Asiu M możesz w miejscu Miśka czyli Małego zamieścić banerek innego biedactwa.Czy mógłby to być Szafirek?To teraz najcięższy przypadek w tyskim schronie.Pilnie szukamy mu chociaż DT a najlepiej DS.
[SIZE=3]
[SIZE=2]Banerek Kajtusia też możesz zastąpić innym.Kajtuś już za Tęczowym Mostem :(