Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooppp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. A ja podnoszę późnym wieczorkiem albo nawet bardzo późnym...
  3. Święta racja Madziu ... Hooop na pierwszą !!!
  4. Ponownie na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Hoooooooooooooooooopaj na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Ponownie do góry !!! Hoooooooooooooooooooooooooooopaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Hooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Witaj Wandziu :) Odpowiadam:wet schroniskowy określił wiek Misia na 10 lat ale jak poszłam z nim do lecznicy gdzie leczę całą ferajnę to wetka określiła go na minimum 12 lat.Stąd te niedokładności. Misiek będzie u mnie tak długo jak będzie trzeba.Na pewno nie wróci już nigdy do schronu.Jeśli zajdzie taka potrzeba to zostanie u mnie na zawsze.Jedno jest na 100% pewne:NIE ODDAM GO OBOJĘTNIE KOMU I OBOJĘTNIE GDZIE. Jednak sytuacja wygląda tak,że jeśli Misiek zostanie u mnie na zawsze to nie będę mogła wziąć ze schronu innych psiaków ani kotów i im pomóc :(
  10. Hooooooooooooooooooooop do nowego domciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Nie chcę zapeszać ale ... może Nusia będzie miała domek :) Boję się na razie mówić o konkretach.Trzymajcie kciuki !!!!!!
  13. Przepraszam ale trochę nie jestem w temacie :( Dlaczego oddano Pacziego?
  14. Podnoszę ... Mam nadzieję,że Mona znajdzie wreszcie dom :(
  15. Kapselek na pierwszą !!!
  16. [quote name='grazyna9915']Magda222 już potrafi wystawiać allegro, więc może delikatnie ją naciągniemy?[/quote] Przepraszam ale dopiero teraz trafiłam na ten wątek :( Nie wiedziałam o tym o czym tu pisałyście :( Szkoda :(
  17. Ja też nie wiem co się dzieje :( Tracę wiarę...Co przerwie naszą złą passę? Przydałaby się chociaż jedna udana adopcja i power od razu by nam wrócił.
  18. Jak tam Klapsik? Na pierwszą psiaku !!!
  19. Azorek hooop do góry !!!
  20. Foxi na pierwszą po domek !!!
×
×
  • Create New...