Chcę żeby go przede wszystkim wyczesał i może podciął tu i ówdzie fachowiec :) Po pobycie w schronisku ma zaniedbaną i sfilcowaną sierść :( Wyczesywanie przeze mnie daje chwilowe rezultaty :(
Wracam do domu ... oczywiście co najpierw robię? ;) Siadam do kompa i sprawdzam allegro :) Chciałam oznajmić,że Nuke odwiedziły 144 osoby i ... ma już [B][SIZE=3]2 [/SIZE][/B]obserwatorów !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Uwaga,uwaga !!! Składam raport:na allegro Nuki weszły do tej pory 94 osoby,tzn.wyświetlono ją tyle razy ale ...
[SIZE=4]KTOŚ OBSERWUJE NUKĘ !!! [B]:multi: :multi: :multi:[/B][/SIZE]
Kochane moje dziękujemy Wam :loveu:
Dzisiaj z pomocą grazyny9915 założyłam Misiatemu allegro :multi:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=256935813
Fotki z dzisiejszego spacerku :)
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5019/misiekinuka009jh8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/479/misiekinuka014sm7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6791/misiekinuka018pb4.jpg[/IMG]
Dzisiaj idziemy na długi spacer do lasu i postaram się zrobić Misiatemu fotki.Nie jest to takie proste,bo z reguły chodzę na spacery z psami sama a Misiek jest bardzo ruchliwy jak na swój wiek :Dog_run: