Ja myślę, że podwójne łózka powinny zająć osoby bez psów, ew z psami które sie dobrze znają, lub zestaw osoba z psem + osoba bez psa.
Z Tina nie mam zazwyczaj problemów, ale nie zna na tym zlocie prawie żadnego psa, więc wolałabym uniknąć spięć, tym bardziej w nocy.