Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Dzień dobry nasza sierotko :) Może to dziś będzie TEN dzień :)
  2. [quote name='grazyna9915']Do trzech razy sztuka. Tym razem musi się udać![/quote] Obyś miała rację...
  3. Grażynko on nie jest aż taki zupełnym golaskiem :lol: Ma sierść jak jagniątko :loveu:
  4. Radzimy sobie całkiem nieźle :) Tylko,że domku ani widu,ani słychu... :(
  5. [quote name='grazyna9915']Weszłam na ten wątek z taką nadzieją, że psina ma swój nowy domek.[/quote] Ja też za każdym razem jak wchodzę na neta mam nadzieję na jakiekolwiek pytanie,jakiekolwiek zainteresowanie Nuśką. Ale niestety nikt o nią nie pyta :( W tej chwili sprawdziłam allegro i obserwują ją 3 osoby. Ale nie cieszę się z tego żeby nie zapeszyć. Będę się cieszyła jak Nuka znajdzie dom,pobędzie tam dłużej niż w dwóch poprzednich i będzie szczęśliwa. A jej nowy właściciel nie odda jej już nigdy za żadne skarby. Bo w swoim zaledwie półrocznym życiu ma ogromnego pecha :( A napewno na to nie zasługuje...:(
  6. Trzymam mocno kciuki za Goldiego !!!
  7. kaja555 o nas pamięta :loveu: dziękujemy :loveu:
  8. Nie wiem czy to dobry pomysł bo w izolatce będzie tylko 2 tygodnie ale może ogolić go na krótko? Z tego co widać na zdjęciach to na nim jest jeden wielki filc :( Mogę zainwestować w ubranko dla niego. Co myślą o tym osoby,które się nim zajmują i są najbliżej niego? Komu w razie czego przesłać kasę na ubranko? Mamy 2 tygodnie. Może uda się znaleźć DT dla niego?
  9. Podnoszę biedulka :-( :-( :-( Porozsyłam linka do znajomych.Może ktoś się zakocha?Beczeć mi się chce jak widzę takie nieszczęścia :placz: A najgorsza jest ta bezsilność :( Wobec kogo wyciągać konsekwencje?
  10. Dziękujemy za pamięć :Rose:
  11. Podnoszę Nuśkę na pierwszą.
  12. Misiaczku kochany kiedy znajdziesz dobrego i kochającego Pana lub Panią?
  13. Ja też mam taką nadzieję,że wśród tych dwóch osób jedna jest tą właściwą.A może nawet będzie walka o Nukę :evil_lol: Tak sobie marzę ... ;) Najważniejsze żeby znalazła odpowiedzialny i kochający dom :)
  14. :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:
  15. Obiecane fotki naszego młodzieniaszka :lol:
  16. Raport z ostatniej chwili:Nukę znowu obserwują 2 osoby :)
  17. Byłam dziś w lesie z Miśkiem ale niestety jak idę z psiakami na spacer sama to nie ma szans na zdjęcia :( Jutro wyciągnę siostrę na spacerek.Niech zrobi dziewczyna dobry uczynek no i dotleni się przy okazji ;) Grażynko za fryzjera zapłaciłam 60 zł.
  18. Miśka allegro do tej pory otworzono 75 razy ale nikt o niego nie pyta ...
  19. Do tej pory Nuki allegro otworzono 233 razy... I co z tego? Nikt o nią nie pyta ...
  20. Dziś wersja robocza zdjęć Misia. Dla zaspokojenia Waszej ciekawości :) Zaznaczam,że te fotki nawet w połowie nie oddają jego uroku :loveu: Miałam dziś zabiegany dzień pełen przykrych wydarzeń i nie miałam czasu zrobić zdjęć w świetle dziennym.Jutro będą lepsze,z pleneru :)
  21. Wiecie co ? :) Jak zobaczycie Miśka to go nie poznacie :) Trzeba będzie zmienić tytuł bo on już nic ze szpica nie ma :lol: Ale jest śliczny :loveu: Wygląda jak młody psiak :) Pani która go obcinała powiedziała że na nim był jeden filc :( Nawet wykąpać porządnie go nie umiałam :( A teraz ... :loveu:
  22. Nikt nie chce Nuśki? :( Nikt się nie odzywa i nie pyta o nią :(
  23. Dzięki :) Kupiłam szczotkę fajną dla Miśka od razu w drodze ze schronu miesiąc temu (Misiek jest u mnie już miesiąc :crazyeye:) i wyczesuje go co jakiś czas ale on ma taką gęstą i sfilcowaną sierść :( Myślę,że chyba mu ten fryzjer nie zaszkodzi?! Nie dam mu zrobić krzywdy ;) Jutro fotki Misiatego po metamorfozie :lol:
×
×
  • Create New...