-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='Inez de Villaro']zapraszam myszko, kazdy grosz na spłatę długu się przyda...chociaz juz dzięki hojności dogomaniaków dużo zostało spłacone....dziękujemy! A psy na pewno znajda swoich ludzi są tak przeurocze...tylko pozazdrościć!!![/quote] Muszę pomyśleć nad tym, czego oczekuję czy biały czy rymowanka itd..:p
-
[quote name='Inez de Villaro']mysza...właśnie zgodził się na adopcję bulwy...piątego psa nie utrzymamy :( szkoda:( owczarki to jego pasja[/quote] Wszystko rozumiem, znajdziemy im domki;) Muszę u Ciebie wiersz zamówić, mam slub przyjaciela we wrześniu. Zawitam na Twoj swietny wątek ;)
-
Lara, sunia 10 miesięcy, lekko wycofana, bardziej strachliwa, była trzymana w kojcu od małego, widac, że ma pewne lęki. Mądra, posłuszna, łagodna w stosunku do ludzi i zwierząt, moze być trzymana z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się człowieka, jeszcze się uczy, bo jest młoda. Szuka domu z ogrodem, nie do kojca, wysterylizowana. Przed adopcją kontrola przedadopcyjna, konieczne jest podpisanie umowy adopcyjnej. Ponieważ została wykupiona i jest młoda, wprowadziliśmy opłatę adopcyjną na pokrycie sterylki lub długu za wykup- 200 zł. Tel 0 507 443 597 Jesli mozesz to zredaguj, napisalam suche fakty, własnie zakladam bazarek na nie, ciezko mi idzie.
-
[quote name='kasiaprodex']A moge prosic informacje zebrane to nie bede tracic czasu na czytanie wszystkiego od nowa:oops: a i telefonik kontaktowy tez poprosze. czy zdjecia w pozie stojacej beda? linki gdzie zostana ogloszone to zamieszcze na watku[/quote] Di sunia ok. 5 lat, rodowodowa, ma tatuaż w uchu ale nie mamy papierów, bardzo inteligentna, ma skłonności do dominacji jednak przy odpowiednim podejściu dogaduje się z innymi psami. Karna, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na wołanie, pilnuje się człowieka, podchodzi do ręki aby ją głaskać, śpi przy łożku tymczasowej opiekunki. W stosunku do ludzi łagodna, jesli chodzi o stosunek do dzieci-na razie pod nadzorem opiekunów, bo nie znamy jej reakcji. Szuka domu z ogrodem, nie do kojca!, wysterylizowana(za chwilę będzie ale i tak przed jej nie wydamy). Przed adopcją kontrola przedadopcyjna, konieczne jest podpisanie umowy adopcyjnej. Tel. 507 443 597
-
[quote name='kasiaprodex']Ciotki jeżeli potrzebne ogłoszonka to prosze jestem do dyspozycji.[/quote] Cudnie, jesli możesz to poproszę,:loveu: ja porobię tam, gdzie Ty nie zrobisz. Czy podać Ci o nich więcej informacji czy wyłapiesz z wątku?
-
Miałam na mysli koleżkę-chlopaka ostatni najdalej.
-
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
mysza 1 replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość, że będzie dom:multi: -
[quote name='Inez de Villaro']matko!!!! cudowne....dobrze że mój mąz nie widzi!!! one szybko znajda dom....takie pieknoty![/quote] Wolałabym, zeby zobaczył:evil_lol:
-
[B]Lara- nie ma roku[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/4385/rajd329ado0.jpg[/IMG][/URL] [B]Di - 5 lat[/B] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3040/rajd333ars3.jpg[/IMG][/URL][/U] [B]Obie dziewczynki[/B] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3710/rajd335amn0.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1074/rajd338agi1.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=#465584][B]Z koleżką[/B][/COLOR] [COLOR=#465584][U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8892/rajd337aea7.jpg[/IMG][/URL][/U][/COLOR] [U][COLOR=#465584][URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=146&i=rajd337aea7.jpg"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8892/rajd337aea7.4e2c7c71cf.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
-
Wobec tego ja pojadę dzisiaj po południu na dłużej, kurczę, gdyby jeszcze ktoś uległ jego urokowi byłoby łatwiej. Chociaż jest kochany to czasem nie mam siły jechać po robocie do niego, bo mam nie po drodze troszkę ale na mysl o tym, że on tak czeka nie mogę nie pojechać. Zatem jestem codziennie:loveu:
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
mysza 1 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Wesprzemy oczywiście:p -
Już uaktualniam, szczenior ma domek.
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
mysza 1 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści? Wiemy czy DT aktualny? -
Smutasek
-
Pewnie nikt ale to nic, trudno. Po południu będę, nie wiem jak Martulinek. Moim zdaniem najwazniejsze jest tulenie go do snu:loveu:, bo jesli jest wysiusiany i wymyty na noc oraz zmęczony spacerkiem śpi lepiej i nie robią mu się odpażenia przez noc kiedy najdłużej ma pieluchę. W tuleniu Lucka najlepsza jest Martulinek, nawet Panie z lecznicy opowiadają jak z nim gada:loveu: miłość ale ja to rozumiem, jak go nie kochać?
-
[Łódź] Sunieczka w rozmiarze chichuachua ma swoj dom :)
mysza 1 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Przesliczna, z daleka na owczareczka wygladała małego :evil_lol:ale po przyjrzeniu się - taka duża to nie będzie. Trzeba jej ogłoszenia robić. -
Ruda, kogo trzymasz na ręku? nastepny psiak? Wygląda na owczareczka:loveu:
-
Pisałam już ze jest miejsce u Greven, zgodziła się przyjąć psa- który najpilniej potrzebuje moze do niej zaraz jechać. Kwestia transportu i jakiejś opłaty, nie znam szczegółów. Tylko zbiórka potrzebna kasy. Jesli któryś nie ma już czasu to mozna powiedziec ze jest dla niego miejsce i potrzeba kilku dni w tym czasie się zorganizuje transport.
-
[quote name='ruda76']byłam u Rambo;) wstawie potem zdjecia;)[/quote] Czekam z niecierpliwością. Zdjęcia suniek maja być w najbliższym tygodniu:p