Przepraszam za offtopic ale to jest ważne - prosze tylko przeczytajcie artykuł [URL]http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706[/URL]
i jesli chcecie to podpiszćie petycję blokujacą tego "pana"
http:// [URL="http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html"]www.petitiononline.com/13031953/petition.html[/URL]
(trzecia pozycja w formularzu to miasto a czwarta to kraj)