-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='hop!']Teraz to izolacja nie ma sensu. Cały czas miał kontakt z innymi psami.[/QUOTE] Też prawda.
-
Przykro mi, że Ptyś choruje, mam nadzieję, że inne psiaki się nie zarażą. Teraz pewnie i on będzie miał przymusową ilozację :(
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No tak, można się było tego spodziewać ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Podrzucam, telefonów dalej brak. -
[quote name='Ziutka']Ja cały czas jestem ;)[/QUOTE] Wysłałam Ci Ptysia :) ;)
-
Kudłaty pies znaleziony w Czarnej Wsi k. Rajgrodu
mysza 1 replied to Emilia.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Tam nie ma nikogo na miejscu, kto mógłby sprawdzić. Można poszukać numeru do kogoś z tej wsi przez informację np. do sołtysa.[/QUOTE] Nie spodziewałam się, że dokładnie w tej wsi będzie :) ale może w okolicy ktoś mieszka, bliżej niż Warszawa... -
Dzięki, b-b :) Coś wszyscy opuścili wątek :( pięknotek
-
Kudłaty pies znaleziony w Czarnej Wsi k. Rajgrodu
mysza 1 replied to Emilia.'s topic in Już w nowym domu
Zaznaczam. Najważniejsze to ustalenie czy on tam jest... -
[quote name='b-b']Wczoraj poszły pieniążki z bazarku Nuki dla Lulu i Ptysia. Dajcie znać na bazarku jak dojdą żebym mogła go zamknąć :)[/QUOTE] Dzięki serdeczne, a podasz linka do bazarku, bo coś nie mogę znaleźć.
-
Moje DT, guzy, robale opanowane! - pomóżcie szukac domów
mysza 1 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mówiąc krótko, z ogłoszeń dzwonią debile niestety. Oczywiście nie tylko ale jednak taka tendencja ;) O Lulu też miałam takie, żeby przywieźć do domu, ona niby ma mieszkać z ludźmi (maskotka dla dziecka 3,5 letniego) bo na podwórku to już są inne psy. Koszmar jakiś. Krawacik cudo normalne:loveu::loveu::loveu:, zresztą wszystkie masz śliczne te tymczasy:loveu:. Naprawdę. -
Z nory do Tajgi-czyli historia pięknej oneczki
mysza 1 replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Czy ona jest w jakis sposób problematyczna? jest śliczna, nie wiem czemu jeszcze nie ma domu[/QUOTE] Koty goni ;) jak się okazuje znaleźć owczarka, który tego nie robi, wcale nie jest łatwo ;) -
[quote name='Ziutka']Nie dziękuj, nie ma za co :) Po to tu jestem żeby pomagać ogłaszać ;) Czekam na maila w takim razie :) A o Lulu były dzisiaj jakieś telefoniki ?[/QUOTE] Był jeden ale raczej nic z tego nie będzie.
-
Jesteście pewne, że Foresto działa na świerzbowca? Advocate w obroży owszem ale Foresto to ulepszony Kiltix, na roztocza, pchły i pochodne. Stosuję u moich psów i nie słyszałam o tym nie słyszałam. Toyota, wiesz może coś o tym psiaku, którego zapakowali do bagażnika po adopcji a który kiedyś sypiał w łożku?
-
[quote name='Ziutka']Iwonko, kiedy Ptysia ogłaszamy ?[/QUOTE] W zasadzie może być i już tylko tekstu i nie napisałam i zdjęć nie wybrałam. Jutro to zrobię, dobrze? Bardzo Ci dziękuję :loveu:
-
[quote name='hop!']Zmiany w oskrzelach są związane z kaszlem kenelowym. Zwężenie tchawicy jest na stałe - może powodować zaburzenia oddechowe, kaszel. Pies jest bardziej podatny na schorzenia związane z drogami oddechowymi. Leon może z tym żyć. W niektórych przypadkach jest możliwość leczenia operacyjnego, ale jest ono skomplikowane i ryzykowne.[/QUOTE] Bidulek :(
-
Jeszcze z formalności, do zapłacenia mam fakturę za odrobaczenie Lulu oraz odrobaczenie, badania, kastrację, kołnierz, antybiotyk i środki przeciwbólowe Ptysia. Faktura na 384 zł. Gdyby ktoś miał nadmiar gotówki to chętnie przyjmuję ;) [SIZE=1][SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa Numer konta: 86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 [COLOR=#ff0000]z dopiskiem LULU[SIZE=2]/P[SIZE=2]TYŚ[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE]
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Jest tu ktoś?:D[/QUOTE] Oj przepraszam Cię bardzo, nie zauważyłam. Jeśli możesz wpłacić to będzie super, przeznaczone zostaną na następną sunię- Lulu zwaną Rózią oraz Ptysia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe[/url] Dodaj proszę w tytule przeleu imię psiaka. Dzięki. -
Jaka ładna Tajgusia :) Szkoda, ze kotów nie lubi, miałam fajny dom w Markach, moja Hera też nie lubi i guzik z tego wyszło :( Zapytanie mam do Was, bo tylko Was znam z podlasia. Dostałam maila z prośbą o pomoc dla psa, który kręcił się po wsi (2 tygodnie temu), która nazywa się Czarna Wieś. Psiak nie wygląda na zabiedzonego ale wg dziewczyny, która do mnie napisała, został porzucony lub zgubił się wczasowiczom. Znacie może okolice Czarnej Wsi? Sprawdziłam, ze to ok. 90 km od Białegostoku. Chodzi mi o to, że mogłabym zorganizować pomoc dla tego psa, jest nieduży, adopcyjny tylko nie wiem nawet czy on jeszcze w tej wsi jest, nic. Może znacie kogoś, kto mieszka w okolicy i mógłby za takim się rozejrzeć? Dziewczyna, która do mnie pisała w tej sprawie oczywiście nie mogła go wziąć, itd, itp... nie pojedzie, nie załatwi, nic. Szkoda psa. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/psiakzpodlasia.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8251/psiakzpodlasia.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='hop!']Ptyś jest psem idealnym - jest mądry, grzeczny, kontaktowy, miły, wesoły, posłuszny, towarzyski, przyjacielski. Reaguje na polecenia - siad, daj głos, na posłanie. Potrafi łapać w locie przysmaki, aportować i robić różne śmieszne rzeczy, których nie chce mi się opisywać. ;) Potrafi komicznie marszczyć czoło, służyć i robić kółeczka z radości. Chyba odrobinę schudł, bo nie trzęsie mu się sadełko, gdy biega.[/QUOTE] Ale cudo się trafiło ;) Naprawdę fajny psiak z niego.