hmmm Fajne fotki tak w ten kiliszek: [url]http://images25.fotosik.pl/133/67b74c8be3ca34b0.jpg[/url]
nalac sobie którąś z tych ,,trutek,, :
[url]http://images33.fotosik.pl/94/c7f5f980490b1100.jpg[/url]
I podgryśc tym owocem:
[url]http://images33.fotosik.pl/94/0091291cc926afa8.jpg[/url]
OOO rozmarzyłam się :loveu: