-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
magda222 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam wątek...:-( :-( :-( [B]Belula[/B] :loveu: :loveu: :loveu: Brak mi słów... :modla: :modla: :modla: -
Szkielet labradora zostawiony sobie!!!!!! PILNIE DOM!!!
magda222 replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska Axelowa']Cukier ma swoje wątki tu: [URL]http://www.fundacjagoldenom**********/inne-zakonczone,8/szukam-domu-dla-cukra-mieszanca-goldena-z-labradorem,271.html[/URL] i tu: [URL]http://www.goldenretriver**********/psy-do-adopcji,35/szukam-domu-dla-cukra-mieszanca-goldena-z-labradorem,2313.html[/URL] Byli nawet jacyś chętni na jego adopcję... Niestety Pan Cukra milczał.[/quote] U mnie oba linki nie działają.Ponawiam pytanie:w razie robienia ogłoszeń na kogo podawać namiary? -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Przy robieniu ogłoszeń na kogo podawać namiary? -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Balbinka na 1szą!!! -
Starszy pobity mix COCER SPANIEL KATOWANY NA ULICY!!!MA DOM
magda222 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam wątek :placz: Trzymam kciuki żeby szybko znalazł się kąt dla spanielka. -
Szkielet labradora zostawiony sobie!!!!!! PILNIE DOM!!!
magda222 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Może poogłaszać psiaka?Mogę pomóc.Tylko na kogo podawać namiary? I może na pierwszej stronie postu zamieszczać na jakich stronach Cukier został ogłoszony,żeby się nie powielać? -
[COLOR=Red]Grażynko nie widziałaś w schronisku takiej suni:[/COLOR] [B]Zaginęła Negra - w Mysłowicach w okol ul. Janowskiej - to na pograniczu z Katowicami - Giszowcem! [/B] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3259/dsc0208ii4.jpg[/IMG] to pies, który tylko szukał miejsca gdzie się wcisnąć w kąt - nie wiem jak znaleźć psa, który jeśli wychodzi to tylko nocą i pewnie tylko po kątach się czai, nie wyjdzie na wołanie, jest kompletnie zamknięta w sobie :-( Zostały powiadomione lecznice, schroniska, straż miejska, porozwieszane plakaty, przeczesane okoliczne krzaki, sąsiednie podwórka, zabudowania;
-
PRZEKOCHANY ALF ma dom u Bączek!! DZIĘKUJEMY!!! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[CENTER]:klacz: [B]Ja też,ja też bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :klacz: [/CENTER] -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
magda222 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Hoopaj na pierwszą !!! -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda :( Allegro Rudzika odwiedziło 230 osób. I nic...:( -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Nowe allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=427398551[/URL][/B] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
magda222 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Zakupiłam i wysłałam na adres Pogotowia i Straży dla Zwierząt 30 kg karmy dla psów.Powinno przyjść kurierem jeszcze w tym tygodniu.