Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Przepraszam ATLANTYDO,że się tak niecierpliwię ale wiadomo już coś? Dostałaś wiadomość od siostry?
  2. Mała łobuziara czeka na dom ...:)
  3. Misiaty szuka pani/pana :)
  4. Wierzę w Twoje zdolności :) Dziękuję Ci Pysiu :loveu:
  5. Nusia się przypomina :loveu:
  6. :kciuki: TRZYMAM KCIUKI W TAKIM RAZIE :kciuki: Transport w razie czego jest do zorganizowania :) Ale już nie gadam i nie zapeszam...
  7. HOOOOOOOOOOOOOOOOOP :multi:
  8. Dziękuję ATLANTYDO :loveu: Misiek jest w Tychach w domku tymczasowym.Mój nr tel.510 154 276 (w razie czego)Trzymam kciuki żeby siostra pokochała go od pierwszego wejrzenia :) Ten psiak zasługuje na dobry dom i dużo,dużo miłości......
  9. Poranny spacerek na pierwszą...Może ktoś szuka takiego przyjaciela jak Misiek?
  10. Dzięki Grażynko za fotki :)
  11. Pysiu a może by wykorzystać fotki ze strony 19tej i 20tej ?
  12. hoooopaj Nusia :multi:
  13. Dzięki :) Zaraz wyślę prośbę jeszcze raz :)
  14. Olu dziękuję za banerek :loveu: Śliczny :loveu:
  15. Podnoszę Nukę i idę spać ... dobrej nocy wszystkim ...
  16. Jak przenieść wątek do "psy do adopcji"?Może ktoś wie?Pisałam do jednego z moderatorów ale jak na razie bez odzewu.
  17. Kto przygarnie ślicznego kudłacza?
  18. Ramirez do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Nikt,absolutnie nikt nie wie co u Misiatego? :-(
  20. Synku ja tu codziennie zaglądam i cały czas trzymam mocno kciuki !!!
  21. Dziewczyny wszystko to jest też Waszą zasługą !!! Chylę czoła.Szacunek.
  22. Hoooooooooooopla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Kto uszczęśliwi Kajtusia?Czy on nie zasługuje na kochający domek?
  24. Tak Grażynko to bardzo żywiołowy i pełen energii piesek :)
  25. Hopla !!! Nuka szuka domu !!!
×
×
  • Create New...