-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Ogłaszam konkurs na imię dla psiaka. -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
DIF byłoby super gdyby udało się zamieścić ogłoszenie w "MP" :loveu: Zdjęcia psiakowi robiła grazyna9915.Skontaktuję się z nią i przekażę żeby przesłała Ci fotki. Mi też zależy żeby ten bidulek znalazł dobry dom.Do tej pory jego allegro odwiedziło ponad 500 osób ale nikt się nie odezwał :( -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']A może by go dać do czasopisma"Mój Pies"??? Co oprawda ono sporo kosztuje,ale wiele osób je kupuje...Kącik adopcyjny jest nieodpłatny... A adopcje są...[/quote] A jak to zrobić? -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Myślałam też o tym żeby zrobić mu plakaciki i porozwieszać. -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Mija doba od ukazania się ogłoszenia na allegro... Małego obejrzało 112 osób.Jestem pełna nadziei,że znajdzie dobrego opiekuna. -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję... Do tej pory allegro psiaka odwiedziły 64 osoby.To chyba sporo? -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
magda222 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
[B]Hooooooooooooooooop na pierwszą !!! [/B] -
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Jego allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=420435614[/url] Trzymajmy mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Synuś ... [*] [*] [*] Neris :glaszcze:
-
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE="3"]Kochani, jak pięknie to ujęła Agata51 - Dagusia już w objęciach Dygusia za TM... Sunia dożyła sędziwego wieku zadbana i kochana u zuziM, której z całego serca dziękuję za opiekę i miłość do niej. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspomagali naszą Dagmarkę. Pozwoliłam sobie spadek po Dagusi 246,05 zł przekazać na konto Rockiego. To psiak, który w tyskim schronisku, za słynnymi niebieskimi kratami czeka na lepsze jutro... http://www.dogomania.pl/threads/219478-ROCKI-uratujmy-wsp%C3%B3lnie-kolejnego-tyszaka-zza-niebieskich-krat-!!! Na koncie Dagusi u zuziM po ostatnim rozliczeniu zostało 50 zł. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko temu, ale przekazałam je na leczenie Mikusi. Dla niezorientowanych to także sunia z tyskiego schroniska, która już 2 lata jest u zuziM. W tej chwili Mikusi sparaliżowało tylne łapki, więc każda złotówka na diagnostykę i leczenie jest bardzo cenna. http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-ale-szuka-domu... JESZCZE RAZ BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ!!! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zbieramy fundusze na hotel dla Dygusiowej! Aktualne deklaracje: Certusowa 20 zł anett 10 zł kaja555 10 zł agata51 60 zł coronaaj 40 zł koss 20 zł acha44 10 zł ala 10 zł magda222 10 zł Tymotea 25 zł _Lara 10 zł ----------------------------------------- razem: 225 zł Deklaracje jednorazowe: Maszaberla 30zł LakusiowaPani ? Bambino 30zł Piromanka 40zł Dogo07 10zł bico 50zł agat21 20zł Piromanka 40zł szuwar 30zł Bjuta 50zł Masza4 20zł madzia828 20zł olutka55 20zł giselle 10zł ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- ROZLICZENIE Podzieliłam czas pobytu Dagusi w hoteliku na okresy: I - 23.08.-22.09.2009. II - 23.09.-22.10. III - 23.10.-22.11. IV - 23.11.-22.12. V - 23.12.-22.01.2010. VI - 23.01.-22.02. VII - 23.02.-22.03. VIII - 23.03.-22.04. IX - 23.04.-22.05. X - 23.05.-22.06. XI - 23.06.-22.07. XII - 23.07.-22.08. XIII - 23.08.-22.09. XIV - 23.09.-22.10. XV - 23.10.-22.11. XVI - 23.11.-22.12. XVII - 23.12.-22.01.2011. XVIII - 23.01.-22.02. XIX - 23.02.-22.03. XX - 23.03.-22.04. XXI - 23.04.-22.05. XXII - 23.05.-22.06. XXIII - 23.06.-22.07 XXIV - 23.07.-22.08. XXV - 23.08.-22.09. XXVI - 23.09.-22.10. XXVII - 23.10.-22.11. XXVIII - 23.11.-22.12. XXIX - 23.12.-22.01. XXX - 23.01.