Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Może uratowałam Miśka ale nie uratowałam Kajtusia :placz:
  2. Za zgodą Grażynki ogłosiłam Liska na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=279754422[/url]
  3. Zamieściłam go na: [URL]http://katowice.gumtree.pl/katowice/83/16800083.html[/URL] [URL]http://katowice.adsorati.pl[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl[/URL] [URL]http://ofertownia.pl/[/URL] [URL]http://www.etychy.org[/URL] [URL]http://www.tukup.pl/[/URL] [url]http://www.top-ogloszenia.com[/url]
  4. Czarodzieje całego świata łączcie się i sprawcie żeby Misiek znalazł dobry,kochający domek.To naprawdę wspaniały psiak!!!
  5. Podnoszę...Misiek w dalszym ciągu szuka domu :( Nikt o niego nie pyta :( Nie było w jego sprawie ani jednego telefonu :( Nic :(
  6. [B]Szukamy domku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  7. [B]Na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  8. Na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='kaja555']Cezarku, może Mikołaj ci dom przyniesie w prezencie?[/quote] Święty Mikołaju,pamiętaj o tyskich psiakach :)
  10. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Może grudzień będzie szczęśliwszy dla psiaków z tyskiego schroniska?
  12. Na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Koran wskakuje na pierwszą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='ma_ruda']No proszę, jaki z Frodo "nocny marek"- wciąz wskakuje na pierwszą stronę;)[/quote] Za wszelką cenę chce znaleźć Pana lub Panią :)
  15. [CENTER][SIZE=3][B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny szukają domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [/SIZE][/CENTER]
  16. [COLOR=Red][B][SIZE=3]PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szukamy domku dla ślicznotki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
  17. Tak to już jest,że dla wielu pies to "tylko" pies,zwierzę a nie członek rodziny.Nawet przez pamięć o zmarłym,nierzadko bardzo bliskim człowieku (właścicielu psa) rodzina nie stara się zapewnić kąta,miski z jedzeniem i odrobiny czułości jego wiernemu przyjacielowi :-( :-( :-( Pozbywają się Go jak starej i nikomu już niepotrzebnej "pamiątki" po zmarłym :-( :-( :-(
  18. Wskakujemy na pierwszą !!!!!
×
×
  • Create New...