Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Był w Moim Psie w drobnych, nie w tych adopcjach duzych. Poza tym nie wiem
  2. Śliczne to zdjęcie Lucjuszka:loveu: Aha, kupiłam mu obrózkę, miskę osobistą, smycz ale nie było w zoologicznym szczotki do czesania psa ( naprawdę - mam świadka) więc go nie wyczesałam. Co się odwlecze to nie uciecze.:p
  3. Właśnie do niego wróciłam. Pojechała ze mna kumpela z pracy i fajnie, bo łatwiej bylo myć i wszystko zrobić, waży chłopak troszkę. ;) Czuje się dobrze, cały czas chce wychodzić z pokoju, nawet dzisiaj zjechał ze schodów w pieluszce, dr monika mówiła ze tak robi czasem. Byłysmy z nim na spcerze, tuz przed przyszła Aleksandra59, więc wyszła z jamnisią, a my z Luckiem, który ganł za jamnisią jak szalony:evil_lol:. Potem, jak siedziałysmy w ich "pokoiku" i jamnisia chodziła, Lucek zaczął się do niej umizgiwać- stawiał uszko, powazniał normalnie poważne konkury- przeważnie zostawał pogoniony warknięciem:evil_lol:, trudno takie zycie. Zjadł oczywiście jak szalony zanim nałozyłam do miski juz z dużej salaterki, w której przyniosłam wyjadał. Kochany jest, zrobił 4 razy kupę, przed myciem, zaraz po umyciu, po spacerze, generalnie po kazdym wymyciu podogonia:mad:. Żal było go zostawić, tak za nami patrzył, tak chciał wyjść:shake: Jutro ok. 12 ma byc Aleksandra 59, Martulinek przyjdziesz wieczorem tak?
  4. I cisza zapadła, ale na pewno znajdzie swojego człowieka.
  5. Cieszy się z wolności wreszcie, już miała dość tej lecznicy i klatki.
  6. A zatem może się spotkamy, chyba, że masz inne plany, to mozesz dzisiaj sobie odpuścić:eviltong:
  7. Wiesz, ja chciałam zrobić ale sie zastanawiałam nad koncepcją bo on szuka jednak wyjątkowego domu. Na poprzedniej stronie są jego zdjecia i na watku buldożków Tosia zamieściła wczoraj. Dzieki Namiary to na Asię podam- ona dużo większy specjalista ode mnie.
  8. Dzięki Fasolka, dług na teraz to ok.1900 zł, mamy deklarację wpłaty hojnej, ale jeszcze nie wpłyneła do Asi. Na drugiej stronie wątku jest numer konta i szczegóły.
  9. Jutro to piątek czy sobota?:eviltong:Pisałas po 1 to nie wiem. W sobotę, jeśli możecie, to poźno, bo czasem cieżko wejść do psinki. Dzisiaj po pracy ja będę, pewnie ok.17:30. :loveu:
  10. Beatko, nie ma jeszcze. Jesli możesz, zrób proszę.
  11. [quote name='demi']oj, biedne te zwierzaczki:-( powiedzcie mi, kto to Gizmo? Bo chyba w temacie nie jestem, a na kilku wątkach pojawia sie info o nim[/quote] Gizmo to mlody psiak, sparalizowany podobnie jak Lucek, nie chodzi sam tylko na wózeczku.
  12. Ale jesli rana jest zakażona to Granuflex nie jest lepszy, tylko te, które Ulv stosuje Aquacel i Aquacel Ag, wszystko ten sam producent. Jesli chodzi o ten temat to dla mnie rzeka, więc smiało...:evil_lol:
  13. [quote name='Korenia']Dziaiaj jak bylam ze swoją na USG to przy okazji zapytałam o Majkę, wetka powiedziała, że od tych żeli co Maja ma to lepsze są o nazwie "Granuflex", mówiła też, że konieczne są inj. 1amp x 1raz dziennie x 1 inj. Solcoserylu i antybiotyki na beztlenowece i tlenowce o szerokim spektrum działania, więc teraz pytam czy ona to dostaje?[/quote] Wysłałam Ulv Granuflex także
  14. Jeszcze tylko Kajtka mi trzeba- patrz na mój podpis bida taka że hej, jeżdzę z jedzonkiem i tulę- szukam mu domu, nie chodzi biedak, dramat. W domu mam z 3 psami już wystarczajacy ubaw:evil_lol:
  15. Wpadłam w odwiedziny na wątek:loveu:. Papudraczku Albi z Twojego podpisu ma domek:eviltong:
  16. Bo za mało ogłoszeń ma, trzeba zrobić, chwilowo nie mam czasu, ma ktos może?
  17. Ja robię większości psów wyróznione, podświetlone- Dabi, Heli, Lori... niestety efekt średni:shake:
  18. Z tego co wiem Greven nie ma dostępu do netu od kilku dni więc nie odpowie na razie.
  19. Jak to zrobiłaś, że masz link do wątku, mnie do fotosika się pokazuje. Pierwszy raz mam coś takiego
×
×
  • Create New...