-22.02. Wpłaty: Certusowa (20 zł) XXX Anett (10 zł) XXVIII Kaja555 (10 zł) XXVIII Agata51 (60 zł) XXVIII Scorpio133 (20 zł) IX (deklaracja wycofana) Zdwrdwd (15 zł) XI (deklaracja wycofana) Bambino (5 zł) X (deklaracja wycofana) Jasza (10 zł) XXIII (deklaracja wycofana) Coronaaj (40 zł) XXVIII Aneta355 (10 zł) IX Koss (20 zł) XXX Psiulka (5-10 zł?) I wpłata (wpłata jednorazowa?) Acha44 (10 zł) XXIX Ala (10 zł) XXVII Magda222 (10 zł) XXVIII [SIZE=2]Tymotea XXVIII polubek XXVI [COLOR=#ff8c00](deklaracja wycofana) _Lara XXVIII + 200 zł wpłata jednorazowa ze spadku po Balbince (*) + 100 zł Kundelkowa Skarpeta + 220 zł spadek po Uranku 27.03. - 10 zł zakupiłam pakiet ogłoszeń dla Dagusi 29.08.11. - 30 zł szczepienie 04.12.11. - 100 zł badania+leki Saldo na dzień 04.12.2011. : [SIZE=4]246,05 zł Dagusia już w hotelu!!! Dzięki ogromnej miłości jaką dziennie dostaje od ZuziM nasza kochana Dagusia coraz bardziej się otwiera! Dziś - 27.08 - wyszła ze swojej budki :D jest przekochana, sami zobaczcie :D ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tekst do ogłoszeń: Zapewne nie znasz losu Dagusi. DO niedawna my go znaliśmy, ale w żaden sposób nie potrafiliśmy go odmienić. Czekaliśmy aż czyjeś serce poruszy się w końcu na widok Daguni i wyrwie ją z szarości i schroniskowej codzienności. Jednak tych kilka serc na tyle zostało poruszonych, że Dagunia zaczęła nowy rozdział swojego życia. Zamieszkała w psim hotelu, gdzie czułość i bliskość człowieka sprawiają, że Dagunia zaczyna inaczej odbierać świat. Już nie jest taką zalęknioną, smutną sunią. Na widok swej opiekunki często tańczy pirueciki, daje się dotknąć, chce być z człowiekiem. Chce znaleźć przyjacieła, ale takiego na całe życie. Wiernego, oddanego, która ją do siebie przekona. Dagusi należy się pewna stałość w życiu. Nie chcemy żeby jej nosek musiał do końca życia wąchać trawę w hotelu. Chcemy żeby mogła czuć się bezpieczna już na zawsze, otulona ciepłem i miłością swojego nowego Pana bądź Pani. Dagunia to pies wyjątkowy. Jak i jej zachwycający wygląd. Mimo swojego dojrzałego wieku nie straciła błysku w oczach, ochoczo wychodzi ze swojej budki i z zaciekawieniem poznaje świat. Jest delikatną sunią, wymaga dużo czułości i cierpliwości. Lubi wygrzewać się w promieniach słońca, na zielonej trawce, i właśnie takiego domu szukamy dla Dagusi. Domku, gdzie poczuje zapach zielonej trawy, oczka będą się zamykać pod wpływem słońca, a ciepełko będzie rozchodzić się po tym miłym futerku. Dagunia wymaga spokoju i zasługuje na pełne bezpieczeństwo. Nie może być narażona na większe stresy. Musi poznać człowieka od jego najlepszej strony. Tą ciemniejszą stronę na tyle poznała, że mocno wryła się w jej psiej główce. Jeśli jesteś domem, który zauroczył się w poczciwej i spokojnej Daguni, domem, który chce dać jej ciepły kąt i miskę, a do tego wiele miłości to zadzwoń! Dagusia przytula się mocno do każdego kto ją pokochał od pierwszego wejrzenia. ----------------------------------------------------------------------------------- Możesz wkleić do swojego podpisu lub na swoją stronę 'www' banner Dygusiowej: ------------------------------------------------------------------------------ Dyguś przegrał z rakiem. Nie żyje... Dygusiu, nic dobrego nie spotkało Cię od ludzi i nikt nie dał Ci szansy. Twój los był niemal identyczny, jak Twojej koleżanki z boksu, dla której to za wszelką cenę chcemy odmienić życie! :-( Wiem, że byłbyś cudownym przyjacielem, że chciałeś nim być. Nie udało nam się, wybacz. Nie zapomnimy o Tobie... Dygusiowa wciąż ma szansę wygrać swoje życie. Szczęśliwe życie... Dygusiowa od zawsze mieszka w schronisku dla zwierząt w Tychach. Około 9 lat życia w klatce i tyle samo czasu bez drobiny serdeczności ze strony człowieka. Szczepienia, czyszczenie boksu i karmienie - to wszystko, z czym kojarzy jej się człowiek. Przez długi czas mieszkała z Dygusiem, psim towarzyszem. Niestety jego los był okrutny do końca. Dyguś nigdy nie zaufał ludziom, umarł w samotności, nikt nie dał mu szansy... Dygusiowa może żyć jeszcze wiele lat! Ona ma okazję, by poznać życie od tej lepszej strony. Widać, że suńka jest odważna. Interesują ją ludzie. Ona chce wyrwać się z tej smutnej, szarej, beznadziejnej codzienności! Dygusiowa potrzebuje domu, w którym będzie mogła nauczyć się życia na nowo. Szuka człowieka, który okaże jej dużo cierpliwości, a oswajanie jej sprawi mu przyjemność i razem będą dążyli do celu - wspólnego, szczęśliwego życia. Dygusiowa szczeka na ludzi, potrafi także ugryźć. Wszystko to spowodowane jest brakiem zaufania, jednak odpowiednie postępowanie z psem, współpraca przyniosą oczekiwane efekty. Osoba adoptująca ją, musi zdawać sobie z tego sprawę i być pewna podjęcia takiego wyzwania. Przy odpowiednim podejściu ten pies zapewne przekona się i będzie wspaniałym, wdzięcznym, czworonożnym towarzyszem. Dygusiowa jest średniej wielkości, a jej pyszczek pokrywa już siwizna. Jednak czy wygląd gra tak ważną rolę, gdy ten pies chce normalnie, szczęśliwie żyć? Sunia w schronisku została wysterylizowana, a jej numer ewidencyjny to: 147.
-
Kasiu,nie mam siły :( Przepraszam... Całkiem mnie to wypaliło :( Dziękuje Wam wszystkim za dobre słowo. Dziękuję noemik za wszystko co zrobiła dla Miśka.