Znalazłam Państwa ogłoszenie w internecie. Mam pytanie czy piesek wygląda na takiego który w przyszłości może być większy. Bardzo mi zależy na większym piesku. Szukałam szczeniaczka owczarka i jestem zdecydowana go wziąć. Proszę o odpowiedź po przeczytaniu
:loveu::multi:DZISIAJ PO PRZECZYTANIU TEGO JESTEM HAPPY:multi::loveu:
Może sie uda ;) Trzymam kcuki!!
A co do ogłoszeń to ja dałam kilka z linków dogomani o ogłoszeniach
na bono polska
animalia i jeszzce kilku z potwierdzieniem jak założysz to najwyżej będzie 2 ;)
To dobrze :)
Ja założyłam kilka ogłoszeń ale jestem taka mądra że zapomniałam adresy jak znajdę to podam tutaj :) I mama numer!! Jak chcerz Fiziu jeszce kilka ogłoszen załozyc to napisz na PW to ci potam numer :evil_lol:
Akurat dane z allegro są moje ;) Słuchaj FIZIU ja dodam kilka ogłoszeń skopiuje od ciebie bo ten wierszyk jest cudowny :loveu: Ale jak dostanę numer telefonu Karoliny bo ja wiem trochę o Sabie ale Karolina napewno więcej ;) I odrazu bym dawała jej numer tel. Ale teraz nie mogę dodac bo ona ma ciągle wyłączone gg...
[SIZE=4][B]Mam nowe info:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]nie wiem czy sie cieszyc heh ale naszej suńki nie ma w schronisku - z tego co mi ewelina mówiła ;)[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]Że niewidziala jej dzisiaj :) Ja jutro z Eweliną jade to też się rozejże, popytamy.[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]Prawdopodobnie suńka została adoptowana ale nie wiem bo mogla się gdzieś schowac:evil_lol:[/B][/SIZE]
Niee ja musze pozakładac ale niemam numeru do Karoliny założyłam tylko allegro.
no i wątek tutaj bo mam jeszcze pozakładac ogloszenia dla naszych łomżyńskim bid ;) A nie mam zabardzo czasu ;) Ale jak dostane numer to pozaladam kilka ale nie wiem gdzie można zalozyc...