[quote name='Ana_Zbyska']hehe, Arisa dzisiaj tez na zlosc Tupkowi robila, z tym przytulaniem sie
Skakala na mnie, tulila sie, a Tupek sie denerwowal i dziwne odglosy z siebie wydawal, hehehe
i patrzyla na Niego katem oka i od poczatku-skaknie, tulenie, zlosc Tupka
:evil_lol:[/quote]
to ona nie pozwoliła zeby Tuptusia przytulić :diabloti: łobuźnica ?