Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Mam nadzieję,że samopoczucie lepsze Felusiu :)
  2. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!
  3. Hopsaj Nuka !!! Pokaż się światu !!!
  4. Yoko wskakuj na pierwszą!!! Może ktoś Cię wypatrzy i pokocha?
  5. Niestety nikt...:( Na allegro obserwują ją 3 osoby ale odzewu nie ma...:(
  6. Widziałam dzisiaj Felusia :( Jaki biedulek :( Chudzinka się z niego po tej chorobie zrobiła :( Wracaj Felicjan do zdrówka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Podnoszę Misiatego :)
  8. Pracuję do 16tej ale postaram się nie spóźnić :) Czekajcie na mnie !!!
  9. Trzymajcie mocno :loveu:
  10. [quote name='beka']Kobitki zajrzyjcie na przygarnę psa. Jest pani z Tych chętna na szczeniaka chłopczyka (małego). Macie takiego maluszka?[/quote] Niestety nie mamy małego szczeniaczka :roll: Najmłodsza jest Nuka a reszta ferajny to starsze pieski i sunie.Może w schronisku?Zapytam Grażynę. Dziękujemy beka :)
  11. To masz prawdziwy szpital w domu :( Oby Yoko szybko wyzdrowiała.
  12. Wiecie co?Miśka obserwują na allegro 2 osoby :grins:
  13. [quote name='kaja555']Brydzia, ja się też nie kryję, mam 27 lat;) Po krótce przedstawię Ci nasza grupę: - otóż magda222 i grażyna9915 to takie nasze GURU:loveu: - prowadzą tyskie domy tymczasowe, obecnie mają razem 5 piesków na tymczasie, które wcześniej były w schronisku:-( - Mada to artystka, pisze wiersze, świetnie rysuje no i zakłada mnóstwo wątków tyskich bid schroniskowych - Arlene pracuje nad stroną internetową, jak już wspominałam fantastyczną - no i Dianeczka, która coś ostatnio mało się na dogo pojawia:mad: i może się za niedługo sama przedstawi...pewnie się zakochała...?;) Albo studiuje ksiązkę o tresurze psów... Mada, Arlene i Dianeczka może są młode, ale maja naprawdę imponujący staż i wiedzę w niesieniu pomocy psiakom - ja się od nich cały czas uczę;) Wszystkie zakładają wątki psiakom, pomagają je podnosić codziennie, rozwieszają po Tychach plakaty, pomagają w organizowaniu imprez...można by tak pisac i pisać...[/quote] Co?! Ja GURU?!? Chyba mnie przeceniasz :oops: Grażynka owszem,ta kobita odwala kawał niezłej roboty i daleko mi do niej :oops: Zresztą od naszej młodej gwardii też mogłabym się wiele nauczyć ;) Poświęcają cały swój wolny czas na pomoc zwierzętom. I jeszcze chciałam powiedzieć,że z mojej strony nie jest to fałszywa skromność.Acha i jeszcze chciałam powiedzieć,że nasza Arlene też rysuje (widziałam u Grażynki na ścianie portrecik Suni) i pisze (założone przez nią wątki chwytają za serce) i jeszcze super banerki robi :)
  14. Wiecie co? Nie chcę zapeszać,ale przed chwilą pierwszy raz zajrzałam na allegro Miśka i pierwszy raz ... ma obserwatora !!! :multi: Wiem,że to nic jeszcze nie znaczy ale tak jakoś się ucieszyłam :lol:
  15. [quote name='kaja555']Toż to pierwszy śnieg Nuki!:evil_lol: Nuka się bardzo podobała, ale małą dziewczynką opiekuje się babcia, która nie jest pewna czy da radę. Więc dalej się zastanawiają....:niewiem:[/quote] Nie chcę nikogo zniechęcać,ale Nuka to żywiołowa i pełna energii sunia. Niech wezmą to pod uwagę. Chciałabym,żeby osoba która zechce Nuśkę przygarnąć dobrze się zastanowiła. Możemy nawet umówić się na wspólny spacerek. Bardzo chciałabym,żeby to było naprawdę do trzech razy sztuka i znalazła domek już na stałe.
  16. Mały Kajtuś czeka w schronisku na swojego Pana lub Panią... Na pewno odwdzięczy się miłością,wiernością...To cudowny,łagodny psiak. Czy znajdzie ciepły i kochający dom jeszcze w tym roku? Mocno trzymam za Ciebie kciuki Kajtusiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Mam nadzieję,że Feluś lepiej się czuje?
  18. Szkoda,że nie widzieliście dzisiaj Nuśki jak szalała po śniegu :megagrin: Diablica mała w takim była szoku :lol!: Złapać jej później nie mogłam :evil_lol:
  19. Czy wiadomo coś konkretnego a propos powyższego czyli adopcji Yoko przez agate56? Czy zapadły jakieś decyzje?
  20. Zrobiłam dziś Miśkowi nowe allegro. Po raz trzeci. Czy będzie do trzech razy sztuka? Trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. [quote name='Brydzia_']magda222 tak jestem z okolic Tychów ;) kaja555 to może mnie tez nie beda mieli za złe jak się uczepie :razz: a jaka tu jest średnia wiekowa? :eviltong:[/quote] Wszyscy,którzy chcą pomóc bardzo mile widziani :) Bez względu na to skąd są i gdzie mieszkają :) A średnia wiekowa...hmm hmm...ja niedługo skończę 34 lata :) Więc rozpiętość wieku duża :) Ale to chyba nie ma dużego znaczenia bo wszystkich nas łączy miłość do zwierząt i chęć pomocy im :) A to najważniejsze :)
  22. [quote name='Brydzia_']tzn ;> jeśli można zapytać :P Jeśli mam być szczera to nawet nie wiem gdzie dokładnie w Tychach to schronisko się znajduje :( Ale ciesze się że odnalazłam to forum...i żałuje że dopiero teraz.[/quote] Arlene ma 15 lat i chyba nie bedzie miala mi za zle ze to ujawnilam ;) Schronisko znajduje sie w Urbanowicach kolo Tychow.Dojazd do niego jest na mapce na pierwszej stronie watku. Na pomoc nigdy nie jest za pozno :) Jestes z Tychow lub okolicy?
  23. Ja też jestem pełna podziwu :) Tym bardziej że Arlene jest bardzo młodą osóbką :)
×
×
  • Create New...