-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Śliczne to zdjęcie Lucjuszka:loveu: Aha, kupiłam mu obrózkę, miskę osobistą, smycz ale nie było w zoologicznym szczotki do czesania psa ( naprawdę - mam świadka) więc go nie wyczesałam. Co się odwlecze to nie uciecze.:p
-
Właśnie do niego wróciłam. Pojechała ze mna kumpela z pracy i fajnie, bo łatwiej bylo myć i wszystko zrobić, waży chłopak troszkę. ;) Czuje się dobrze, cały czas chce wychodzić z pokoju, nawet dzisiaj zjechał ze schodów w pieluszce, dr monika mówiła ze tak robi czasem. Byłysmy z nim na spcerze, tuz przed przyszła Aleksandra59, więc wyszła z jamnisią, a my z Luckiem, który ganł za jamnisią jak szalony:evil_lol:. Potem, jak siedziałysmy w ich "pokoiku" i jamnisia chodziła, Lucek zaczął się do niej umizgiwać- stawiał uszko, powazniał normalnie poważne konkury- przeważnie zostawał pogoniony warknięciem:evil_lol:, trudno takie zycie. Zjadł oczywiście jak szalony zanim nałozyłam do miski juz z dużej salaterki, w której przyniosłam wyjadał. Kochany jest, zrobił 4 razy kupę, przed myciem, zaraz po umyciu, po spacerze, generalnie po kazdym wymyciu podogonia:mad:. Żal było go zostawić, tak za nami patrzył, tak chciał wyjść:shake: Jutro ok. 12 ma byc Aleksandra 59, Martulinek przyjdziesz wieczorem tak?
-
LUCKY-wyrzucony z samochodu 5 miesięczny ONEK! MA DOM!!!!!!!
mysza 1 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
I cisza zapadła, ale na pewno znajdzie swojego człowieka. -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
mysza 1 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Cieszy się z wolności wreszcie, już miała dość tej lecznicy i klatki. -
A zatem może się spotkamy, chyba, że masz inne plany, to mozesz dzisiaj sobie odpuścić:eviltong:
-
Wiesz, ja chciałam zrobić ale sie zastanawiałam nad koncepcją bo on szuka jednak wyjątkowego domu. Na poprzedniej stronie są jego zdjecia i na watku buldożków Tosia zamieściła wczoraj. Dzieki Namiary to na Asię podam- ona dużo większy specjalista ode mnie.
-
Dzięki Fasolka, dług na teraz to ok.1900 zł, mamy deklarację wpłaty hojnej, ale jeszcze nie wpłyneła do Asi. Na drugiej stronie wątku jest numer konta i szczegóły.
-
Jutro to piątek czy sobota?:eviltong:Pisałas po 1 to nie wiem. W sobotę, jeśli możecie, to poźno, bo czasem cieżko wejść do psinki. Dzisiaj po pracy ja będę, pewnie ok.17:30. :loveu:
-
Beatko, nie ma jeszcze. Jesli możesz, zrób proszę.
-
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
mysza 1 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi']oj, biedne te zwierzaczki:-( powiedzcie mi, kto to Gizmo? Bo chyba w temacie nie jestem, a na kilku wątkach pojawia sie info o nim[/quote] Gizmo to mlody psiak, sparalizowany podobnie jak Lucek, nie chodzi sam tylko na wózeczku. -
[quote name='Korenia']Dziaiaj jak bylam ze swoją na USG to przy okazji zapytałam o Majkę, wetka powiedziała, że od tych żeli co Maja ma to lepsze są o nazwie "Granuflex", mówiła też, że konieczne są inj. 1amp x 1raz dziennie x 1 inj. Solcoserylu i antybiotyki na beztlenowece i tlenowce o szerokim spektrum działania, więc teraz pytam czy ona to dostaje?[/quote] Wysłałam Ulv Granuflex także
-
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zero odezwu z ogłoszeń:-( -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
mysza 1 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podniose ja chociaż -
Jak to zrobiłaś, że masz link do wątku, mnie do fotosika się pokazuje. Pierwszy raz mam coś takiego