Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [SIZE=+6]261859 Signatures Total bez komentarza
  2. Niestety nie ... :(
  3. [quote name='kaja555']Córka znajomego z pracy podobno szuka pieska. Sama ma kilkuletnią córkę, więc przekazałam plakacik Nuki, bo Nuka chyba najbardziej ze wszystkich tymczasowiczów nadaje się do zabawy z dziećmi. Zobaczymy, może nic z tego nie wyjdzie, a może coś jednak?:modla:[/quote] :loveu: DZIĘKUJEMY :loveu:
  4. A ja chciałabym coś napisać,ale brak mi słów... Jestem bardzo,bardzo wzruszona...I bardzo,bardzo szczęśliwa :loveu:
  5. Trzymam mocno kciuki !!! :thumbs:
  6. Domysły z czegoś się biorą.Jeśli coś wiecie to napiszcie o tym.
  7. Jutro wieczorem kończy się drugie allegro Miśka.Niestety nie ma obserwatorów,nikt nie pyta na gg ani nie dzwoni.Żadnego odzewu... :(
  8. Frodziaczku kudłaczku hop na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Chyba,że w wigilijny wieczór Madziu... ;)
  10. Gwrantuję,że Nuśka wniesie wiele radości i energii do nowego domku :)
  11. Wczoraj rozmawiałam z Grażynką na temat zdrowia jej zwierzyńca i pozwolę sobie napisać,że Feluś czuje się lepiej ale nadal nie umie zrobić koopki :(
  12. wszystko Już Zostało Powiedziane. Podpisuję Się Pod Wszystkimi Wyrazami Szacunku I Podziwu. Chylę Czoła Przed Wami Dobrzy Ludzie !!! Bardzo,bardzo Się Cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Jest u mnie na tymczasie. Pomimo,że ma dopiero pół roku to ma wyjątkowego pecha :( Zabrałam ją w lipcu ze schroniska i od razu znalazła dom. Jednak po 3 miesiącach nowi państwo oddali mi ją z powodu ciąży pani. Ponownie znalazłam jej dom i po 3 tygodniach wróciła do mnie. Powód:nieodpowiedzialność nowej właścicielki.Przykre...
  14. Nie jest malutka ale też nie duża. Sięga poniżej kolana.
  15. Ja też chciałabym być na spotkaniu :placz: Ale niestety w piątek pracuję od 16tej do późna :placz:
  16. To tak samo jak z naszym Miśkiem :) Po wizycie u fryzjera wszyscy myślą,że przygarnęliśmy szczeniaka :lol:
  17. Hopsaj Nuśka na pierwszą !!!!!
  18. Na razie nikt nie pyta,nikt nie dzwoni... Mam nadzieję,że to się zmieni...To przekochany psiak i zasługuje na najlepszy domek :)
  19. Ludzie więcej optymizmu i zaufania !!!Dosyć już nieszczęścia!!! Tego psiaka do końca życia na pewno będą spotykały już tylko dobre rzeczy. Ja w to wierzę.
  20. Jak tam obserwator Froda? Odezwał się? Trzymam kciuki :thumbs:
  21. Felek bądź twardy :) Tak jak zawsze :)
  22. Ja też wierzę,że znajdziemy dom dla Maro !!! Przelałam na jego konto pieniądze (100 zł).Na dobry początek. I porozsyłałam linka do znajomych. TRZYMAM MOCNO KCIUKI :thumbs:
  23. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Mam teraz na tymczasie 12-letniego psiaka z tyskiego schroniska.Też nie widzi ale pomimo to radzi sobie świetnie.Na bezpiecznym terenie,z reguły w lesie odpinam mu smycz i on bez problemu sobie drepta. Mam nadzieję,że znajdzie się Ktoś kto pokocha tego psiaka całym sercem.Należy mu się najwspanialszy dom i najlepszy Pan/Pani do końca jego dni.Nie będę pisać czego życzę temu kto go tak okaleczył...:angryy: Bo brak słów... Trzymam mocno kciuki i oferuję pomoc finansową.
  24. Witaj Lemi :) Nuka jest niedużą sunią.Weterynarze i znawcy tematu mówią,że na pewno nie urośnie powyżej kolana.W tej chwili mieszka wraz ze mną,moim 13-letnim synem,dwoma kotami i psem i jest OK :) Starałam się ją ułożyć i przystosować do życia w różnych warunkach ;) Zostaje w domu sama (a raczej tylko z resztą zwierzyńca) na ok.8 godzin ale czasem nawet zdarzało się,że na 10-11 godzin. Na pewno w tym czasie nie szczekała i nie wyła bo pytałam sąsiadów. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chciałabyś/chciałbyś ją zobaczyć i mieszkasz blisko Tychów to nie ma problemu.Zapraszamy :)
×
×
  • Create New...