Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Głos oddałam.
  2. Serce mi po prostu pęka z rozpaczy...:-(
  3. Ale boli mnie to że w tak głupi sposób zakończyło się jego życie.Przez ostanie 2 dni przez moją głowę przewinęło się tysiąc myśli.Nie mogę w to uwierzyć.
  4. Dziękuję Irenko.Ja też go bardzo kochałam i kocham.Jest małym kawałeczkiem mnie.Nie umie się pozbierać.Nie mogę sie z tym pogodzić.To niesprawiedliwe.
  5. Nie wiem jak mam to napisać.Nie wiem jakich użyć słów nawet.Nie mam siły ale wiem że muszę Was o tym powiadomić.Misiek nie żyje.Nie ma już mojego kochanego Miśka.2 stycznia przyjechali do mnie znajomi.Nocowali u mnie w domu.Rano jak wstali otworzyli balkon.Nie wiem w którym momencie i jak to się stało ale Misiek wślizgnął się do nich.Wyszedł na balkon i wypadł.Nie był przeze mnie wypuszczany na balkon.Pewnie biedulek myślał że wyszedł na podwórko.Nie potrafię tego zrozumieć.Po tych wszystkich perypetiach w Krakowie...Po całym jego życiu...Pobycie w schronie...Miał żyć!!!Miał swoje ostatnie lata przeżyć po królewsku!!!Był taki szczęśliwy.Ciągle merdał ogonkiem.Dostawał leki.Dolegliwości z serduszkiem minęły.Wszyscy myśleli że to szczeniak.Taki był ożywiony i ruchliwy.Taka mała iskierka.I ta moja kochana iskierka teraz zgasła...Mój pierwszy w życiu pies.Mój własny kochany Misiek.
  6. Także poproszę o nr konta.Pomogę w miarę możliwości. Trzymam za Was kciuki !!!
  7. [B]Azorek czeka na wieści o nowym domku !!![/B]
  8. Wiadomo co u Saby?
  9. Nikt nie zagląda do Wolfiego? :-( :oops: :-(
  10. [B]Szukamy domu dla Foxi !!![/B]
  11. [B]Taki piękny psiak !!! To niemożliwe że nikt go nie chce !!![/B]
  12. Frodziaczku wskakuj na pierwszą !!!
  13. Szansa jest zawsze...Trzeba wierzyć...
  14. Kubulku wskakuj na pierwszą ... A najlepiej od razu do nowego domku!!!
  15. A może jeszcze w tym roku ktoś go wypatrzy i zabierze go do wymarzonego,cieplutkiego i kochającego domku?
  16. No właśnie :)
  17. Obiecałam ale niestety nie mam czasu ich zrobić :(
  18. Śledzę cały czas wątek...To przerażające... Gdzie wpłacać pieniądze?Czy jest ktoś na miejscu kto mógłby nimi rozsądnie dysponować?Czy wojsko które pomagało wcześniej w przewiezieniu jedzenia nie mogłoby pomóc?
  19. [quote name='maciaszek']Mnie się Twój "list" Vitis podoba. Myślę, że możemy go nawet wysyłać pojedyńczo. Tak na dobry początek. Trzeba zrobić jak najwięcej zamieszania. Każdy z urzędasów dba o swój tyłek i bojąc się zbyt wielkiego zamieszania będzie może w stanie przerwać ten układ, o którym wspominasz Beciu666. Warto spróbować. Im więcej mediów będzie o tym mówić, im więcej organizacji pro zwierzęcych się zainteresuje, tym lepiej![/quote] Zgadzam się z Tobą. Chętnie pomogę w taki sposób że np.kupię większą ilość karmy,witaminy i prześlę kurierem od razu do Orzechowic.Ale najpierw muszę mieć pewność że będę mogła to przesłać do zaufanej osoby która odpowiednio tym rozporządzi.Jeśli ktoś z Was wolontariuszy się tego podejmuje tzn dopilnuje żeby karma trafiła do żołądków psiaków i kotów to poproszę o adres.
×
×
  • Create New...