-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Prawda, że kanapa pasuje do Didi i odwrotnie? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/didirn.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9388/didirn.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ewa Marta']Barsa, to skrót od FC Barcelona:-) Możecie spokojnie wykorzystać na tymczasowe imię maleńkiej:-) Może przyniesie jej szczęście;-) Iwonka, koniecznie daj małą na forum beagli: [URL]http://www.forum.********.pl/[/URL] w miejsce gwiazdek trzeba wstawić e-beagle Zaraz poszukam, czy nikt nie zamieścił ogłoszenia o zaginięciu. Tam dziala bardzo prężnie grupa ludzi zajmujących sią adopcjami. Ta rasa, to tropiciele. Często zapędzą się za tropem, a potem wracają w to samo miejsce. Mogło być tak, że ludzie zamiast stać w tym samym miejscu, zaczęłi ją gonić i zagubili się:-( Jeśłi nie znajdzie się właściciel, może warto przez to forum szukać domu. Zajmuje się tam tymi sprawami Tomo, może wesprze szukanie domu dla suni?[/QUOTE] Dzięki, musze się tam zarejstrować ale ciągle czasu brakuje. W pracy dzisiaj organizuje wydarzenie na FB i cały czas coś psiego robię zamiast zająć się tym, za co mi płacą ;) Tomo pamiętam z dawniejszych czasów ;) przed laty miałam z nim jakieś kontakty. Dzisiaj miałam 2 telefony w sprawie suni- oczywiście chętni by dac jej dom ... gdyby nie znaleźli się właściciele. Dobra, to może być Barsa, moze przyniesie jej szczęście ;) [quote name='Ewa Marta']Czarnuszka?[/QUOTE] Nie, to nie Czarnuszka :)
-
Mam serdeczną prośbę. Jeśli ktoś ma FB udostępniajcie proszę moje wydarzenie. Ludzie są dziwni i zawsze jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy to mają problemy, niechętnie biorą udział. Problem w tym, że bez kasy pomagać się nie da. Wpłaty są dobrowolne przecież a zbieram na karmę. Sytuacja jest bardzo ciężka :( Nie ma pieniędzy :( [url]https://www.facebook.com/events/400984956675349/[/url] [url]https://www.facebook.com/psom.na.pomoc[/url]
-
[quote name='ania shirley']Hop! mówiła , ze nikt od niej. Milka?[/QUOTE] Pudło :) Ktoś inny ;)
-
Kto zgaduje, który/a mój/a podpieczny/a ma dom? :eviltong: Ronja i Hop milczą. ;) Nie trzeba płacić ;)
-
Matko, co ona z tym kołnierzem robiła ;) Śliczna ta beagelka :) Miałam telefon od kobiety, która ją chce "zabrać" gdyby właściciel się nie znalazł... Perełka też śliczna :) dla amatora ale zawsze ;)
-
[quote name='hop!']Chyba długo nie stała. ;) Na zdjęciu wygląda dobrze. Beagle często uciekają, gubią się - mogła odbiec daleko od domu. Koleżanka znalazła, Ty masz, a kto będzie pokrywał koszty? ;) [B]Jeżeli nie znajdzie się właściciel, to konieczna będzie sterylizacja przed adopcją.[/B][/QUOTE] No nie, tak okaleczyć beagla nie można ;) Imię do zmiany, Ewa sunia to Barsa więc musimy pomyśleć o innym :) Chociaż Barsa bardzo ładnie ;)
-
Mój rasowiec :) A było tak: moja koleżanka jechała w sobotę wieczorem przez las i stała sobie ta bieda. Zimno było okropnie, sunia nie miała obroży. Dookoła zero domów. Koleżanka zatrzymała się, otworzyła drzwi a sunia wskoczyła do samochodu. Oczywiście potem zadzwoniła do mnie (nie sunia ;)) - co tu robić. Sama ma 5 czy 6 psów w domu, które nie chciały nowej zaakceptować. No i zawiozła małą do Ronji. :) Ogłoszenia są rozwieszone w okolicy i zrobiłam w necie ale coś czuję, że nic z tego nie będzie. Obym się myliła. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/16022900.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5136/16022900.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='hop!']"Sprząta" w kuchni (na stole też ;)) i... na spacerach. ;) Wyszukałaś wyjątkowo wyjątkowego pieska. ;) Byłam z nim kiedyś w piekarni. Dostał bułkę - pożarł na miejscu. :lol:[/QUOTE] Mam talent do wyjątkowych ;) Umie chłopak zadbać o siebie ;) A ja mam nowego beagla :)
-
Dobre :) Niezły jest Foksik :) Może nie trzeba będzie płacić jak umiejętnie to zrobi- to też jakaś zaleta ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
To będę ją zamawiać. -
Dzięki za fajne zdjęcia Foksa. To prawda, z nim są same kontrowersje. Czasami mam dosyć. FB jest specyficzny. No ale jakoś trzeba zbierać na psy a teraz głownie tam są szanse. Chociaż ostatnio nie bardzo... Zdjęcie z marchewką się przyda jak zacznę zbiórkę na karmę ;) Nie ma na karmę, trzeba jeść marchewki ;)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko w porządku na szczęście :) -
[quote name='hop!']Ale pusto w domu... Tylko 6 psów. :crazyeye: :lol: ;)[/QUOTE] Zawsze możemy to zmienić ;)
-
[quote name='Ziutka']Iwonko, wstawiłaś psiaki na bazarek ogłoszeniowy ?[/QUOTE] Dwa wstawiłam :) jeszcze 3. Dzięki. [quote name='hop!']Cytuję samą siebie z wątku Azy - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227729-DRAMAT-dziesiątki-głodnych-psów-na-łańcuchach-szczenne-suki-szczeniąta-w-ruderze!!/page18:[/URL] Mam nadzieję, że mysza 1 mnie nie zabije. Nie było czasu na uzgadnianie. ;)[/QUOTE] Wow :multi::multi::multi: ale news :multi::multi::multi:
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Nie tylko ona głodowała. Jest wiele psów, które wręcz umierały z głodu, ale nie rzucały się potem na jedzenie. Fortuna po prostu taka jest. Gdybym zostawiła np. wór z karmą, to jestem pewna, że jadłaby do oporu.[/QUOTE] Nie tylko ale ja mam doświadczenia z takimi właśnie rzucającymi się potem na jedzenie. Kropek, Emi, mój Brunek - za jedzenie życie :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wciąż go udostępniają, ja też zresztą. Cisza. -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']to zacznę po zlotowce placi:razz: ....codziennie..:diabloti:[/QUOTE] [quote name='hop!']Dobry pomysł. :evil_lol:[/QUOTE] Zaraz napiszę do pana Romana ;) A co tam :) -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
mysza 1 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że łapina tak ładnie się goi. Poproszę na pw adres do wysyłki ;) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']nastepna rata wpłacona (926)[/QUOTE] Serdecznie dziękuję, dotarła :) -
[quote name='ania shirley']Nie lubię:angryy:[/QUOTE] Wstawiłam Efi na pociechę :loveu: Aniu, dziękuję za 100 zł, doszło.:loveu:
-
Pozdrowienia od Efi :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/efiwdomu2.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2029/efiwdomu2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/efiwdomu1.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8210/efiwdomu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/efiwdomu.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/892/efiwdomu.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Lemoniada']Ale naprawdę? Coś się kroi? :)[/QUOTE] Nic nie mogę powiedzieć :)