Tak to już jest,że dla wielu pies to "tylko" pies,zwierzę a nie członek rodziny.Nawet przez pamięć o zmarłym,nierzadko bardzo bliskim człowieku (właścicielu psa) rodzina nie stara się zapewnić kąta,miski z jedzeniem i odrobiny czułości jego wiernemu przyjacielowi :-( :-( :-( Pozbywają się Go jak starej i nikomu już niepotrzebnej "pamiątki" po zmarłym :-( :-( :-(