-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Gdzie ten dom:-(
-
[quote name='agnieszkal2']To super,że Trisek ma się dobrze:)Mogłabyś Mysza wkleić je na wątek?:)[/quote] A mogę jutro? Nie mam siły...
-
Nie wiem czy którejś z Was też ale Sandra czyli Greven wyslała do mnie dzisiaj dwa mmsy z Triskiem biegającym po trawce oraz siedzącym. Wszystko u niego ok. Agnieszka- czy Sandra potwierdziła Ci kwotę za hotel?
-
[quote name='ruda76']to powinnas się cxieszyc, ze tak trafił;) Cały dziń cieka, Maciek :loveu:. Dzis byłam u niego ten pies jest naprawdę szczęsliwy:p[/quote] Dziekuję Ci, bardzo się cieszę:multi:
-
[quote name='ruda76']a pies to niby jaki????????? brzydki?[/quote] Szczerze- Rambo to mój ulubieniec, moje łzy były prawdziwe;)
-
Kolejny Onek w potrzebie - bardzo pilnej zresztą [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546552#post10546552[/URL]
-
Błagam o pomoc miłośników owczarków- dzisiaj na wątek owczarków do adopcji na dogo został wklejony ten- jego rozpacz sięga zenitu, błagam zajrzyjcie, moze ktoś pomoże, zaraz zaloże mu wątek na dogo. Wątek na dogo http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546552#post10546552 Sorry za offa, Brajluś daruj ratuję tylko ONkowe ogony
-
[quote name='pati']ok karnie przywrocona do porzadku pojawiam sie na watu owczarskim . nie wiem jak te wasze ale powiem wam jedno Owczarek niemiedzki to NAJLEPSZY pies pod wzgledem wychowanie, posluszenstwa, wygladu, charakteru. Mialam juz rozne psy ale mojego kochanego Nerusia zaden nie przebije. takze ludzie decydowac sie bo chodzaca dobroc , inteligencja , wiernosc , posluszenstwo w ciele owczarka domu szuka :loveu:[/quote] Poszłuszeństwo przede wszystkim:evil_lol: Zgadzam sie w całej rozciągłości jesli chodzi o owczarki. Na poprzedniej stronie są zdjęcia suniek- sliczne, co?
-
Co do postępów to różnie jest, łapki mu wiotczeją niestety:placz: Mizianie załatwione:loveu:
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czyli teraz kasa i domy poterzbne? A one czasem niczego nie złapały będąc w schronie? Oby nie ale tam tyle wirusówek...:shake: -
[quote name='dogomanka_']no własnie coś się ciotki nie postarały.:mad: Nie bylo mnie kilka dni a tu nadal taka cisza.:shake: :([/quote] Ja się staram, ogłoszenia zrobiłam, może jeszcze ktoś dołączy?
-
Mój kochany Nestorek:loveu: Ale oczy tego 8-latka - serce pęka:placz:
-
No nie, nikt do psiaka nie zajrzał, lanie będzie:mad:
-
ZŁoty Piesw typ leonberger-czarna Przyszłość-ma już domek!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
No Zloty, ciotki i wujek w akcję zaangazowani a domu nie widać:shake: -
[Łódź] Sunieczka w rozmiarze chichuachua ma swoj dom :)
mysza 1 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
A Pati z moich owczarków przyszlaś? A mój wątek kto mi bedzie podnosił?:mad: Sunie tez domków szukają.;) -
[quote name='Inez de Villaro']mysza- erotyk to tylko dla tz :)[/quote] Szkoda kasy na niego, chrapacz jeden:evil_lol: Na slub nie szkoda bedzie rymowanka zatem, jeszcze wejdę na Twoj wątek w celu zlożenia zamowienia, w sumie jest czas do wrzesnia
-
[quote name='Inez de Villaro']mysz- okolicznościowy ...tylko rymowany....biały to nie na taka okazję...najwyżej erotyk...;)[/quote] Nie przepadam za panną mlodą a za panem młodym i owszem zatem erotyku nie będzie:evil_lol:
-
[quote name='kasiaprodex']no to biore sie do roboty. W ogłoszeniach nie pisze o umowie adopcyjnej tylko i wyłącznie dlatego iz nie wszyscy wiedza co to jest. Trafily mi sie przypadki iz padło stwierdzenie ze z taką umowa trzeba isc do skarbówki a wiadomo ze nie jest to instytuacja kochana przez wszystkich. Tego o umowie i wizytach informuje przy rozmowie telefonicznej uswiadamiajac o co to chodzi.[/quote] Ok, dziekuję Ci Bazarek na Oneczki jeśli możecie to chociaż podnoście [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10540616#post10540616[/URL]