Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='asiaf1']dodaj prosze, ze ma ok 4 lata. i jeszcze jezeli moge to w ostatnim zdaniu jest słowo los które mozna wykreślic:oops:[/quote] Poprawiłam, los był przez przypadek z poprzedniego ogłoszenia, ze los niepewny.
  2. Wspaniale:multi:, przy nas kiedyś tez tak sobie stał trochę ale nie cieszyłam się, bo to było jednorazowe, skoro zdarza się coraz częściej to wspaniale! Mnie jest go tak szkoda, że coraz dłużej siedzę w lecznicy, czytam ksiązki w poczekalni. Moje psy mi dadzą:mad:. Jeśli chodzi o mycie - u mnie tez była luźna kupa, ze 3 razy zrobił, dwa razy go myłam, przytrzymały go Panie stażystki, został dokładnie wymoczony. Moje jedzenie cieszy się powodzeniem w lecznicy więc chyba na dzisiaj już Lucek nie ma, zje suche wobec tego, bo nie zdążyłam ugotować. Moze i lepiej na zołądek.
  3. [quote name='Doda_']Mysza ja może zrobię kilka, ale nie wiem kiedy. Jutro, postaram się. A skąd wziac tekst i namiary na kogo?[/quote] Napisałam tak Fado to mieszaniec owczarka podhalańskiego. Jest przemiłym psem, bardzo łagodnym w stosunku do swoich opiekunów, bardzo lubi dzieci. Uwielbia spacery oraz zabawy, pieszczoty, których wręcz się domaga. Za człowiekiem chodzi jak cień, jest bardzo uczuciowym psem. Jednocześnie jest dobrym stróżem- jest duży i robi wrażenie, potrafi odstraszyć jeśli ktoś interesuje się posesją, na której mieszka. Nie miał łatwego życia, ponad rok temu został adoptowany przez rodzinę, która teraz wyprowadza się z domu do mieszkania i nie zabiera go ze sobą. Fado szuka domu z ogródkiem, to nie jest pies na łańcuch. Ma czas do końca lipca- wtedy jego obecni właściciele wyprowadzają się a los Fado trafi do schroniska [B]kontakt:[/B] Kontakt- Joanna tel. 601925696
  4. Ja już wcześniej pozwoliłam sobie podać Twój numer telefonu do ogłoszeń;)
  5. Złoty, masz tyle ogłoszeń, gdzie Twój domek?
  6. Ja przychodzę codziennie ale nie mogę rano, bo pracuję do 17 z minutami. W weekend jestem zawsze. Martulienek też jest codziennie ale też wieczorkiem.
  7. Pewnie przyjdzie nam poczekać z tym szampanem...
  8. Do góry - czy ktos ma chwilę i moze zrobic chociaz jedno ogłoszenie? Parę osób zrobi po jednym i jakos będzie. U mnie krucho z czasem, zrobiłam na adopcjach.org
  9. Sandra nie ma netu dlatego jestem tu jej adwokatem. A ja nie mam gadu gadu i już Nicol nie zamierzam przekonywać, niech Sandra z nią rozmawia. Dlatego zależy mi na tel do niej. Moze Nicol się odezwie, mam tez numer do Weronii, Sandra ma do niej dzwonic, raczej jutro bo juz poźno.
  10. Moim marzeniem bylo, żeby psy były razem ale to nierealne przecież... Sunie pojechały razem i sa razem a on samiutki, dotąd zawsze z sunią był:-(. Smutno mi ale co ja zrobię, musiałabym je wszystkie do siebie wziąć, chyba tylko wtedy nie byłoby mi smutno:shake:
  11. Lucuś dzisiaj w dobrym nastroju, po wczorajszym zabiegu wygłodniały ale nie dawałam mu dużo jedzenia, trozkę świezo gotowanego i troszkę suchego zeby wyregulować biegunki. dzisiaj miał dwa razy- dostał leki na to, bo wiecznie luźne powoduja odparzenia. Myłam go porządnie dwa razy, wymoczyłam wszystko :evil_lol: potem siedzieliśmy długo w poczekalni na kocyku, na słoneczku bez pieluchy zeby skóra pooddychała. Wyszłam przed 20, Lucek już był suchutki i pachnący. Kochane psisko:loveu:
