Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Hopsaj Nuśka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. W górę Feluś po nowy wspaniały dom !!!
  4. Misiek to bardzo żywotny i energiczny psiak więc ... o 7-ej rano mam pobudkę a najpóźniej o 8-ej jesteśmy na spacerku :painting:
  5. Biegnij Sarunia do nowego domku !!! :Dog_run:
  6. Dziewczyny ... nie wiemy jak wyrazić wdzięczność ... Bardzo,bardzo,bardzo dziękujemy :calus:
  7. Hopaj Misiek do góry i idziemy spać...Tzn. ja idę bo Misiek już dawno chrapie...
  8. Podnoszę Nuśkę i idę spać ... :sleep2:
  9. I jeszcze chciałabym żeby druk był dobrej jakości.I nie musi być jakaś super szybka ta drukarka.Nie zależy mi na tym.Ważne żeby była ekonomiczna i dobrej jakości. A przepraszam może to głupie pytanie ale czy są takie drukarki na których można drukować też zdjęcia?
  10. Hopsaj Yoko wieczorkiem na pierwszą stronkę :lol:
  11. Podnoszę Frodziaka !!!
  12. Szaleje,szaleje ... :) I to tak,że łagodny Misiek czasem na nią się wścieka i warczy :lol:
  13. Dla mnie też :) Super :) Dziękujemy :loveu:
  14. Nikt nie zagląda do Nuśki :-(
  15. Podnoszę Synka. Może ktoś go wypatrzy teraz na 1szej stronie?
  16. Czekamy na wiadomości co u naszego "złotowłosego"?
  17. Wielbiciele "haszczaków" pilnie poszukiwani !!! Prawie-husky w potrzebie !!!
×
×
  • Create New...