[quote name='grazyna9915']Weszłam na ten wątek z taką nadzieją, że psina ma swój nowy domek.[/quote]
Ja też za każdym razem jak wchodzę na neta mam nadzieję na jakiekolwiek pytanie,jakiekolwiek zainteresowanie Nuśką. Ale niestety nikt o nią nie pyta :(
W tej chwili sprawdziłam allegro i obserwują ją 3 osoby. Ale nie cieszę się z tego żeby nie zapeszyć. Będę się cieszyła jak Nuka znajdzie dom,pobędzie tam dłużej niż w dwóch poprzednich i będzie szczęśliwa. A jej nowy właściciel nie odda jej już nigdy za żadne skarby. Bo w swoim zaledwie półrocznym życiu ma ogromnego pecha :( A napewno na to nie zasługuje...:(