  12. Sandra będzie miała wsparcie. Czy mamy coś do stracenia? Na zastrzyk zawsze jest czas...
  13. [quote name='wapiszon']A pamiętacie o moim tatuażu? [FONT=&quot]3856K ?[/FONT] [/quote] Oczywiście, poprosiłam Anię aby sprawdziła, nie mogę odnaleźć kartki z numerem
  14. [quote name='mysza 1']Wpłynęły następne wpłaty: 50 - izabelka_70 17 - agusiazet 50 - A. Czajka(nie było nicku) [B]Razem- 117 zł[/B] +[B]200 od Beki= 317[/B] [B]Czyli w sumie 260+317= 577 zł:loveu:[/B] Dziękuję wszystkim i proszę o jeszcze[B]:oops:[/B][/quote] Kolejna wpłata 40 zł od Tomo [B]Razem 617 zł:loveu:[/B]
  15. Ruda, napisz coś o psiaku....
  16. Lolek po kastracji czuje się bardzo dobrze, szybko do siebie doszedł, rozmawiałam dzisiaj z Sandrą.
  17. O tym. Nie dzwoniłam jeszcze ponieważ za ok. dwa tygodnie trzeba mu druty wyjąć, do tego czasu powinien tu być, mają na niego oko. Tu muszą zdecydować co dalej.
  18. Który chłopiec jest Twój? Zgubiłam się. Sunia starsza ma tatuaż, zaraz sprawdzę numer, mam gdzieś. Facet twierdził ze ja kupił z papierami...
  19. Wątek został zalozony po to, aby na nim pisać, czyż nie? Fundacja Pro Equo chce przejąć tego psa. Piszę w imieniu Prezes Fundacji- Sandry Koćmiel poniewąż mnie do tego upowazniła i o to prosiła. W siedzibie fundacji tam gdzie są zwierzęta nie ma netu. W związku z tym Sandra prosi Nicol aby ta zrzekła się psa. Fundacja jest świadoma problemu i stanu psychiki Satou. Pracowali już z takimi i gorszymi przypadkami, chcą pojąć się tego zadania. Jesli to nie pomoże, pies zostanie uspiony. Zrzeczenie praw do psa zwalnia Nicol z odpowiedzialności za niego, także za jego poźniejsze zachowania. Chciałabym prosic o numer telefonu, Sandra zadzwoni lub bedzie czekała na telefon, jak sobie Nicol zyczy. Zatem, czy pies żyje? dwa posty powyżej jest mowa o 19. ale nigdy nie wiadomo, moze zrobił cos, co przyspieszylo decyzję.
  20. Przeczytałam i dlatego pytam bo zastanawiam się po jest wątek? Po to zeby na nim nie pisać? Fundacja Pro Equo chce wziąć psa do siebie- prosi Nicol aby się go zrzekła. Piszę w imieniu Prezesa Fundacji- Sandy Kocmiel ponieważ zostałam do tego upoważniona. W chwili obecnej Sandra nie ma dostępu do netu. Chciałabym aby Nicol się skontaktowała z Sandrą lub odwrotnie lecz nie mam namiarów do Nicol. Fundacja jest świadoma stanu psychiki tego psa, mimo to chce z nim pracować. Pracowali z podobnymi i trudniejszymi psami. Jesli im się nie uda, zostanie uspiony. Nicol może zrzec się psa wtedy nie poniesie żadnych konsekwencji. Bardzo o to proszę. Zatem, czy pies żyje?
  21. :multi::multi::multi:
  22. To dobrze, jeszcze dobry dom z ciepłymi opiekunami i psinka dojdzie do siebie:lol:
  23. Nikt nie zagląda, do góry wielki psie
  24. Kurczę, szkoda, że skoro miał kupę to stażystka z Twoją pomocą go nie umyła:shake:, ma taką brzydką tą pupę.
×
×
  • Create New...