Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Dzięki za zdjęcia :) ładniutki jest ale na pewno mieszkał na zewnątrz... Czy mu się to podoba czy nie, te czasy już się skończyły :) Fred to około 10-miesięczny sympatyczny piesek. Lubi rozdawać buziaki i jest typem przylepki :) [FONT=Verdana]Jest wesoły, miły i serdeczny.[/FONT] Umie chodzić na smyczy. W mieszkaniu nie niszczy, zostaje sam bez protestów. Akceptuje inne psy. Fred jest już wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 507 443 597, email: [email][email protected][/email] Paula, dzięki za ogłoszenia :)
  2. To jak, na razie chyba jej nie ogłaszamy? Czekamy na postępy ze smyczą?
  3. Nie było wyjścia, psiak już by był w Kutnie a tak siedzi bezpieczny u Hop!. Musiałam brać ;) Mały był wnętrem więc poprosiłam, żeby zrobili od razu zabieg. Trzeba przyznać, że bardzo wiarygodni są weterynarze z tej lecznicy ;) Miał być mały i dorosły a jest dużym szczeniorem :) Najważniejsze, ze bezpieczny. Ślicznota z niego :loveu: Koszt utrzymania to będzie ok 400 zł.
  4. [quote name='ewu']O to sorki, nie wiedziałam a było potrzebne do ogłoszeń. Skromne 10 zł daję- stałej.[/QUOTE] Dzięki wielkie. Nie ma znaczenia, to tylko formalnie, żeby wiedzieć o którego psa chodzi. Na FB go tak nazwałam :)
  5. Przepraszam ale trochę w biegu jestem. Dałam mu na imię Drops. Jest dla niego miejsce w płatnym DT u Hop, poszukuję wsparcia na opłaty.
  6. Wczoraj się koncentrowałam na pomocy dziadkowi i szorściakowi i już chwilami siły do tego wszystkiego nie mam. Ale nic ;) Cieszę się, że Efi dotarła, rzeczywiście bardzo ładne zdjęcia. Dzięki za pomoc z transportem małej. Muszę w pierwszych postach porządek zrobic, Ptysia i Rózię opiszę, ze mają dom a Efi jako szukającą. Ale to w wolnej chwili.
  7. Karmę mu kupię na początek, chociaż tyle...
  8. Matko kochana, ale przeżycia miałyście :( Aniu, bardzo Ci dziękuję, to przez transport Guni te wszystkie atrakcje :( Elaja, dzięki za wsparcie Ani. Bardzo się cieszę z domu Śnieżki :loveu: Gunia już dotarła i juz na kanapce ;) Jeszcze troszkę przestraszona ale będzie dobrze :)
  9. Pani od Guni się ze mną na razie nie kontaktowała. Ale fajna Kropeczka :)
  10. [quote name='ewu']Trzeba narobić szumu, lepsze fotki. Jest bardzo adopcyjny.[/QUOTE] Lepszych fotek w warunkach lecznicowych nam nie zrobią. On już nie ma czasu, miał jechać w piątek.
  11. [quote name='ewu']Jestem u piesia , będę rozsyłać. Niech ktoś zrobi FB, niestety ja nie umiem...[/QUOTE] Będę robić :)
  12. Zajrzyjcie na wątki psów, którym usiłuję pomóc- 14-letniego ślepaczka, który ma trafic do schronu w Kutnie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C3%B3%C5%BCcie[/URL] oraz fajnego szorściaka młodego, który również czeka na wywóz :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236310-Niedu%C5%BCy-szor%C5%9Bciak-czeka-na-wyw%C3%B3zk%C4%99-do-schronu-pod-Kutno-pomocy?p=20028295#post20028295"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post20028295[/URL] Masakra :(
  13. Ten nieduży psiak czeka na wyjazd do schronu pod Kutno, o którym wiele się mówiło ale niewiele w samym schronie się zmieniło... Wytargowałam mu więcej czasu, bo miał pojechać już w piątek. Nie mam pomysłu i pieniędzy :( Może wspólnymi siłami się uda? Bardzo proszę, to kanapowiec, który w Kotliskach nie ma szans :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/psiak.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9062/psiak.jpg[/IMG][/URL] Mały miał już trafić do schroniska, nie było czasu, w związku trzeba było go pilnie zabrać. Jest w DT u Hop, okazał się wyrośniętym szczeniakiem :) Przemiłym i ślicznym :) Ma około 10 miesięcy i waży 20 kg :) Bardzo proszę o wsparcie na opłaty dla niego: [FONT=verdana] [SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa[/SIZE][/FONT][SIZE=2] [FONT=arial][FONT=verdana]Numer konta: [/FONT][/FONT][FONT=verdana][B][COLOR=#000000]86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 z dopiskiem DROPS[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] i nick a dogo
  14. Ale wielka ta Paczka :) 42 kg to nie przelewki ;)
  15. Może ktoś zna BDT lub może zadeklarować stałą wpłatę na 14 letniego małego ślepka, który ma trafić do schronu lada dzień. Schron pod Kutnem, okropny http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie?p=20022706#post20022706
  16. Super :) Szukam deklaracji lub BDT dla tego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie?p=20022706#post20022706[/url]
  17. Powodzenia maluszku :)
  18. Kora, nie dam rady teraz wziąć Korka, nie mam dokąd :( Dostałam info o 14 letnim prawie niewidomym dziadku, który miał trafić do okropnego schonu pod Kutno oraz o drugim szorstkim psiaku, który by tam nie przeżył. Muszę im pomóc :( inaczej będzie po nim. Nie spodziewałam się, ze sytuacja Korka jest taka :( wydawało się, ze jest mu lepiej w nowym boksie. Wobec tego, jeśli sprawa pilna, trzeba pytać Bambino. Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc.
  19. Miła odmiana, ona zawsze sama na kanapie leżała :( a teraz proszę :) Fajnie :)
  20. Wczoraj rozmawiałam z Gosią i się dowiedziałam dopiero, kto to zamieszkał w warszawce ;) Ale fajnie :) Racja, miałam wątek w subskrypcjach ale nie było kiedy zajrzeć :( Bardzo lubię kaukazy :)
  21. Padłam :evil_lol: Coś Ty jej zrobiła z językiem :evil_lol::evil_lol: Matko kochana, co za kosmita z niej :p Super, ze ma nowego kolegę i umie i chce się bawić :multi: To oznacza, że może iść do domu z odpowiednim psem.
  22. Ale ładnie wyszedł :loveu: Ślicznota :loveu: W piątek mu wyróżnię tablicę i gumtree.
  23. Kora, co tam macie z suczek kudłatych poza Joko? Joko jest jakiej wielkości i w jakim wieku mniej więcej? Szukałam na pierwszej stronie ale tam chyba strasze zdjęcia i info i się pogubiłam.
×
×
  • Create New...