Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Wszyscy trzymamy kciuki :thumbs: Na pewno będzie dobrze !!!
  2. Będą fotki,będą... :) Tylko z czasem u mnie krucho ostatnio :(
  3. podnoszę maleństwo ... nie można czekać ...trzeba go jak najszybciej zabrać ... największe szanse ma w domku wśród kochających go ludzi ...
  4. Asiu banerek nie działa :-( Może coś źle zrobiłam :-(
  5. Asiu zajrzałam i wkleiłam u siebie banerek.Zaraz podeślę linka znajomym.
  6. Mi też :-( :-( :-( Nie zdążyłyśmy znaleźć mu domu :-( :-( :-(
  7. Asiu M możesz w miejscu Miśka czyli Małego zamieścić banerek innego biedactwa.Czy mógłby to być Szafirek?To teraz najcięższy przypadek w tyskim schronie.Pilnie szukamy mu chociaż DT a najlepiej DS. [SIZE=3] [SIZE=2]Banerek Kajtusia też możesz zastąpić innym.Kajtuś już za Tęczowym Mostem :(
  8. podnoszę ...
  9. [B]Ja też trzymam kciuki [/B]:thumbs: :thumbs: :thumbs:
×
×
  • Create New...