-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Ostatnio poszłam wyrzucić zawartość wiaderka do głównego pojemnika na śmieci i zostawiłam bezbronne, puste, niebieskie wiaderko w towarzystwie Foksa, Kiku i Jo. Po chwili wracam i co widzę? Wiaderko wywrócone, Foks biega z pokrywką, za nim pędzi Kiku, a Jo podrzuca sobie kamień, który służy do obciążania pokrywki. Ręce opadają... ;)[/QUOTE] Nudy nie ma ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze Foksowi uda się troszkę rozruszać Pako ;) Drgnął ;) -
Nie ma co dziękować, ja mam większą radochę jak udaje się pomóc kolejnym, niż Wam się wydaje ;) Szkoda tylko, że tak mało można, czasami adopcje stoją i stoją chociaż psy są takie fajne. Ale musi być dobrze ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']I to jest prawidłowa reakcja. :lol: Mogłaś wymyślić "głupotkę"... Znowu zrobiło się nudno i wątek "zdechnie". ;)[/QUOTE] Nie mam fantazji. ;) Wystarczy mi wymyślania jak ocalić psy przez wyjazdem, teraz to jest mój główny cel :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Co jest super? Niebieskie wiaderko na kupy? ;)[/QUOTE] Oczywiście :) ;) -
[quote name='hop!']Z Kozienic ([URL]https://docs.google.com/document/d/1onEnByfWvyDZiBlUx1B54Yo7QacIILNXpagPfEL8Uxg/edit?pli=1[/URL]) pojechały do schroniska w Radysach, a teraz wróciły w okolice Warszawy. Niedługo posiedziały w Radysach. ;) Nie są brzydkie, ani nie są piękne. :lol: Miały sporo zmian i wrażeń. :shake:[/QUOTE] Taaaa, zastanawiające są pomysły gmin na podpisywanie umów ze schroniskami... Szkoda, że nie Szczecin... Myślałam jeszcze o jednym, tym przerażonym rudasku, drugim z tego pliku, miał też zdjęcie na rękach więc po prostu się bał ale uciekł ze schroniska. :( Bardzo mi go szkoda. Mam nadzieję, że uda się ocalić 4 psiaki z Kozienic przez wyjazdem do Radys we wtorek...
-
Obejrzałam filmiki, fajna Nelusia :) a Barsa świetna. Dobrze działa na Nelę :) cieszę się.
-
[quote name='ronja']Pestka bardzo wysoko skacze. Zerwala dziś kawał słoniny dla sikorek, która była nadziana na górze siatki ogrodzeniowej. Niestety nie pozwoliła sobie odebrać. Mam nadzieję,że jej nie zaszkodzi... Wczoraj też Milka się zasadzała na ten kawałek, ale ma mniejszą sprężynę i nie dała rady:)[/QUOTE] Milka to klocek po prostu ;) Dzisiaj ze schroniska w Radysach przyjechały dwa psiaki- suczka i piesek. Są u Ronji. Mam nadzieję, ze będzie z nimi dobrze. Piękny piesek, nie mogłam się oprzeć temu smutkowi ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/img2845k.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2541/img2845k.jpg[/IMG][/URL] Suczka po prawej [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/suniaz.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/8591/suniaz.jpg[/IMG][/URL] Adopcje coś mi się zatrzymały, muszę zaklinać, żeby się ruszyło. ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super :) :) -
I wszyscy są zadowoleni ;) I Foksik i Fortuna :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Nowych fotek nie mam. Nie wiem, co napisać. Zrobię szlaczek. ;) [SIZE=2]<<<P>>> :sweetCyb: <<<A>>> :sweetCyb: <<<K>>> :sweetCyb: <<<O>>> [quote name='Lemoniada']A ja zatańczę Pięknie pięknie :) a ja się zachwycę ;) Karma dzisiaj wysłana, będzie w poniedziałek. -
