Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Nikt nie chce Misia? :( :( :(
  2. Nie ma nikogo kto pokochałby Nukę? Nikomu się jeszcze nie spodobała? Nikogo nie urzekła jej kochana,ciekawska mordka? :( :( :(
  3. Właśnie wróciłam do domu...A Misio radośnie mnie powitał :) On jest przekochany...cichutki,spokojny,wierny psiak...
  4. Też mam taką nadzieję...
  5. Szacunek dla Twojej siostry ATLANTYDO.To jest ważna decyzja.Cenię ludzi,którzy mają takie podejście i nie robią nic pochopnie pod wpływem chwili i emocji.Dziękuję Ci za dobre chęci :)
  6. :loveu: DZIĘKI :loveu: Też jestem tego pewna :fadein:
  7. Ja Ci zaraz dam "zasiedzi się" :razz:
  8. Frodziak szuka domku :)
  9. Śliczny biedulek :-(
  10. Nusia wskakuje na pierwszą po domek :)
  11. Misiaty Misiek hooooooooooooooop :)
  12. A ATLANTYDA i jej siostra się nie odzywają :placz:
  13. I dobranoc :) Może jutro tzn.dzisiaj ktoś zauważy Nukę?
  14. Dziękujemy :Rose: Pysiu jesteś wspaniała :loveu:
  15. I znowu spacerek na pierwszą :painting:
  16. I znowu spacerek :painting:
  17. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Hooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. :loveu: WIELKIE DZIĘKI :loveu: [LEFT]Wracaj do zdrowia Pysiu :) [/LEFT]
  20. Właśnie wróciliśmy ze spacerku po lesie :) Teraz pora na spacer wirtualny :)
  21. Ale się denerwuję :-( Chciałabym żeby Misiek znalazł najlepszy domek jaki można sobie wymarzyć ...
  22. OK.Dziękuję :loveu:
  23. Nikt nie pyta o Nusię ... :placz:
×
×
  • Create New...