-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjęcia :) ładniutki jest ale na pewno mieszkał na zewnątrz... Czy mu się to podoba czy nie, te czasy już się skończyły :) Fred to około 10-miesięczny sympatyczny piesek. Lubi rozdawać buziaki i jest typem przylepki :) [FONT=Verdana]Jest wesoły, miły i serdeczny.[/FONT] Umie chodzić na smyczy. W mieszkaniu nie niszczy, zostaje sam bez protestów. Akceptuje inne psy. Fred jest już wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 507 443 597, email: [email][email protected][/email] Paula, dzięki za ogłoszenia :) -
To jak, na razie chyba jej nie ogłaszamy? Czekamy na postępy ze smyczą?
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie było wyjścia, psiak już by był w Kutnie a tak siedzi bezpieczny u Hop!. Musiałam brać ;) Mały był wnętrem więc poprosiłam, żeby zrobili od razu zabieg. Trzeba przyznać, że bardzo wiarygodni są weterynarze z tej lecznicy ;) Miał być mały i dorosły a jest dużym szczeniorem :) Najważniejsze, ze bezpieczny. Ślicznota z niego :loveu: Koszt utrzymania to będzie ok 400 zł. -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']O to sorki, nie wiedziałam a było potrzebne do ogłoszeń. Skromne 10 zł daję- stałej.[/QUOTE] Dzięki wielkie. Nie ma znaczenia, to tylko formalnie, żeby wiedzieć o którego psa chodzi. Na FB go tak nazwałam :) -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale trochę w biegu jestem. Dałam mu na imię Drops. Jest dla niego miejsce w płatnym DT u Hop, poszukuję wsparcia na opłaty. -
Wczoraj się koncentrowałam na pomocy dziadkowi i szorściakowi i już chwilami siły do tego wszystkiego nie mam. Ale nic ;) Cieszę się, że Efi dotarła, rzeczywiście bardzo ładne zdjęcia. Dzięki za pomoc z transportem małej. Muszę w pierwszych postach porządek zrobic, Ptysia i Rózię opiszę, ze mają dom a Efi jako szukającą. Ale to w wolnej chwili.
-
Karmę mu kupię na początek, chociaż tyle...
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Podrzucam... -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Trzeba narobić szumu, lepsze fotki. Jest bardzo adopcyjny.[/QUOTE] Lepszych fotek w warunkach lecznicowych nam nie zrobią. On już nie ma czasu, miał jechać w piątek. -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Jestem u piesia , będę rozsyłać. Niech ktoś zrobi FB, niestety ja nie umiem...[/QUOTE] Będę robić :) -
Zajrzyjcie na wątki psów, którym usiłuję pomóc- 14-letniego ślepaczka, który ma trafic do schronu w Kutnie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C3%B3%C5%BCcie[/URL] oraz fajnego szorściaka młodego, który również czeka na wywóz :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236310-Niedu%C5%BCy-szor%C5%9Bciak-czeka-na-wyw%C3%B3zk%C4%99-do-schronu-pod-Kutno-pomocy?p=20028295#post20028295"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post20028295[/URL] Masakra :(
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
rezerwacja.... -
Ten nieduży psiak czeka na wyjazd do schronu pod Kutno, o którym wiele się mówiło ale niewiele w samym schronie się zmieniło... Wytargowałam mu więcej czasu, bo miał pojechać już w piątek. Nie mam pomysłu i pieniędzy :( Może wspólnymi siłami się uda? Bardzo proszę, to kanapowiec, który w Kotliskach nie ma szans :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/psiak.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9062/psiak.jpg[/IMG][/URL] Mały miał już trafić do schroniska, nie było czasu, w związku trzeba było go pilnie zabrać. Jest w DT u Hop, okazał się wyrośniętym szczeniakiem :) Przemiłym i ślicznym :) Ma około 10 miesięcy i waży 20 kg :) Bardzo proszę o wsparcie na opłaty dla niego: [FONT=verdana] [SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa[/SIZE][/FONT][SIZE=2] [FONT=arial][FONT=verdana]Numer konta: [/FONT][/FONT][FONT=verdana][B][COLOR=#000000]86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 z dopiskiem DROPS[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] i nick a dogo
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale wielka ta Paczka :) 42 kg to nie przelewki ;) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może ktoś zna BDT lub może zadeklarować stałą wpłatę na 14 letniego małego ślepka, który ma trafić do schronu lada dzień. Schron pod Kutnem, okropny http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie?p=20022706#post20022706 -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super :) Szukam deklaracji lub BDT dla tego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie?p=20022706#post20022706[/url] -
Powodzenia maluszku :)
-
Kora, nie dam rady teraz wziąć Korka, nie mam dokąd :( Dostałam info o 14 letnim prawie niewidomym dziadku, który miał trafić do okropnego schonu pod Kutno oraz o drugim szorstkim psiaku, który by tam nie przeżył. Muszę im pomóc :( inaczej będzie po nim. Nie spodziewałam się, ze sytuacja Korka jest taka :( wydawało się, ze jest mu lepiej w nowym boksie. Wobec tego, jeśli sprawa pilna, trzeba pytać Bambino. Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mysza 1 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z Gosią i się dowiedziałam dopiero, kto to zamieszkał w warszawce ;) Ale fajnie :) Racja, miałam wątek w subskrypcjach ale nie było kiedy zajrzeć :( Bardzo lubię kaukazy :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Padłam :evil_lol: Coś Ty jej zrobiła z językiem :evil_lol::evil_lol: Matko kochana, co za kosmita z niej :p Super, ze ma nowego kolegę i umie i chce się bawić :multi: To oznacza, że może iść do domu z odpowiednim psem. -
Kora, co tam macie z suczek kudłatych poza Joko? Joko jest jakiej wielkości i w jakim wieku mniej więcej? Szukałam na pierwszej stronie ale tam chyba strasze zdjęcia i info i się pogubiłam.