[quote name='ronja']sypało naprawdę mocno wczoraj. na zdjęciach aż tak tego nie widać. [B]umawiać sterylkę Barsy?[/B][/QUOTE] Poproszę :) Dzięki
-
[quote name='hop!']Słyszałyście o Wojtyszkach? Porządna strona - [URL]http://hotelzwierzat.com/[/URL] Gorzej jest w rzeczywistości: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=EfshRv8Adjg[/URL] [URL]http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1518420,1,najwieksze-schronisko-w-europie.read[/URL][/QUOTE] Niestety :(
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Piękne :) Pozdrawiam Was serdecznie. Wiosnę mamy śliczną ;) -
Wszystkie są piękne ;) Murka coś zimna nie lubi, delikatna ;) Trzeba będzie Barsę ciachnąć, małe szanse na odnalezienie właściciela a nawet gdyby to może i lepiej, powiem, zeby zapłacił :)
-
[quote name='Lemoniada']Nie mogę z tym Foksikiem, jaki on jest pocieszny, uroczy i fotogeniczny!:iloveyou:[/QUOTE] Oj zgadzam się w całej rozciągłości. Słodziak niesamowity :loveu:
-
Może napiszę dla wszystkich kibicujących :) że na razie sytuacja w domu Piaska Scotta opanowana. Relacje z kotem uległy znacznej poprawie i na razie nie szukamy mu domu. Pani Marzanna napisała mi, ze będą walczyć o niego, bo nie wyobrażają sobie, że Scott miałby zmienić miejsce zamieszkania. Proszę Was o kciuki :)
-
[quote name='AniaB']Ja jako fanka i sympatyczka Milki bardzo pieknie poprosze o jakieś zdjecie usmiechnietego psa:):loveu:.. To jest po prostu skandal zeby o takie cudo nikt nie pytał..:(.. Że duże to od razu na łancuch.. Buuu.. A duze też pragnie być kochane nie ino buda i buda..:mad: A z adopcji Kiry to siem cieszem jak nie wiem co !! Ten dom naprawde bardzo serdeczny i wyrozumiały dla zwierząt, wiec licze na to, ze podołają energii Kirowej:D[/QUOTE] Prawdę mówiąc to nawet do budy Milki nie chcą ;) ludzie się nie znają.
-
Najgorsze w psich adopcjach są telefony od durnych ludzi. Dzisiaj na przykład w sprawie Foksika- "bo synowi psa dwa dni temu wcięło" i szuka nowego!!!!!! Pozwoliłam sobie pouczyć pana, że psa trzeba szukać i pilnować a nie po 2 dniach szukać następcy. Normalnie jakby to była jakaś lalka szmaciana :( Serce boli na tą głupotę. O beagelce nie wspominam, bo to już jest szczyt durnowatych telefonów. Normalny szczyt. I historie zamykania w kojcach, zaginięc suk w cieczce i inne :( Aż się odechciewa.
-
[quote name='hop!']Obawiam się, że nikt nie chciałby ich jeść. :p W piątek przypaliłam fasolę, a dzisiaj soję. W piątek stanął piec - standardowe czyszczenie nie pomogło. Wizja braku ogrzewania i ciepłej wody zmusiła mnie do szukania przyczyny awarii. Cóż to był za straszny wysiłek intelektualny. ;) Okazało się, że podajnik się zapchał, bo pellet jest kiepskiej jakości i ma mnóstwo pyłu. Wyczyściłam i piec ruszył. Teraz pellet przed wrzuceniem do pieca ląduje w małych porcjach na sitku. Po odsianiu pyłu trafia do zasobnika. Świetne zajęcie. :siara:Trzeba zużyć dwie tony tego pelletu - przez cały kwiecień będzie trwała akcja: SITKOWANIE. ;) Poza tym spadło mnóstwo śniegu. Małe psy "toną", Pako z miną cierpiętnika musi podnosić wyżej łapy, Fortuna tworzy szlaki. :lol: Dobrze, że można sobie poprawić humor zjadając jajko czekoladowe z niespodzianką. ;)[/QUOTE] Niezła jesteś z naprawami pieca, naprawdę :) Sitkowania nie zazdroszczę. A śnieg to już powinien się roztopić do przyszłego roku. Czas na wiosnę!