-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Myślę, że trzeba pytać która lecznica go przyjmie i być może znajdzie się DT, który się nei obawia lub nie ma innych zwierząt. Chyba nikt nie pytał hoteli, lecznic? A może deklaracje pozbieramy? Wg mnie, jeśli DT teraz się nie znajdzie, powinien trafić do lecznicy ale tylko na czas leczenia więc jednocześnie trzeba mieć DT na okres po leczeniu. Bo potem pies będzie w lecznicy, doba 25 zł i nie będzie dokąd go zabrać...
-
[quote name='elaja']Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dwóch tygodni , a może tygodnia będziemy jechać do Legionowa . Jak wszystko się dobrze ułoży to przez Sieradz ( mała sunia ma tam szansę na dom) , a potem przez Łódź . Jak uzgodnimy trase , środek transportu i termin to dam znac na wątku .[/QUOTE] To super, a Ty też możesz wypisać psa ze schronu, mieszkasz gdzies w okolicy?
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam wczoraj z p. Małgosią, wszystko jest w porządku :) Jasperek nie bardzo chce wychodzić z domu, lubi spać i odpoczywać :) A jak wychodzi, uczy się okolicy, Pani go prowadzi i ostrzega przed przeszkodami a Jasperek łapie. Jest bardzo mądry podobno ;) -
[quote name='iwonamaj']Ja się obawiam o małego bardzo, czy w schronisku nie grozi mu eutanazja? Jeśli mu się pogorszy, jest w klatce pod wiatą, nie ma warunków do leczenia go, kąpieli... Czy nie będą się bali, ze choroba się rozprzestrzeni :-(...[/QUOTE] No właśnie, dlatego trzeba go jak najszybciej zabrać. Zebrać deklaracje, czy na lecznicę i leczenie czy na hotel.
-
Dexter jest odrobaczony, ma szczepienia? Jeśli by się znalazł transport do Łodzi to mogę wziąć jednego lub dwa nieduże psiaki, chyba lepiej suczki, ze względu na sterylki. Nie wiem jeszcze czy jedną czy dwie, bo mam małego psiaka, który może trafić do DT do Łodzi jeśli nie znajdzie nic innego bliżej (jest w Warszawie). W każdym razie, zacznijmy może szukać transportu z Nowego Targu do Łodzi. Aga-ta, będziesz mogła wyciągnąć? Wiem, ze w najbliższym czasie możesz mieć z tym kłopot. Myślę o tej suni [IMG]http://i46.tinypic.com/uvxir.jpg[/IMG] i z tego linku [url]http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/20952/Czy_ktos_przygarnie_psa_zdjecia.html[/url] o suczce szorstkiej małej, zdjęcie numer 5 lub psiaku czarnym małym, zdjęcie numer 2.
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Na kizianie... sam go tego nauczyłem :D Złapało mnie przeziębienie, okazało się, że Ronek boi się tego typu hałasu. [B]No to co? Kaszel/kichanie i zawołanie Ronka na mizianie. Kilka powtórzeń i... tak już zostało. [/B]:D[/QUOTE] Kilka powtórzeń wystarczyło co dosadnie obala tezę o głupolu ;) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Kochani otwarcie bazarku mi się przedłuża:( Nie mam kiedy poprasować ostatnich rzeczy i porobić im zdjęć :/ i opisów. Postaram się do połowy tygodnia z nim ruszyć! Wybaczcie z tym zwlekaniem ;)[/QUOTE] Nie ma problemu, bardzo miło, że w ogóle będzie bazarek dla Nuczki :) Dzięki :) -
Tylko usiąść i płakać z tym wszystkim, żeby jeszcze szybciej domy znajdowały to by można było brać więcej ze schronisk...
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To tylko prowokacja, znam stare przysłowia ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Balkonowy cudny, uwielbiam takie minki. Słodki jest. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że czymś tam różnię się od kotła ale może to tylko moje wrażenie. :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']do psiego chrapania jak najbardziej, bo do męskiego nigdy :evil_lol:[/QUOTE] A wiesz, że nie mogę się nie zgodzić ;) męskie jest wyjątkowo irytujące, psie jest normalne ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudny :) Powiem Ci, ze na zdjęciach całej sylwetki wygląda na parówę, obiektywnie. Ale jak weci i Ty uważacie, ze jest ok to nie odchudzamy :) Możliwe, że zdjęcia przekłamują. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Śmieszna jest :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale ma wielki tyłek ;) Pakuś :) uwielbiam go :) Pomysłow na ogłaszanie chyba nikt nie ma :(