskie marzenie :loveu:
Ja psa już dawno eksmitowałam, posłanie do innego pokoju, a samego psa do łóżka :D