Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Sprawdziłam przed chwilą allegro i Nukę obserwuje już tylko 1 osoba :( czyli ta druga zrezygnowała :(
  2. Chcę żeby go przede wszystkim wyczesał i może podciął tu i ówdzie fachowiec :) Po pobycie w schronisku ma zaniedbaną i sfilcowaną sierść :( Wyczesywanie przeze mnie daje chwilowe rezultaty :(
  3. W internecie znalazłam tylko jeden telefon.Adres:Armii Krajowej 5.
  4. :placz: zadzwoniłam do fryzjera :placz: zlikwidowali :placz:
  5. Wracam do domu ... oczywiście co najpierw robię? ;) Siadam do kompa i sprawdzam allegro :) Chciałam oznajmić,że Nuke odwiedziły 144 osoby i ... ma już [B][SIZE=3]2 [/SIZE][/B]obserwatorów !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  6. Spacerek na 1szą :painting:
  7. Czy już wiadomo coś konkretnego o poprzednich właścicielach Felusia?
  8. Wieczorny skok na 1-szą stronę a może ... do czyjegoś serca? :)
  9. Uwaga,uwaga !!! Składam raport:na allegro Nuki weszły do tej pory 94 osoby,tzn.wyświetlono ją tyle razy ale ... [SIZE=4]KTOŚ OBSERWUJE NUKĘ !!! [B]:multi: :multi: :multi:[/B][/SIZE]
  10. Misiek dziękuje i na 1-szą wskakuje :multi:
  11. Kochane moje dziękujemy Wam :loveu: Dzisiaj z pomocą grazyny9915 założyłam Misiatemu allegro :multi: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=256935813
  12. Grażynko allegro to ona ma akurat dzięki Tobie :loveu: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=256916472[/URL]
  13. Misiaty na 1-szą !!! Może ktoś Cię wypatrzy w niedzielny wieczór?
  14. Nuśka skacze na 1-szą !!!
  15. fotek c.d. :) [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/937/misiekinuka020qb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/571/misiekinuka022vg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4214/misiekinuka025sc9.jpg[/IMG]
  16. Fotki z dzisiejszego spacerku :) [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5019/misiekinuka009jh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/479/misiekinuka014sm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6791/misiekinuka018pb4.jpg[/IMG]
  17. Fotki ze spacerku :) z ciocią :)
  18. Dzisiaj idziemy na długi spacer do lasu i postaram się zrobić Misiatemu fotki.Nie jest to takie proste,bo z reguły chodzę na spacery z psami sama a Misiek jest bardzo ruchliwy jak na swój wiek :Dog_run:
  19. Yoko jest spragniona miłości i chce mieć swojego pana/panią tylko dla siebie przez cały czas :(
  20. Wczoraj poszczęściło się Mufce i 8-letniej jamniczce z tyskiego schroniska,więc może jutro będzie "WIELKI DZIEŃ" dla Froda? :)
  21. Urocza ale nikt jej nie chce :-(
  22. Niezawodna Pysia :loveu: Zawsze można na nią liczyć :loveu: Dziękuję w imieniu Miśka :)
  23. Yoko szuka domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...